Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 7 Głosów - 2.57 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cashle.com Oraz Rewardingways.com 1$ dziennie? Bez problemu!
Autor Wiadomość
lushac Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Level: 1

Liczba postów: 5

Reputacja: 0

button-youtube

Cashle.com Oraz Rewardingways.com 1$ dziennie? Bez problemu!
Cześć,
Dziś chciałbym zaprezentować wam dwie cudowne strony, które pozwalają nam zarobić trochę dolarów. Oby dwie strony nie posiadają dziennego limitu ofert lub czegoś w tym rodzaju, oraz działają podobnie.

1. Cashle.com/Points2shop.com

Na tej stronie wykonuje pewne zadania, nie ma żadnych ograniczeń dotyczących jej ilości. Zadania te nazywają się "Recurring Tasks". Można tam znaleźć wiele rodzajów zadań, możemy dopasowywać kategorie do kanałów na YT, szukać oficjalnych stron. Możliwości mamy całkiem sporo. Są również zadania polegające na rejestrowaniu się na pewnych stronach. Istnieją gry, oferty i kilka innych rzeczy, za które dostajemy punkty, punkty możemy wymienić na nagrody, zwykle rzeczy z amazona.

Wypłacalna? Tak, otrzymałem 1$ w mniej niż 24h od złożenia prośby o wypłatę Smile

[Obrazek: 8hpxnlbqevlp_t.jpg]

LINK
Czysty link 

2. Rewardingways.com

Strona niemalże identyczna, jak ta powyższe, jest bardziej 'świeża' niż tam powyżej, lecz zaczyna nabierać rozpędu. Zbieramy punkty lub pieniądze, tutaj 1 pkt= 1 $ Smile Wypłata na PayPal, AlertPay od 1$. Aby zarabiać wchodzimy w "SuperSonic Ads", a następnie szukamy: "Wykonaj zadania w CrowdFlower i zarób Super Points". Po wypłaceniu 1$, możemy wypłacać sobie pieniądze natychmiastowo. Uzyskałem minimum, wypłaciłem, dostałem.

[Obrazek: dx4a9tf6oy3y_t.jpg]

LINK
Czysty link

Serdecznie każdą rejestrację, jak się nas troszkę uzbiera to każdemu wyśle po 0,5$ lub 1$, jeszcze pomyśle nad tym. Mówię tutaj o poleconych!
11.01.2012 18:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz