Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 17 Głosów - 3.88 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolekcjonerstwo, hobby i pasja
Autor Wiadomość
Arqunonain Offline
O.S.T.R
FullREG

Level: 1

Liczba postów: 111

Reputacja: 3

button-youtube

Kolekcjonerstwo, hobby i pasja
Czy coś kolekcjonujecie(kolekcjonerstwo),czy czymś się interesujecie bardziej,co was kręci(hobby pasja).
Kolekcjonować to wiecie jakieś znaczki czy coś,hobby czy pasja to czy np. rowery sobie składacie,wymieniacie części na lepsze,tuningujecie itp.Albo czy szkolicie się w czymś.Chodzi o to generalnie czy coś was tak kręci,że przez to właśnie na wakacje pracujecie,by mieć pieniądze na to,czy np.kręci was zbieranie monet starych,to pracujecie,oszczędzacie żeby tylko kupić jakąś kolejną monete Może być też pomysł o nauce,że zarabiacie się aby mieć pieniądze na studia(jakie?),albo sport jakiś,jakaś koszykówka(zbieracie na piłke czy coś) albo sporty walki(rękawice ochraniacze).Różne.Piszcie i się rozpisujcie.Bo mnie to interesuje.

Trochę zarżnięte z innego forumWink
27.07.2010 13:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ciacheczko Offline
Wu-Zet-Ka
FullREG

Liczba postów: 1,146

Reputacja: 315

button-youtube

RE: Kolekcjonerstwo, hobby i pasja
Kolekcjonuje nicki naciągczy którzy nie wywiązują się z umów(patrz: twój):s

A poza tym zbieram drobne(10,20gr) do skarbony(wielkaaaa) a później przy wymianie ni z tego ni z owego mam jakieś 200złSmile
Zbierałem jakiś czas ozdobne butelki po alkoholach, ale przestałemSmile
Aktualnie to chyba tylko dezodoranty AXE Big Grin

A co do hobby to piłka nożna...gram, kibicuje, oglądam mecze i wszystko z tym związane...Grywam także w siatkę, pingponga i bilard, ale to rzadziejSmile
27.07.2010 14:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
xyuru Offline
Stały Lockator
Registered

Liczba postów: 310

Reputacja: 17

button-youtube

Ja kolekcjonowałem potencjometry, ale mi się znudziło Big Grin I w dzieciństwie kamienie, to było coś! Koledze dałem jako prezent na wyprowadzkę Big Grin Teraz to gadżety reklamowe, ale to nie jest takie ciekawe. I kolekcjonuję wszystkie moje pozrywane struny Closedeyes
27.07.2010 18:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rafixxx25 Offline
Oi!
Registered

Liczba postów: 1,024

Reputacja: 420

button-youtube

Kolekcjonuje: Gry komputerowe
Hobby: Granie na kompie
Pasja: hmm... granie na kompie

Big Grin

Tak na serio

Kolekcjonuje: Niby nic, chociaż odkładam wszystkie 1 groszówki. Z 400 już będzie Big Grin
Hobby: Hmm... na razie raczej nic ciekawego nie mam, chociaż lubię rowery oraz zajmowałem się ASG, ale teraz kolegą coś się nie chce strzelać
Pasja: Raczej nic

PS: Te na górze też możecie brać pod uwagę Jack
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.07.2010 18:41 przez Rafixxx25.)
27.07.2010 18:37
GreenD Offline
Why don't you get a job?!
Registered

Liczba postów: 517

Reputacja: 98

button-youtube

A ja zbieram puszki 0,33 l. Tongue Nie jest to hobby, pasja, po prostu, jak widzę w sklepie jakąś, której nie mam, kupuję, wypijam i odstawiam na miejsce. Przynajmniej mam czymś zapchane miejsce na meblościance. Jack

Dodam, że każda jest inna.

[Obrazek: Zdjecia-0_wrqexr.jpg]
08.08.2010 12:45
DDK Offline
Jem zupe
FullREG

Liczba postów: 543

Reputacja: 121

button-youtube

Kolekcjonuję: Nic. Kiedyś kapsle od różnych pić ( piw, coli itp ).
Hobby: MMA ( Jakby ktoś nie wiedział - Styl sztuki walki ).
Pasja: Granie na kompie, jazda na rowerze w terenie lub po mieście ( Lubie omijać przeszkody szybką prędkością Big Grin )
08.08.2010 13:44
sloniasek Offline
Roots and Culture
FullREG

Liczba postów: 1,341

Reputacja: 233

button-youtube

Kolekcjonowałem kiedyś części komputerowe Jack lecz większość posprzedawałem, obecnie nic nie kolekcjonuję Smile
Hobby: Wszystko co związane z komputerami, Elektromechanika samochodowa, Skateboarding, Breakdance, Muzyka, Hydroponika, Wszystko co związane z konopiami indyjskimi m.in. historia.
Pasja: Jazda na Rowerze, na Desce, słuchanie muzyki, koncerty, palenie jointów, imprezowanie z przyjaciółmi, pływanie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.08.2010 14:19 przez sloniasek.)
08.08.2010 14:17
InTeR Niedostępny
Wszechmogący

Liczba postów: 408

button-youtube

Kolekcjonuję 2 złotówki okolicznościowe czyli np. Żagań itp. Dodam, że nimi można normalnie płacić lecz w niektórych sklepach nieprzyjmują.. Mam w kolekcji np. Jelonka Rogacza ( http://www.numizmatyka24.pl/2-zl-1997-je...-p-42.html )
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.08.2010 14:44 przez InTeR.)
08.08.2010 14:20
KloczeFFsky. Offline
Eee?
Zasłużeni

Liczba postów: 1,846

Reputacja: 989

button-youtube

Hm... ja w sumie też kolekcjonuje monety Tongue Od zwykłych 2-złotówek z banku ale mam też pare - http://www.emonety.pl/product/941_70-roc...-pilsudski
Takiej wartości itp.
08.08.2010 14:36
Za$ada Offline
Wolę $$, PLN-y mnie nie kręcą
FullREG

Liczba postów: 171

Reputacja: 70

button-youtube

(08.08.2010 13:44)DDK napisał(a):  Hobby: MMA ( Jakby ktoś nie wiedział - Styl sztuki walki ).

A dokładniej tylko oglądać walki czy coś ćwiczysz. XDD
08.08.2010 14:53
Odpowiedz