Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 14 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kanał IRC
Autor Wiadomość
Szeryf Offline
Ja tu tylko sprzątam...
Zasłużeni

Level: 1

Liczba postów: 1,496

Reputacja: 630

button-youtube

Kanał IRC
Witam. Już ostatnio było lecz mateo_mateo usunął. Niestety bał się, że kanał IRC się nie spodoba i nikt nie będzie z niego korzystał oraz, że konkurencja (czyt. lockerz.com.pl) uzna to za podkradanie pomysłu ze strony ilocka. Jednak, że jest pewna grupa entuzjastów, która lubi korzystać z kanału IRC postanowiłem dodać ten post ponownie. Dodatkowo jeśli chodzi o konkurencję nie powinni się czepiać, gdyż IRC to pomysł samych userów, a nie administracji iLocka. Dodatkowo sam Corleone nie widział żadnych problemów w korzystaniu z kanału IRC więc moderatorzy mogą się wstrzymać z usuwaniem posta.

Sam kanał został zmieniony na nowy jest to teraz #ilock na Quakenecie (webchat.quakenet.org) i nie ma już problemów jakie mieliśmy na początku w starym kanale.

Zmieniam też trochę zasady i kanał jest otwarty dla wszystkich użytkowników forum (używajcie nicków z iLocka), ale dodam z góry, że osoby zachowujące się w sposób powszechnie uważany za niedopuszczalny, będą banowane lub w najlepszym wypadku wykopywane z kanału.
IRC'a moderują użytkownicy Szlachcic, Smoczuś, buka99, no i ja Szeryf Lockerz.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.04.2010 16:12 przez Szeryf.)
31.01.2010 01:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
(L)iszczu Offline
Jestem który jestem
Zasłużeni

Liczba postów: 165

Reputacja: 1

button-youtube

RE: Kanał IRC
Przyklejam.
31.01.2010 09:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Szeryf Offline
Ja tu tylko sprzątam...
Zasłużeni

button-youtube

Uwaga zmianie uległ kanał iLocka! Od teraz jest #iLock. Nazwa krótsza i bardziej przystępna.
Mamy również nowego opiekuna kanału, którym jest buka99

i
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.03.2010 23:10 przez Szeryf.)
14.03.2010 20:34
Szeryf Offline
Ja tu tylko sprzątam...
Zasłużeni

button-youtube

Uwaga. Aby uniknąć komplikacji podczas kwietniowego restocku, zapoznaj się z poniższymi informacjami.

1. W celu uniknięcia powtórki z lutego, kiedy na kanale pojawiła się nagle połowa forum, ustawiony zostaje limit 100 osób na kanale, który w przypadku dużego spamu będzie obniżany.

2. Aby uniknąć rozłączania z kanałem polecam korzystanie z niego przy użyciu klienta IRC (polecam mIRC) lub wtyczki do przeglądarki Firefox Chatzilla (Video Poradnik jak ją skonfigurować). Dostęp przez klienta online
3. Dokładnie zapoznaj się z regulaminem REGULAMIN KANAŁU #ILOCK
15.04.2010 16:32
Odpowiedz