Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak stylowo urządzić mieszkanie?
Autor Wiadomość
Zazie30 Offline
Bywalec
FullREG

Level: 1

Liczba postów: 71

Reputacja: 0

button-youtube

RE: Jak stylowo urządzić mieszkanie?
Pewnie, ze mozna samemu - bo czemu by nie? Jednak trzeba wybierac dobre sklepy, ktore sprzedaja odpowiednie meble, a nie jakies buble. Jesli chodzi o lozka - to polecam lozka z prawdziwego drewna, a nie z jakiejs plyty OSB - mozna takowe zakupic w sklepie Domdekor: https://www.urokdrewna.pl/lozka
Piekne lozka, z polskich drzew: sosna i buk. Trwale, bezpieczne, wytrzymale i ladne.
30.11.2017 17:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Delban Offline
Podglądacz
**
Registered

Liczba postów: 33

button-youtube

Według mnie jeśli chcemy ładnie i stylowo urządzić swoje mieszkanie, wato jest albo zatrudnić dekoratora wnętrza, albo jeśli nas na niego nie stać posiłkować się tego typu blogami https://blog.furnival.pl/ i szukać ciekawych inspiracji, które mogą wpasować się do stylu naszego mieszkania!
20.12.2017 18:12
atroninia Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 5

button-youtube

Jeżeli nie mamy pomysłu na urządzenie mieszkania, to nie zabierajmy się za tego typu zadanie. Lepiej skorzystać z pomocy architekta wnętrz.

Niezdrowa dusza wymaga zdrowego ciała.
21.12.2017 09:56
ustka Offline
Lockator
FullREG

Liczba postów: 80

button-youtube

(21.12.2017 09:56)atroninia napisał(a):  Jeżeli nie mamy pomysłu na urządzenie mieszkania, to nie zabierajmy się za tego typu zadanie. Lepiej skorzystać z pomocy architekta wnętrz.

i stracić całą zabawę z projektowania? szkoda, jest teraz tyle pomocnych narzędzi że można spokojnie samemu zaaranżować wnętrze. ja na przykład miałam straszny problem ze ściananmi bo nie widziałam jak połączyć kolory to sobie ściągnełam duluxową aplikację Visualizer i poszło jak z płatka. a czasami też w sklepach meblarskich mają takie programy aranżacyjne, też można poprosić obsługę o wizualizację z meblami. dla chcącego nic trudnego Wink
15.01.2018 14:37
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Aktualny czas: 19.01.2018, 02:09 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Schowaj