Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 18 Głosów - 3.06 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Destr0 wyłącz to!" "Destr0 ma wh!"
Autor Wiadomość
DestroTM Offline
Stały Lockator
FullREG

Level: 1

Liczba postów: 426

Reputacja: 71

button-youtube

Shocked "Destr0 wyłącz to!" "Destr0 ma wh!"
Witam.
Chciałbym prosić wielkiego admina Szumiego lub innych adminów "mniejszych" o zrobienie mi screenów i zbanowanie mnie permamentnie na oczach innych graczy lub zrobienie mi demka (chociaż demko nie jest na tyle wiarygodne co screeny jeśli chodzi o wh).
Otóż wchodzę na serwer z nickiem Destr0 (gram na steamie) więc szybko mnie poznacie (mam ten sam avek co na tym forum). Gramy na jakimś tam aim_headshot i w drużynie przeciwnej, gdzie były 3 osoby wszystkie skarżą się, że mam wh. Sprawa jest dość irytująca, gdyż wszyscy wychodzą, bo "z cziterem nie da się grać".
Bo kilku latach gry w csa gracz zaczyna skanować skrzynie, gdzie najczęściej się ludzie chowają, wystarczy niewielki ruch by zauważyć kogoś gdzieś, wystarczy kawałek wystającej lufy zza ściany i już odruchowo wiadomo gdzie jest głowa i gdzie celować.
Chcę udowodnić, że nie mam wh i przestać być traktowany jak oszust.
Dziękuję.
Wink

Podczas gry na tej mapie wyrzuciło mnie z serwera i wyświetlił się komunikat o banie permamentym i o screen shotach zrobionych. Wszedłem do folderu, gdzie powinny się znajdować i ich tam nie było. Wróciłem na cs'a chcąc sprawdzić w konsoli info o banie jeszcze raz, podczas wejścia na serwer, a okazało się, że wszedłem bez problemu (ban zniknął). Czyżby jakiś błąd?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.01.2011 17:41 przez DestroTM.)
25.01.2011 17:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zubek Offline
Bywalec
Registered

Liczba postów: 40

Reputacja: 10

button-youtube

RE: "Destr0 wyłącz to!" "Destr0 ma wh!"
Destro tak już bywa z graczami jak im coś pójdzie nie tak, zostaną zabici to zawsze będzie ktoś pisał że masz wh albo cheata, ile razy mnie już wyrzucali za niby cheatowanie Big Grin
25.01.2011 17:56
DestroTM Offline
Stały Lockator
FullREG

button-youtube

Ja to rozumiem, bo tak jest na bardzo wielu serwerach, ale jak już będę miał zrobione te screeny to będę mógł się jakoś obronić. Powiedzieć, że już zostałem sprawdzony i jak chcą to niech wejdą na forum i sprawdzą screeny, ogarną demko, nie wiem co jeszcze. XD
A tak jak odpowiem, że nie czituję, to i tak na nic, bo każdy cheater tak się broni. Wink
25.01.2011 18:01
Kiler Offline
Consensus facit legem...
FullREG

Liczba postów: 154

Reputacja: 29

button-youtube

Niektóre dzieci po prostu nie umieją grać i się wiele tłumacząBig Grin ja już też nie raz byłem oskarżany....
25.01.2011 19:00
RafaBP Offline
Banned.
FullREG

Liczba postów: 793

Reputacja: 397

button-youtube

Cytat:Podczas gry na tej mapie wyrzuciło mnie z serwera i wyświetlił się komunikat o banie permamentym i o screen shotach zrobionych. Wszedłem do folderu, gdzie powinny się znajdować i ich tam nie było. Wróciłem na cs'a chcąc sprawdzić w konsoli info o banie jeszcze raz, podczas wejścia na serwer, a okazało się, że wszedłem bez problemu (ban zniknął). Czyżby jakiś błąd?

ja tak samo mialem jak admin234 mnie banował. Tongue Normalnie łączylem sie z serwem i nic o banie Tongue

Może ktoś nie umie banowac Big Grin
25.01.2011 19:23
DestroTM Offline
Stały Lockator
FullREG

button-youtube

Szumi miał tam wstawić ten plugin, który przy permie robi screeny. Może coś jest źle zrobione i tylko kickuje z takim komunikatem.
25.01.2011 20:31
Zubek Offline
Bywalec
Registered

Liczba postów: 40

Reputacja: 10

button-youtube

Trzeba poczekać aż któryś z adminów się wypowie Wink
25.01.2011 20:52
19Szumi10 Offline
Szumi$
Super Moderators

Level: 5

Liczba postów: 1,402

Reputacja: 679

button-youtube 19Szumi10

Oj bardzo przepraszam, ale nie uczestniczyłem w tej sprawie i mam o niej 0 informacji . Jeśli jednak masz steam to powątpiewam, że używasz cheatów (są cheaty i na steam, ale trochę kaski szkoda jak nam konto zablokują). Nie wiem też kto banował , ale z tego co widzę to dostałeś bana za przekleństwa bądź ping skoro po chwili mogłeś wejść na serwer.
Co do pluginu to jest już wgrany i robi screeny lecz, nie banuje automatycznie (a powinien). Było też raz tak, że podczas testowania pluginu zostały zbanowane 2 osoby, lecz już są odbanowane Wink Jeśli masz bana to podaj ip/steam id i odbanujemy Cię Wink Nie widzę potrzeby robienia Ci screenów czy nagrywania demka póki co Wink Przepraszam za zaistniałą sytuację i zapraszam do grania na naszym serwerze i reklamowania go Wink

PS. Turniej się zbliża

[Obrazek: 7AAmrT7.png]
25.01.2011 21:29
DestroTM Offline
Stały Lockator
FullREG

button-youtube

Bana nie mam jednak poza banem za przekleństwa miałem taki komunikat jaki pisałem wcześniej.
Pozdrawiam.

//do zamknięcia Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.01.2011 21:30 przez DestroTM.)
25.01.2011 21:47
19Szumi10 Offline
Szumi$
Super Moderators

Level: 5

Liczba postów: 1,402

Reputacja: 679

button-youtube 19Szumi10

[Obrazek: closed.gif]

[Obrazek: 7AAmrT7.png]
09.02.2011 13:51
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Aktualny czas: 23.05.2018, 06:13 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Schowaj