Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 15 Głosów - 2.93 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra powitalna
Autor Wiadomość
maciek20081996 Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Level: 1

Liczba postów: 6

Reputacja: 0

button-youtube

Sad Gra powitalna
Witam.
Kolega zaprosił mnie do lockerz.com. Wysłał mi zaproszenie, a ja się zarejestrowałem. Potem spytałem się go za co można dostać punkty. On mi powiedział że za codzienne logowania, odpowiedzi na pytania i za grę powitalną. Wszystko pięknie, ładnie, tylko mi się gra nie pojawiła!!! A kolega mówił że za to można do 60 pkt uzyskać Sad ... Jak włączyć tą grę ?
31.01.2010 23:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
misiu9091909 Offline
Stały Lockator
Registered

Liczba postów: 219

button-youtube

RE: Gra powitalna
Już jej nie ma, pewien czas temu jeszcze była, a teraz już się po prostu nie włącza, bo ją admini Lockerz usunęli Tongue Ci co się kilka tygodni temu rejestrowali to jeszcze mieli. Powinna się pojawiać zaraz po zarejestrowaniu, ewentualnie po odświeżeniu i zalogowaniu.
31.01.2010 23:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
blueb Offline
Lockator
FullREG

Liczba postów: 123

Reputacja: 11

button-youtube

Chyba nie ma już tej gry, możesz spróbować skontaktować się z lockerzem bo jest taki temat do wyboru "Why can't I find the game?"
31.01.2010 23:57
maciek20081996 Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 6

button-youtube

Ahhh... szkoda... Ale mam jeszcze jedno pytanie : czy nagrody można zamawiać kiedy się chce, czy tylko podczas Restocku ? Bo nie bardzo rozumiem ...
01.02.2010 00:01
misiu9091909 Offline
Stały Lockator
Registered

Liczba postów: 219

button-youtube

Jak dotąd tylko podczas restocku, najświeższy restock był 30 stycznia, następny ma być do końca lutego. Trzeba czekać przed kompem kilka dni, aż w pewnym momencie pojawią się nagrody, masz wtedy ok. 5-10 minut, aby wziąć to co cię interesuje, zanim inni to wezmą ;P
Podobno po tym lutowym restocku mają być nagrody 24/7 ale Lockerz z tym zwleka i nic nie wiadomo. Smile
01.02.2010 00:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Aktualny czas: 17.07.2018, 22:10 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Schowaj