Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak to teraz wygląda?
Autor Wiadomość
keyzi Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Level: 1

Liczba postów: 8

Reputacja: 0

button-youtube

Jak to teraz wygląda?
Witam, miałem ponad 6 miesięcy przerwy od lockerzowania, i widzę, że są grube zmiany, możecie mi opisać jak to teraz wygląda? Słyszałem że nie ma restocków, jakie są teraz opcje na nagrody, czy łatwiej je zdobyć czy trudniej, są realne szanse na coś grubszego np PS3, XBOX360, WII? Ile pktów by trzebabyło mieć żeby coś takiego zgarnąć poza sklepem gdzie ps3 kosztuje prawie 300k pktów? Są też boty, jakie są najlepsze i w czym pomagają (płatne lepsze więc opiszcie płatne, chyba że jakiś darmowy jest lepszy), jakie inne narzędzia, skrypty itp polecacie. Dzięki i pozdrawiam!
22.02.2011 17:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
olaaaxpp Offline
wara od mojego tytułu!
FullREG

Liczba postów: 1,447

Reputacja: 962

button-youtube

RE: Jak to teraz wygląda?
Restocki nadal są, generaly się zbliża w tym tygodniu. Katalog jest dostępny pod zakładką redeem po zalogowaniu i możesz zobaczyć co do wygrania i za ile PTZ.

W sklepie trzeba mieć teraz około 300-400k PTZ aby mieć obniżkę 100% na te lepsze nagody.

Bot do restocków - LRC ( Live redemption checker ) dostępny na amerykańskim forum o lockerz.

W porównaniu do paru miesięcy wstecz teraz jest o wiele trudniej zgarnąć coś lepszego z botem, a co dopiero bez bota.
22.02.2011 17:10
adkam12 Offline
Stały Lockator
FullREG

Liczba postów: 695

Reputacja: 102

button-youtube

Dodany zostal shop w ktorym mozesz kupic taniej za swoje zdobyte ptz czyli np przesuwasz ba srodek no to ci sie wyswietla nowa cena za tyle ptzWink

Aukcje mozesz cos wygrac za swoje ptz lecz zwyciezaja tu czesciej boty niz szybkie rączkiBig Grin

Restock nadal jest niedlugo ma byc generalSmile

Boty do resa jakie polecam to :

LRC PRO 7 dollarow (sam mam i polecam )
ER PRO 6 dollarow
Sa to dwa ktore sa polecane przez innych Wink

Do aukcji:
No tu niestety nie moge podacJack Ale gdzies na konkurencji jest Big Grin

Jezeli nie chcesz placic za boty do resa to JavaScript i raczkiBig Grin

A ps3 schodzi dosyc szybko koles ostatnio w 13 sek zamowil ale to przy wielkim szczesciu (ja tak uwazam)

Jakbys mial jakies pytanka piszSmile

Sry za ew bledy ale pisze z kompa brata a tu takie male klawisze jak niewiem co spacja jest jak backspaceJack

up:
heh jak mowilem szybkie rączkiXD
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.02.2011 17:17 przez adkam12.)
22.02.2011 17:15
keyzi Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

button-youtube

A jakie są jeszcze restocki oprócz generally? I łatwiej coś na aukcji wygrać z botem czy na restocku z botem? Te aukcje jak działają wogóle? Jak podbije o 5 to mi zżera 5 czy np 1005, czy to jest jak na podbij że muszę płacić za każde podbicie plus za ostateczną cenę czy tylko cenę ostateczną?

PS: i co to jest to 3x3?

PS2: I co to jest Skrypt na Captche?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.02.2011 19:40 przez keyzi.)
22.02.2011 18:13
olaaaxpp Offline
wara od mojego tytułu!
FullREG

button-youtube

3x3 to promocja w PLAY. Wtedy PTZ zdobywane za oglądnięcie filmu są mnożone x3 i jest możliwość obejrzenia filmiku 3 razy.

Co do aukcji to do póki nie wygrasz ( aukcja się nie zakończy ) ani jeden PTZ nie jest zabierany z Twojego konta.
22.02.2011 20:05
keyzi Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

button-youtube

Jeśli można to proszę o odpowiedź na resztę pytań z poprzedniego postu i na kilka nowych: 3x3 pewnie też działa tylko na podstawowe filmiki? I zauważyłem, że te filmy co mają cenę po 60-250 pktów mogę oglądać kilka razy, to znaczy że teraz jest 3x3? I co ile jest średnio 3x3? Ostatnie pytanie, na aukcjach są też takie rzeczy jak xbox i ps3? No i co to są shop restocki? Dzięki i pozdrawiam, ponawiam prośbę też o pytania z poprzedniego postu.
22.02.2011 21:12
Przemas1992 Offline
I'm Awesome
FullREG

Liczba postów: 1,363

Reputacja: 744

button-youtube

1.3x3 jest tylko na filmiki.
2.Tak
3.Zależy od lockerz
4.Tak
5.Shopowe restocki są dla tych osób które kupią UW,nagrodę z Shopu lub Decalz.
22.02.2011 21:53
olaaaxpp Offline
wara od mojego tytułu!
FullREG

button-youtube

To jeszcze uzupełnię wypowiedź Przemasa bo niedokładnie odpowiedział na pytanie dotyczące filmików.
3x3 jak i inne promocje typu 5x3, 7x3 dotyczy wszystkich filmików, prócz tych promocyjnych. Te o których teraz piszesz że są po 60-250ptz to są właśnie promocyjne.
Od bardzo dłuższego czasu można każdy filmik oglądać 3 razy, to nie znaczy że w danej chwili est 3x3.
Teraz promocje w PLAY są tylko na ilość PTZ zdobywanych, czyli np. x3, x5, x7 PTZ bo 3x możliwość obejrzenia filmiku tak jak pisałam wyżej jest od bardzo dawna i ta możliwość raczej nie zostanie wycofana z sekcji PLAY.

Promocje w PLAY są różnie, czasem z jakiejś okazji, czasem od tak po prostu, ale wszystko zależy od Lockerz.
23.02.2011 07:51
Odpowiedz