Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy roszczenia dotyczące naruszenia praw autorskich mogą skutkować karą pieniężną?
Autor Wiadomość
DarasTT Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Level: 1

Liczba postów: 1

Reputacja: 0

button-youtube

Czy roszczenia dotyczące naruszenia praw autorskich mogą skutkować karą pieniężną?
Witam,
mam problem odnośnie opublikowanego materiału filmowego, mianowicie mixu piosenek pobranych drogą internetu i opublikowanych na youtube. Liczba tych roszczeń to 21, dodatkowo wyświetlana jest informacja, że z powodu kilku utworów film jest zablokowany w 117 krajach.
Poniżej dopisane jest:
Nie możesz zarabiać na filmie
Na tym filmie zarabia strona, która zgłosiła do niego roszczenie

Moje pytanie brzmi: Czy grożą mi jakieś poważniejsze konsekwencje niż usunięcie filmu lub wystawienie złej opinii praw autorskich przez administrację youtube? Czy sprawa może być wniesiona do sądu przez osobę posiadającą te prawa autorskie (wykonawców utworów)? Dodam, że mam zaznaczoną WYŁĄCZONĄ opcję zarabiania na filmach, więc żadna większa ilość wyświetleń nie wnosiłaby w moje wzbogacenie.

Proszę o szybką pomoc w temacie
Pozdrawiam
14.03.2016 10:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Roberciik1 Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 4

button-youtube

RE: Czy roszczenia dotyczące naruszenia praw autorskich mogą skutkować karą pieniężną?
Możesz użyć czyichś utworów do 1m 30s ale dokładnie nie pamiętam, zajrzyj do ZAIKS-a
27.06.2016 20:32
dedulek Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

button-youtube

RE: Czy roszczenia dotyczące naruszenia praw autorskich mogą skutkować karą pieniężną?
kolega dobrze mowi Smile
05.01.2017 20:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Alohomora Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 3

button-youtube

Może popytaj znajomych w tej kwestii? Wydaje mi się, że to może być najlepsze źródło informacji Smile

Jednak teraz... coś się zmieniło. Nie wiem dobrze dlaczego. Ale wiem, że to prawda.
16.01.2017 14:08
klapouszek75 Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

button-youtube

Oczywiście, ze tak Smile

Pro Pizza Śródmieście
17.01.2017 22:33
martyna398 Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 3

button-youtube

Lepiej uważać. Kiedyś chciałam zarabiać na skrótach meczów piłkarskich i okazało się, że nie można.
01.02.2017 20:07
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Aktualny czas: 22.11.2017, 14:12 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Schowaj