Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inwestycja w mieszkania to przyszłość.. !
Autor Wiadomość
Borys51 Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Level: 1

Liczba postów: 4

Reputacja: 0

button-youtube

Inwestycja w mieszkania to przyszłość.. !
To prawda, że deweloperzy obiecują cuda, a mieszkania są nieciekawe. Inwestycje są już gotowe, a lokale dalej są niesprzedane. Nie kupujcie kota w worku! Sprawdźcie mieszkanie tak jak ja. Korzystam z https://www.homescanner.pl Zamawiasz u nich raport i dostajesz informacje o całej okolicy i samym mieszkaniu. Poznajesz stan prawny, infrastrukturę, odległość do szkół, centrum miasta, sklepów i przystanków komunikacji miejskiej.
04.06.2018 17:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
m4k210 Offline
Lockator
FullREG

Liczba postów: 98

button-youtube

RE: Inwestycja w mieszkania to przyszłość.. !
Planuje zakup mieszkania i dlugo szukalem oferty dla siebie. Wedlug mnie to jest trudny wybor, zakup mieszkania to duzy wydatek i nie chce marnowac pieniedzy. Znalazlem mieszkania na sprzedaż https://vantage-sa.pl/ wedlug mnie ciekawa oferta, co o niej sadzicie ?
02.07.2018 09:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ambi Offline
Lockator
FullREG

Liczba postów: 85

button-youtube

RE: Inwestycja w mieszkania to przyszłość.. !
trudno mi powiedzieć bo nie znam ich nwestycji ale podobają mi się bardzo dwa osiedla w stolicy, jedno z nich to Warszawa które się teraz buduje przy al Jerozolimskich , Jak dla mnie ma bardzo dogodne położenie i mieszkania tam są niedrogie
06.07.2018 07:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz