Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forex dom maklerski
Autor Wiadomość
gamte Offline
Bywalec
Registered

Level: 1

Liczba postów: 44

Reputacja: 0

button-youtube

Forex dom maklerski
Czy ktokolwiek z Was zajmuje się forexem? Inwestujecie? Bardzo interesuje mnie ten temat. Chciałbym początkowo zacząć grać niewielkimi kwotami, a dopiero później przejść na poważniejsze stawki. Jaki system/dom maklerski powinienem wybrać? Czy każdy może założyć konto i działać na forex? Czy ktoś z was ma jakieś doświadczenie?
27.02.2017 15:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tojka Offline
Podglądacz
**
Registered

Liczba postów: 13

button-youtube

RE: Forex dom maklerski
Pewnie, że każdy może założyć konto. Normalnie rejestrujesz się w systemie brokera, zasilasz konto środkami i możesz inwestować. Najlepiej działać na dużego brokera - robię tak od prawie roku. Firma nazywa się EasyMarkets. Najlepiej gdybyś poznał pojęcia związane z inwestowaniem i rozumiał zasady ich działania. Ale do tego masz czas na demie systemu. Poczytaj co oznacza stop loss, pips, o co chodzi ze spreadami. U nich jest również coś takiego jak anulowanie operacji i tą opcję też powinieneś dokładnie poznać.
28.02.2017 18:47
gamte Offline
Bywalec
Registered

button-youtube

Z pojęciami to ja sobie na spokojnie poradzę, ale czy do praktycznego wykorzystania tych narzędzi potrzebuję pomocy fachowca? Jakieś dodatkowe szkolenie? Czy po prostu metodą prób i błędów lepiej działać na systemie? Tzn. przy wersji demonstracyjnej? Czy ze strony EasyMarkets mogę liczyć na jakieś wsparcie? Mają do tego ludzi?
01.03.2017 15:28
tojka Offline
Podglądacz
**
Registered

button-youtube

Na spokojnie poradzisz sobie po prostu ucząć się na wersji demontracyjnej, tylko rozsądnie wykorzystaj ten czas. Czytaj, inwestuj, też raczej małe kwoty. Nie traktuj tego, że wersja demo, więc można wszystko od razu... no wiesz. Poza tym masz wsparcie od EasyMarkets. Masz konsultantantów, jest baza wiedzy. Jak się zalogujesz to widzisz podpowiedzi. Zresztą wszystkie funkcje systemu zostały tak rozlokowane, że łatwo do każdej dojdziesz nawet bez instrukcji.
02.03.2017 18:55
ahanzel Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 4

button-youtube

W forexa nie warto inwestować.

Przygody! To znaczy: nieprzyjemności, zburzony spokój, brak wygód. Przez takie rzeczy można się spóźnić na obiad.
02.03.2017 23:55
gamte Offline
Bywalec
Registered

button-youtube

Konto demo na EasyMarkets już mam. Sam system wygląda naprawdę w porządku. Może nie znam go już bardzo dokładnie, ale zakładam, że do większości kluczowych miejsc już trafiłem. Konsultowałem się kilka razy z supportem - faktycznie pomagają nawet przy głupotach. Daję sobie jeszcze trochę czasu i zamierzam wpłacić depozyt. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Przedmówczynio - mam wrażenie, że średnio wiesz o czym pisze ;-)
08.03.2017 15:03
tojka Offline
Podglądacz
**
Registered

button-youtube

No i to już jakiś krok. Radzę ci na początek przede wszystkim inwestowanie małych kwot i dokładne poznanie każdego narzędzia. Masz dużo teorii na stronie brokera - z tym się zapoznaj, zadawaj kosnultantom pytania. Wykorzystaj okres korzystania z wersji demosntracyjnej jak najlepiej. Wiele inwestycji opartych na małych kwotach powinno dać mnóstwo wniosków. ZObaczysz sam.
10.03.2017 18:41
slit Offline
Podglądacz
**
Registered

Liczba postów: 34

button-youtube

Powiem Wam,że interesowałem się kiedyś tematem. Na jednym form goście chwalili się ile to oni przez ten forex zarabiają. Potem jednak wyczywałem na specjalistycznych forach i w artykułach,ze tak naprawde to więcej mózna tam stracić niż zarobić....

Dlatego też sam nie wiem czy zdecydowałbym się kiedykolwiek na grę na tak ryzykownej platformie.

Nie jestem typem ryzykanta. Jeśli chcecie w jakiś sensowny sposób inwestować swoje oszczędności to sugeruję dopytać się na tym forum: http://www.forum-kredytowe.pl/ - jest tutaj dział o inwestycjach. Możecie się tam dowiedzieć wielu rzeczy w temacie.
15.03.2017 09:29
magicznyproch Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 4

button-youtube

Ja uzywam forexa od dobrego roku i strasznie jestem w to wkręcony. jak chcesz napisz na priv, mogę ci udzielić pare cennych porad na ten temat, albo polecam poczytać samemu w necie np. na http://million-club.pl. Początkowo forex jest trudny, ale potem się wszystko da ogarnąć
03.05.2017 16:59
martens Offline
Lockator
FullREG

Liczba postów: 88

button-youtube

Jeśli chcemy zarabiać na rynku Forex, to według mnie najważniejsza jest strategia inwestowania. Bez określonego planu działania, odpowiedniej wiedzy z zakresu finansów i konsekwencji nie osiągniemy na giełdzie większych zysków, a wręcz możemy stracić. Trzeba być też na bieżąco z notowaniami Forex: https://www.tms.pl/notowania-forex - tu znajdziecie wszystkie aktualne. Polecam się zapoznać.
26.05.2017 08:22
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Aktualny czas: 18.11.2017, 13:12 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Schowaj