Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak wybić, wypromować się na youtube ? Jak stać się popularnym ?
Autor Wiadomość
Gangren Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Level: 1

Liczba postów: 1

Reputacja: 0

button-youtube

Jak wybić, wypromować się na youtube ? Jak stać się popularnym ?
Witam. Na wstępie chciałbym powiedzieć, że ten poradnik nie zrobi z ciebie osoby która w 1 dzień zdobędzie milion Subskrybentów, pozwoli ci on jednak popatrzeć na Youtube w taki sposób aby znaleźć grupę docelową zainteresowaną twoimi filmami.
Życzę miłego czytania Smile

Pewnie nie raz zastanawiałeś się co zrobić aby oglądalność twoich filmów wzrosła. To normalne że patrząc na znanych zagrajmerów, vlogerów czujemy niedosyt patrząc na efekty naszej pracy. Poniższe kroki pomogą ci zmienić swoją działalność na lepsze.

1. Tematyka filmu.
Musisz wiedzieć że nie wszystko w internecie jest skazane na sukces, dlatego znanych youtuberów moglibyśmy spokojnie policzyć. Decydując się na film i chcąc odnieść sukces musisz wymyślić temat który aktualnie bije rekordy oglądalności i popularności w internecie. Nie zapomnij że ludzie bardzo często wchodzą w filmy przy których mogą się pośmiać.

2. Wybranie grupy docelowej.
Chodzi tu o to do jakich odbiorców chcesz trafić (np.płeć, wiek itd..). Załóżmy że masz 17 lat. Chcąc trafić do grupy odbiorców w swoim wieku, zastanów się w jakie filmy klikasz najczęściej, Czy są to np. Ciekawostki na temat jakiejś gry online ?
Uwierz mi, że znajdziesz grupę odbiorców myślących podobnie do ciebie.

3. Tytuł filmu.
Tytuł jest bardzo ważnym elementem. Musi wzbudzić ciekawość u odbiorcy, dlatego umieść w nim słowa kluczowe które są związane z filmem. Możesz użyć trików psychologicznych, to na pewno zwiększy oglądalność. Pamiętaj jednak aby tytuł filmu był związany z jego tematyką.

4. Opis filmu.
W opisie także umieść słowa kluczowe, dzięki którym Google i youtube będzie częściej znajdywać twój materiał.

5. Tagi.
Nie wpisuj tam nazw znanych youtuberów itd. to nic nie da, a jedynie pogorszy sprawę. Wpisuj frazy związane z filmem które według ciebie sąnajczęściej wyszukiwane. Zrób też tzw. Extra Tagi czyli dodatkowe tagi w opisie filmu ( niech to będą różniące się frazy od tagów ustawionych w opcjach filmu)

6. Miniatura filmu.
Miniatura filmu ma przyciągać nie odstraszać widza, dlatego postaraj się wybrać miniature która będzie przyjemna dla oka i ciekawa.

7. Reklama.
Znajdź w Google kilka stron związanych lub podobnych z tematyką twojego filmu, udzielaj sie w postach innych użytkowników dodając swój adres strony, lub tworząc własny post.

8. Współpraca.
Współpracuj z innymi youtuberami. Mając 300 subskrypcji możesz napisać prywatną wiadomość do osoby mającej 1000 sybskrupcji prosząc ją o napisanie jej wrażeń na widok twojego kanału. Współpraca przyniesie wam wspólny sukces i korzyści.

9. Znajomi.
Wyślij link do filmu swoim znajomym na Facebooku, poproś o ich opinie. Możliwe że twoi znajomi prześlą film dalej.

10.Udostępnianie.
Udostępnij swój film na innych portalach. Skorzystaj z funkcji udostępniania youtube, która znajduje się pod filmem. Udostępnij film na wszystkich dostępnych tam portalach min. Twitter, Blogger itd..

11. Odświeżanie materiału.
Dobrze by było gdybyś co jakiś czas odświeżył film zmieniając tagi na nowe, bardziej popularne, ale nadal związane z tematyką filmu.

12. Utrzymywanie dobrego kontaktu\ z odbiorcami.
Mając już swoich stałych odbiorców nie zapomnij o dbanie o relacje między wami. Załóż fanpage lub skype do porozumiewania sie z odbiorcami. Odpowiadaj na komentarze pod filmem.

Mam nadzieję że te 12 kroków pomoże ci w zdobyciu wymarzonego sukcesu ! Big Grin
Dzięki tym 12 krokom osiągnąłem wystarczającą mi liczbę subskrypcji oraz wyświetleń, a co się z tym łączy zarobiłem pieniądze Smile Sprawź to sam ! Mój kanał : https://www.youtube.com/c/GangrenGames

Mam nadzieję że pomogłem Smile
03.02.2015 13:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Somlek Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 5

button-youtube

RE: Jak wybić, wypromować się na youtube ? Jak stać się popularnym ?
Przydatne informacje. Pomogą.

Jutro, jutro, byle nie dzisiaj, mówią tak wszyscy leniwi ludzie.
01.02.2016 23:27
Webow2343 Offline
Podglądacz
**
Registered

Liczba postów: 10

button-youtube

Informacje są bardzo ciekawe. Zabrakło mi punktu numer 13, a w nim powinno być szczęście.

Dobre maszyny kupię
19.02.2016 14:38
Straiser Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 3

button-youtube

Dobry Poradnik. Polecam.
02.07.2016 08:41
paseczek Offline
Stały Lockator
FullREG

Liczba postów: 189

button-youtube

Dokładnie, trzeba sobie zdefiniować odbiorców. To ważne!!
07.11.2016 12:44
Decorinor Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 6

button-youtube

(19.02.2016 14:38)Webow2343 napisał(a):  Zabrakło mi punktu numer 13, a w nim powinno być szczęście.

Jak w każdym przypadku, ale wydaje mi się, że nie ma jakiejś złotej recepty oprócz ciekawego i oryginalnego pomysł i też tej wiedzy podanej przez autora.
14.03.2017 09:24
eduks Offline
Podglądacz
**
Registered

Liczba postów: 10

button-youtube

Obecnie konkurencja na YT jest już gigantyczna, daj spokój.
31.03.2017 18:58
Odpowiedz