Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakiej firmy dobry system alarmowy do domu
Autor Wiadomość
tymekalex91 Offline
Podglądacz
**
Registered

Level: 1

Liczba postów: 10

Reputacja: 0

button-youtube

Jakiej firmy dobry system alarmowy do domu
Dzień dobry. Mam problem z wyborem systemu alarmowego do mojego domu. Chcę zamontować dość dobry alarm, który nie będzie powodował sztucznych sygnałów włamania - często wyjeżdżam i nie chcę się na zapas przejmować. Wyczytałam na tej stronie trans-sat.pl , iż alarmy Satel są najczęściej zakładane w domach. Natomiast nigdzie nie mogłam odszukać informacji o konkurencyjnych systemach alarmowych? Czy nie ma ich dostępnych na naszym rynku? Czy jest inny powód, że nie powinno się ich zakładać w mieszkaniu. Chciałam się jeszcze spytać jak wygląda zabezpieczanie domu kiedy jestem wewnątrz. Czy można aktywować wtedy system alarmowy i poruszać się po domu swobodnie. Oraz najważniejsza rzecz - posiadam kota. Czy taki zwierzak będzie włączał system alarmowy w budynku?
30.10.2016 16:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sollipos Offline
Podglądacz
**
Registered

Liczba postów: 36

button-youtube

RE: Jakiej firmy dobry system alarmowy do domu
O tych, o których wspominasz za wiele nie wiem, jednak jesli często wyjeżdżasz to moim zdaniem dobrym wyborem będą centrale alarmowe od ropam.pl. Mają one funkcję powiadomienia GSM więc będziesz na bieżąco wiedział co się dzieje w Twoim domu. Co do sztucznych sygnałów, to ani razu mnie miałem takiego przypadku.
18.09.2017 14:27
topdrop Offline
Podglądacz
**
Registered

Liczba postów: 23

button-youtube

RE: Jakiej firmy dobry system alarmowy do domu
Polecam DIONE, to polskie systemy alarmowe, zobaczcie tutaj więcej o ich działaniu https://sklep.ochronadione.pl/produkt/ze...one-basic/ ten zestaw to gwarancja bezpieczeństwa. Posiadam go od pół roku i nigdy mnie nie zawiódł. Można nim sterować za pomocą telefonu, nawet będąc na wakacjach mam spokój i komfort. Polecam i wam Smile
13.11.2017 15:32
Odpowiedz