Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowa domu
Autor Wiadomość
zercia Offline
Stały Lockator
FullREG

Level: 1

Liczba postów: 540

Reputacja: 0

button-youtube

RE: Budowa domu
WYbierz takie rozwiązanie, które będzie służyło przez długie lata. Ja tak miałam przy wyborze przydomowej biologicznej oczyszczalni Ekodren, na którą dostałam jeszcze kilka lat gwarancji. Warto sprawdzać takie rzeczy, żeby potem nie płacić za naprawy itp.
13.09.2016 09:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RonaldR Offline
Podglądacz
**
Registered

Liczba postów: 35

button-youtube

Jeśli już ktoś z Was jest na etapie wykańczania elewacji, zerknijcie na stronę producenta zajmującego się produkcją profili styropianowych do wykańczania elewacji - cudo! W sensie wizualnego efektu końcowego. Profile fasadowe są wykonane ze styropianu o dużej twardości i są to najczęściej opaski okienne albo opaski do drzwi, gzymsy ozdobne itp. Zajrzyjcie tutaj: http://www.profilefasadowe.pl
22.09.2016 10:30
kkoziol Offline
Stały Lockator
FullREG

Liczba postów: 167

button-youtube

A myśleliście o takim rozwiązaniu jak dom pasywny? To domy o najwyższej efektywności energetycznej. Jeśli zainteresuje Was taki temat to możecie zajrzeć na http://krajowy.biz/firma,domplusorgpl i zastanowić się nad takim rozwiązaniem.
15.10.2016 07:30
nefretete Offline
Stały Lockator
FullREG

Liczba postów: 416

button-youtube

Jeśli jesteście w trakcie budowy domu, to sprawdźcie internetowy sklep budowlany z niskimi cenami. Tam bardziej opłaca się zamawiać narzędzia oraz materiały budowlane. A dzięki szybkiej dostawie, wszystko będziecie mieć na czas.
22.11.2016 10:23
karis1212 Offline
Bywalec
Registered

Liczba postów: 46

button-youtube

My w swojej firmie ostatnio mieliśmy wymianę dachu. Z tego co pamiętam to korzystaliśmy z oferty http://www.dohmann.pl/membrana-epdm
Niestety nie jestem pewien czy maja oni ofertę dla osób prywatnych, czy obsługują tylko firmy. Zapoznaj się z ich ofertą w wolnej chwili.

Życie jest piękne!
19.01.2017 11:33
Zazie30 Offline
Bywalec
FullREG

Liczba postów: 68

button-youtube

U mnie już budowa dobiega końca ale sen z powiek spędza mi wystrój wnętrz poznań . Przeglądałam już różne strony z aranżacjami mieszkań/domów ale chyba zdecyduję się na architekta w tym temacie. Projekty aranżacji nie są jakoś bardzo drogie. W końcu mieszkanie ma być urządzone komfortowo i funkcjonalnie więc warto w taki projekt zainwestować.
20.01.2017 22:31
ferdo74 Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 1

button-youtube

Ja budowałem dom od podstaw i dobrze wiem, ile to zajmuje czasu, ale efekt końcowy jest piękny. Teraz mam zamiar ocieplić dom, więc będę już powoli kupował materiały. A je żeli Wym potrzebowalibyście coś ze sklepu budowlanego, to koniecznie zajrzyjcie do tego: http://e-budowlany.eu/kategoria-produktu...-ocieplen/ . Mają tam nie tylko styropian czy wełnę mineralną, ale również inne przydatne materiały, np, kleje, zaprawy, silikony czy pianki montażowe. Ocieplenie domu planuję na wakacje. Zobaczymy, jak wyjdzie.
02.02.2017 19:05
Rococa Offline
Bywalec
FullREG

Liczba postów: 76

button-youtube

Był plan wybudowania domu, ale musielibyśmy latami czekać na wprowadzenie się. Jeśli ktoś potrzebuje własnego kąta "na już", to budowanie domu może człowieka frustrować. Wystarczy cierpliwie poprzeglądać oferty, a można znaleźć świetny gotowy dom. Ja z miesiąc spędziłam w internecie na analizowanie różnych deweloperów, aż wybraliśmy segmenty Warszawa Wawer i wcale nie żałuję, że nie wybudowaliśmy domu od podstaw. Goście są zachwyceni naszym domem i osiedlem, na którym mieszkamy Smile
07.02.2017 20:13
Samantha Offline
Stały Lockator
FullREG

Liczba postów: 556

button-youtube

Budowa domu to nie przelewki więc trzeba sięgać po sprawdzone rozwiązania. Dużą rolę odgrywają tu narzędzia, za pomocą których powstanie dom. Dlatego wszelkie śruby warto zamawiać w fachowym sklepie, który ma w swojej ofercie same profesjonalne narzędzia.
08.02.2017 13:25
paki Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 1

button-youtube

czasem lepiej postawić na kupno pięknego, przestronnego mieszkania a nie bawić się w kredyty i budowę domu. my znaleźliśmy super oferty na stronie http://www.ucn.pl/oferty-nieruchomosci,MIESZKANIE.html i już jedno mieszkanie chyba mamy upatrzone Smile
08.02.2017 17:41
Odpowiedz