Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 36 Głosów - 3.36 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do użytkowników ERA i HEYAH
Autor Wiadomość
DeathGod72 Offline
Non omnis moriar...
Zasłużeni

Level: 1

Liczba postów: 976

Reputacja: 1285

button-youtube

Do użytkowników ERA i HEYAH
Witam.
Jakiś czas temu, pojawiła się informacja o loterii MILION w sieciach HEYAH i ERA. Operatorzy wysyłali sms'y, do użytkowników dzwoniły automaty zachęcające do udziału w loterii, czego akceptacją miało być wysłanie darmowego sms'a lub naciśniecie przycisku podczas połączenia.

Około miesiąc temu, do mojej mamy zadzwonił automat zachęcający do udziału w loterii. Nie była podana żadna informacja, że udział jest płatny. Wg. niej, nic nie nacisnęła, więc nie powinno być sprawy, aczkolwiek od tamtego czasu było coś nie tak.

Doładowała sobie konto za 20 zł. Po czterech dniach, na koncie pozostało tylko kilka groszy, chociaż nigdzie nie dzwoniła (poza kilkoma połączeniami do heyah - niskie stawki) i kilkoma sms'ami (również do heyah - darmowe). Uznaliśmy, że to wina mojego brata, który lubił bawić się w GO-CARD (sprawdzał informacje sportowe, czytał dowcipy). Nie pozostawało nic innego, jak ponownie doładować konto. Po 4 dniach było to samo, chociaż brat wypierał się, że nic nie robił na mamy telefonie. Postanowiłem napisać do heyah, z prośbą o biling.

Oto odpowiedź:
Cytat:Heyah

Pani Małgorzato, w odpowiedzi na list pragnę poinformować, że weryfikacja konta numeru xxxxxxxxx nie wykazała nieprawidłowości w pobieraniu opłat.

W dniu 27.12.2010 o godzinie 10:24 podczas telefonicznej propozycji udziału w Loterii „Czy stałeś się dzisiaj milionerem?” potwierdziła Pani chęć skorzystania z niej.

Wysłanie takiego SMS’a uruchomiło subskrypcję, za którą codziennie pobierana jest opłata w wysokości 4,88 zł brutto. Od 01.01.2011 ze względu na zmianę stawki VAT 4,92 zł brutto.

Potwierdzenie przystąpienia do loterii otrzymała Pani SMS’em o treści, cytuję:

„Podroz po miliony ERY i HEYAH rozpoczeta! Mozesz byc wsrod 100 potencjalnych wygranych! By utracic szanse bycia milionerem slij STOP MILION na 8007.4,88zl/dzien”

W celu wyłączenia subskrypcji należy wysłać SMS’a o treści STOP MILION na nr 8007.

Opis i Regulamin loterii zamieszczony jest na naszej stronie http://www.heyah.pl w zakładce Rozrywka > Wygraj 1000000.

W przypadku wystąpienia konieczności ponownego kontaktu z naszym biurem drogą emailową proszę o powołanie się na numer pisma 180-C-225/01/2011.

Mam nadzieję, że powyższe wyjaśnienie okaże się pomocne.

z pozdrowieniami

Jolanta Śmietańska
Mł.Konsultant ds.Korespondencji Heyah

Więc jeśli Was również dotyczy problem znikających pieniędzy z konta, wystarczy wysłać sms o treści STOP MILION na nr 8007

[Obrazek: cyanide_and_happiness_by_fyi_sus-d3dkvpa.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.01.2011 13:25 przez DeathGod72.)
25.01.2011 13:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lame Offline
Stały Lockator
FullREG

Liczba postów: 314

Reputacja: 10

button-youtube

RE: Do użytkowników ERA i HEYAH
Chyba nie dotyczy to mojej mamy... (ma w erze na abonament -_-) Ale daje iptz.. może komus sie przyda.
25.01.2011 14:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
DeathGod72 Offline
Non omnis moriar...
Zasłużeni

Liczba postów: 976

Reputacja: 1285

button-youtube

No to jeszcze gorzej. Mama mając na kartę, od razu zauważyła pewien błąd. Mając telefon na abonament, dowiedziałaby się dopiero na koniec miesiąca, po otrzymaniu rachunku...

