Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Ankieta: Czy uważasz, że reklama 728x90 na górze forum, jest dobrym pomysłem?
TAK
NIE
[Wyniki ankiety]

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.38 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Banner reklamowy na forum – tak czy nie?
Autor Wiadomość
Corleone Offline
Administrator
Administrators

Level: 4

Liczba postów: 1,219

Reputacja: 498

button-youtube

Banner reklamowy na forum – tak czy nie?
UWAGA! Temat dotyczy tylko forum !

Pytanie kieruję do wszystkich użytkowników, ponieważ to forum jest tworzone przez Was i dla Was. W najbliższym czasie planowaliśmy dodać reklamę formatu 728x90 w miejscu między belka użytkownika, a pozostałą częścią forum. O korzyściach dla nas i dla Was z reklamy nie wolno nam mówić więc pominiemy ten temat…

Z drugiej strony jesteśmy świadomi faktu, że reklamy mogą Wam przeszkadzać i denerwować, a naszym celem jest, by forum było jak najbardziej czytelne i przyjazne w odbiorze. Również bez nich będziemy mogli działać, choć wiadomo że każdy pieniądz to dodatkowe możliwości promocji... Smile

Dlatego zachęcamy do oddania głosu w ankiecie, oraz dyskusję na temat w tym wątku. Będziemy bardzo wdzięczni! Wink

Prosimy byście nigdy nie klikali w reklamy gdy Was nie interesują!
30.12.2009 01:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Michax Offline
Bywalec
Registered

Level: 1

Liczba postów: 50

Reputacja: 0

button-youtube

RE: Banner reklamowy na forum – tak czy nie?
jestem za, ponieważ jedną taką reklamę zniosę, a wiem, ile to korzyści dla forum Smile
30.12.2009 02:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Corleone Offline
Administrator
Administrators

Level: 4

Liczba postów: 1,219

Reputacja: 498

button-youtube

Tak dla jasności, aktualna reklama na górze po prawej to inna niż ta o której mowa w tym temacie (ta jest jeszcze niewyświetlana). Natomiast ta u góry po prawej jest całkowicie darmowa, na zasadzie wymiany banerami, lub w podziękowaniu wraz z kontem V.I.P.

Reklama z tematu byłaby między belką użytkownika (tam gdzie jest Panel Uzytkownika, avatar, Witaj xxx itd.), a resztą forum. Chyba, że są propozycje na lepsze miejsca. Wink
30.12.2009 02:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Werwi Offline
Stały Lockator
Registered

Liczba postów: 201

Reputacja: 5

button-youtube

Pozycja między belką użytkownika jest jak najbardziej trafna. Dobrze widoczne miejsce, co przyciąga potencjalnych klientów na reklamę, oraz myśle że nie będzie przeszkadzać w przeglądaniu forum. Pani kontekstowa psułaby cały wygląd forum-dobra decyzja Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.12.2009 02:44 przez Werwi.)
30.12.2009 02:44
Ma7eusz Offline
maŻyciel yt
FullREG

Liczba postów: 544

Reputacja: 107

button-youtube

Dokładnie tak jak napisal werwi, dobre jest to miejsce miedzy belka. Będzie przyciagalo uwage a co najwazniejsze, forum dostanie pare zł Smile
30.12.2009 07:07
FastMan Offline
miszcz fszystkih miszczuf
Registered

Liczba postów: 298

Reputacja: 34

button-youtube

może, dodam jakie to są mnie-więcej wymiary.
http://progressive-gaming.pl/ - tutaj można pod menu zobaczyć podobną reklamę (totalhosting), tutaj akurat ma ona 800x110px, tak więc ta na forum była by nieco mniejsza.

Ja jestem na tak, taka reklama w niczym nie przeszkadza.

ps Myślę że admini nie obrażą się za małą reklamę w tym poście, ma ona na celu tylko uświadomić rozmiary reklamy.
30.12.2009 09:53
Budzol Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 9

Reputacja: 6

button-youtube

Zagłosowałem na TAK ponieważ jak napisali poprzednicy forum będzie miało z tego korzyści, reklama nie jest na tyle duża żeby denerwować a miejsce między belką użytkownika a dalszą częścią jest jak najbardziej trafne gdyż jest dobrze widoczne i chyba najprędzej reklama ta zostanie zauważona przez potencjalną osobę odwiedzającą forum Smile
30.12.2009 10:41
Hector Offline
Okaz Natury
Registered

Liczba postów: 262

button-youtube

W sumie jeśli jest to tylko jedna reklama to w niczym ona nie przeszkadza. Big Grin

Czyli jeśli reklama pójdzie pod belkę, to top forumowy by się zwiększył?
[Obrazek: logo.png]
30.12.2009 10:43
korni44 Offline
Stały Lockator
FullREG

Liczba postów: 257

button-youtube

zgadzam się z resztą, zagłosowałem na tak bo nie widzę przeszkód
30.12.2009 10:52
DDK Offline
Jem zupe
FullREG

Liczba postów: 541

Reputacja: 121

button-youtube

Ja jestem na NIE. Dlaczego ? Ponieważ z każdym razem będziecie chcieli więcej reklam. Na razie tylko jedna, ale potem druga, trzecia i zrobi się forum reklamowe, a nie użytkowe... Każdy wie że macie z tego zysk pieniężny który przeznaczycie na rozwój i utrzymanie forum, ale chyba coś za coś. Jeżeli reklama ma być ostatecznie to polecam buttony zamieszczone w stopce forum Smile Tam chyba one nie przeszkadzają...
30.12.2009 11:01
Odpowiedz