Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 13 Głosów - 2.85 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autocharakterystyka
Autor Wiadomość
Paweybeny Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Level: 1

Liczba postów: 5

Reputacja: 0

button-youtube

Autocharakterystyka
co o niej sądzicie ?;p Kandyduje na przewodniczącego szkoły, i musiałem ja napisać.

Cytat:Mam na imię Paweł. Urodziłem się 23 maja 1992 roku w Tychach. Rodzice oczekiwali, że ich drugie dziecko będzie dziewczynką. Niestety, zawiedli się. Wydawać by się mogło, że będą z tego powodu nieszczęśliwi, ale wbrew pozorom, jestem ich ulubieńcem. Mieszkam z mamą i bratem na terenie Tychów.
Obecnie jestem uczniem klasy 2f, jak się mówi najlepszej w całej szkole. Poza tym że jestem przewodniczącym owej klasy, nie wyróżniam się z tłumu. Po zdanej maturze wybieram się na studia (tak mi dopomóż Bóg).
Zainteresowań mam tak dużo, że nie dałbym rady ich tutaj wymienić. Oczywiście są rzeczy bliższe mojemu sercu a inne mniej. Od zawsze ciekawy byłem jak by to było żyć w średniowieczu. I tak dziecięce marzenie przerodziło się w prawdziwą pasje. Należę do Bractwa Rycerskiego Puszczy Pszczyńskiej już czwarty rok. Kiedy jestem na wyjazdach mogę w pełni poczuć jak to było kiedyś. Od strojów, przez walkę po kuchnie otacza nas tajemniczy świat sprzed kilkuset lat. Kocham czytać książki, jak mnie jakaś wciągnie to tracę świadomość. Uważam że czytanie zmienia myślenie o świecie, a to jest dobre. Szukanie drogi przecież powinno być sensem życia każdego z nas. Nie mam ulubionego gatunku literackiego, tak więc czytam co mi się nasunie pod rękę. Gdy byłem młodszy uwielbiałem wprost serie o Harrym Potterze, przygody pana Samochodzika czy Władcę Pierścieni czytanego mi przez brata. Hm… chyba muszę się jednak przyznać, że nawet teraz chętnie wracam do tych książek. Moją kolejną pasją jest muzyka. Nie wyobrażam sobie swojego życia bez tych dźwięków wydobywających się z głośników czy słuchawek. Nie liczy się rodzaj muzyki, tylko fakt że odgrywa ona wielką rolę w moim świecie. Ostatnio odkryłem, że bardzo lubię chodzić na koncerty. Raz w miesiącu wybieram się ze znajomymi do pobliskiego klubu. Wolny czas spędzam z przyjaciółmi. Odgrywają Oni role pierwszorzędną. Zawsze mam czas porozmawiać, wysłuchać. Potrafię poradzić, ale lubię przy tym jasno powiedzieć swoje zdanie na dany temat i nie owijam niczego w bawełnę. Jestem niestety wyjątkowo wrażliwą i niepewną siebie osobą, często najmniejsze gorzkie słowo lub nieprzyjemne zdarzenie potrafi mnie zranić. Problemy głęboko i długo przeżywam, lecz z tego co zauważyłem, dużo uczę się przy tym o sobie samym, życiu, ludziach i mam nauczkę na przyszłość. Bardzo lubię wyzwania. Sprawdzam swoje możliwości każdego dnia. W życiu kieruje się mottem, które wypowiedział jeden z najznakomitszych strategów Napoleon Bonaparte. „Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.” Rozumiem to w ten sposób, że w społeczeństwie najważniejsza jest organizacja, logistyka i logiczne myślenie. To doprowadza do sukcesu całość. Na koniec dodam, że od zawsze miałem inspiracje do organizacji, i całkiem dobrze mi to wychodzi.
Podsumowując, jestem młodą osobą, która wie czego chce. Posiadam otwarty umysł, który jest ciekawy wszystkiego co go otacza. Jestem też szczęśliwy, bo mam przyjaciół którzy będą mnie zawsze wspierać, i powiedzą mi prawdę. Jaka by nie była. Mam jednak nadzieję, że pokonam swoje wady, wzmocnię zalety, zdam maturę, zdobędę wykształcenie oraz dobrą pracę i będę się doskonale sprawdzać w każdej roli, która jest przydzielona dorosłemu człowiekowi, ale to czas pokaże…
26.11.2009 21:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Werwi Offline
Stały Lockator
Registered

Liczba postów: 201

Reputacja: 5

button-youtube

RE: Autocharakterystyka
Jestem pod wrażeniem! Smile I szczerze mówiąc nie potrafiłbym tak siebie opisać. Brawo!I powodzenie w wyborach Tongue
26.11.2009 22:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Paweybeny Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

button-youtube

no tak średnio ale co zrobić ;p
Dzięki Kiss
26.11.2009 22:04
emgiem Offline
Podglądacz
**
Registered

Liczba postów: 24

button-youtube

Cytat:Rodzice oczekiwali, że ich drugie dziecko będzie dziewczynką. Niestety, zawiedli się.
Nie wiem jak wy, ale ja bym nie mówił tego dziecku....
26.11.2009 22:12
Ray_Kit Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 3

button-youtube

Hmm... a po co przewodniczący szkoły?
26.11.2009 22:17
Paweybeny Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

button-youtube

wielka władza, przywileje, przyjemności ;p
26.11.2009 22:18
chojnas93 Offline
Podglądacz
**
Registered

Liczba postów: 10

button-youtube

Kiss
Napewno nie jesteś dziewczynką?Big Grin
ŻartTongue Powodzenia
26.11.2009 22:19
Paweybeny Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

button-youtube

haha, na pewno Big Grin
nie dziękuje ;p
A wiecie jaki mam plan wyborczy ?Big Grin

Plan wyborczy:

Nie będę obiecywał czegoś co nie mogę spełnić,
Przysięgam być dobrym człowiekiem.
26.11.2009 22:21
Wacek223 Offline
Lockator
Registered

Liczba postów: 148

button-youtube

Tak więc życzę powodzenia Big Grin a rozpisałeś się ładnie..
26.11.2009 22:56
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Aktualny czas: 26.05.2018, 08:48 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Schowaj