[Obrazek: cyanide_and_happiness_by_fyi_sus-d3dkvpa.gif]
25.01.2011 15:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adrian Offline
Młody cffaniak
FullREG

Liczba postów: 736

Reputacja: 411

button-youtube

(25.01.2011 14:40)Lame napisał(a):  Chyba nie dotyczy to mojej mamy... (ma w erze na abonament -_-) Ale daje iptz.. może komus sie przyda.

To dla pewności może wysłać SMS STOP jest za 0 zł Tongue
25.01.2011 16:09
Fractal Offline
Stały Lockator
FullREG

Liczba postów: 896

Reputacja: 128

button-youtube

(25.01.2011 15:01)DeathGod72 napisał(a):  No to jeszcze gorzej. Mama mając na kartę, od razu zauważyła pewien błąd. Mając telefon na abonament, dowiedziałaby się dopiero na koniec miesiąca, po otrzymaniu rachunku...

30 dni x 4,92 zł dziennie wychodziłoby ponad 147 zł miesięcznie. Ostatnio także jestem notorycznie męczony takimi konkursami. Nie wysyłam żadnych potwierdzeń udziału, po prostu staram się to olewać bo wiem, że to bujda. Irytujące się staje to dopiero, gdy w dzień potrafi przyjść kilka smsów o podobnej treści. Mało tego. Z numeru zastrzeżonego dzwoni do Ciebie jakiś bot - i co najlepsze - będzie dzwonić tak długo aż nie odbierzesz.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.01.2011 16:56 przez Fractal.)
25.01.2011 16:55
Wizygran Offline
Stały Lockator
FullREG

Liczba postów: 764

Reputacja: 459

button-youtube

Kiedyś nie było dzwonienia, teraz mojemu kuzynowi ciągle dzwoni. Czy oni mają określoną na to zgodę w regulaminie? Kiedyś nie było takiego syfu. Teraz czekać aż Orange zacznie dzwonić...
25.01.2011 17:00
MatJak Offline
Banned

Liczba postów: 172

button-youtube

Ja mam ten problem Sad
25.01.2011 19:06
adkam12 Offline
Stały Lockator
FullREG

Liczba postów: 695

Reputacja: 102

button-youtube

Ej a jak ja wyslalem na Get4file czy jakos tak numer i wpisalem ten no token i tez mi bedzie pobierac?

Jezeli tak podajcie numer do jakiegos zatrzymania tego procesuWink
25.01.2011 19:16
Szeryf Offline
Ja tu tylko sprzątam...
Zasłużeni

Liczba postów: 1,496

Reputacja: 630

button-youtube

Moja matka posiada telefon w Heyah i muszę przyznać, że taki burdel jak oni mają to chyba żadna inna sieć nie ma.
Podobnie ma się to wielu promocji typu "Doładuj konto, a podwoimy Twoje doładowanie". Niejednokrotnie moja matka doładowywała specjalnie konto dwa razy, żeby załapać się na podwojenie, ale nie zawsze się to udawało. Kontakt z BOK? Tragedia. Smile

Aa i akcja jakiś czas temu gdy nie dało się kupić ich doładowań prawie nigdzie Tongue
25.01.2011 19:30
Rafixxx25 Offline
Oi!
FullREG

Liczba postów: 1,020

Reputacja: 420

button-youtube

(25.01.2011 17:00)Wizygran napisał(a):  Teraz czekać aż Orange zacznie dzwonić...
Dzisiaj na lekcji do mojego kolegi dzwoni telefon. Odbiera, a tutaj bot od Orange z jakaś reklamą, czy coś...
25.01.2011 19:34
Odpowiedz