Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy powinno się zaufać takiej agencji pracy?
Autor Wiadomość
aniamroz79 Offline
Podglądacz
**
Registered

Level: 1

Liczba postów: 11

Reputacja: 0

button-youtube

Czy powinno się zaufać takiej agencji pracy?
Dzień dobry, zastanawiam się nad wyjazdem do Niemiec. Chciałabym podjąć tam pracę w charakterze opiekunki osób starszych. Dużo się widzi w telewizji jak opiekunka osób starszych została oszukana w Niemczech. Dlatego posiadam duże wątpliwości. Są w naszym kraju agencje, które pomagają w znalezieniu pracy jako opiekunka osób starszych: http://betreuerin.com.pl , ale czy korzystając z pośrednictwa takiej firmy posiadam gwarancję, iż nie zostanę oszukana? Potrzebuje na prawdę troszkę dorobić, lecz nie chcę pracować 2 miesiące za darmo. Tak, więc jeśli ktoś zna sprawdzoną agencję to będę wdzięczna za adres strony. Proszę także o wypowiedź ludzi, którzy wyjechali z podaną przeze mnie agencją pracy w charakterze opiekunki osób starszych do Niemiec.
21.10.2016 13:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tośka-915 Offline
Lockator
FullREG

Liczba postów: 121

button-youtube

RE: Czy powinno się zaufać takiej agencji pracy?
Sprawdź dokładnie tą agencję, bardzo często takie firmy nie są kompetentne i możesz paść ofiarą oszustwa
04.11.2016 14:35
gamte Offline
Podglądacz
**
Registered

Liczba postów: 39

button-youtube

Ja bym odpuścił. Praca zagraniczna ma sens wyłącznie wtedy, kiedy pracujecie bezpośrednio, bo przez agencję te zarobki będą duże tylko jak na polskie warunki. Jeśli jednak odliczycie koszty życia, to tak różowo nie będzie. Pracowałem przez agencję tj. EuroKadra. To oni mi dali dobrą pracę na produkcji w najlepszej firmie w okolicy. Jestem po 3 awansach, od 2 lat pracuję już bezpośrednio i akurat dla mnie to był bardzo dobry krok. Bez agencji nigdy bym się do tej firmy nie dostał, a nikt w okolicy nie ma takiego socialu.
09.03.2017 12:40
onka Offline
Stały Lockator
FullREG

Liczba postów: 212

button-youtube

Wszelkie agencje pracy powinno się w pierwszej kolejności dokładnie sprawdzać, bo nigdy nic nie wiadomo
10.03.2017 09:05
gamte Offline
Podglądacz
**
Registered

button-youtube

Bzdura. Wszystko zależy od danej agencji, a odsetek tych, które nie działają tak jak powinny, jest naprawdę niewielki. Praca przez agencję bezpieczna, ale nie chcę pisać tak o wyjazdach zagranicznych, bo tam wiadomo, że można trafić na przeróżne sytuacje. Jeśli idziesz do solidnej agencji pracy w Polsce, to bez większych problemów dostajesz dobre wynagrodzenie - nie wymyślajcie dziwactw proszę.
10.03.2017 12:53
tojka Offline
Podglądacz
**
Registered

Liczba postów: 12

button-youtube

Również potwierdzam, bo właśnie przez agencję pracy znalazłam zatrudnienie. To była pierwsza praca. Po kilku miesiącach dostałam już normalnie bezpośrednio etat w firmie. Teraz jestem już po kilku awansach. Gdybym nie poszła do agencji to bym tej pracy nigdy nie miała, bo oni przyjmują wyłącznie przez agencję. A mówimy o jednej z najsolidniejszych firm w naszej okolicy.
13.03.2017 18:46
gamte Offline
Podglądacz
**
Registered

button-youtube

Dokładnie tak. Zresztą agencje nie dają zatrudnienia tylko na produkcji - w ten sposób wstawiani są pracownicy do biura, do różnych agencji. Po prostu w wielu przypadkach firmie bardziej opłaca się zlecić znalezienie pracownika, niż organizować samodzielnie rekrutację. Tak przecież wszystkie papiery załatwia agencja - również w czasie tymczasowego zatrudnienia.
14.03.2017 12:39
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Aktualny czas: 29.05.2017, 14:17 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Schowaj