Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 9 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komunikat z lockerza
Autor Wiadomość
Matthew Offline
Stały Lockator
Registered

Level: 1

Liczba postów: 316

Reputacja: 6

button-youtube

Komunikat z lockerza
Może ktoś dokładniej powiedzieć o co chodzi? Wiem,że coś o potwierdzeniach nagród.

All members with approved orders from the December 31, 2009 redemption have been sent confirmation receipts, and we've begun shipping so keep your eye on your mailbox as you may soon be seeing an iPod or an xBox or a Dexter box set or a Nixon watch or one of the many amazing PTZ Place prizes. Don't blame us if your mailman gets jealous!
12.01.2010 11:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maximal Offline
Bywalec
Registered

Liczba postów: 42

Reputacja: 50

button-youtube

RE: Komunikat z lockerza
Dosłownie nie przetłumaczę, ale chodzi o to, że uczestnicy restocku z dnia 31 Grudnia 2009 r muszą sprawdzać swoje skrzynki pocztowe, ponieważ wysyłają już do nich potwierdzenia zamówień. Na koniec głupi tekst: Don't blame us if your mailman gets jealous! = Nie wińcie nas jeśli listonosz będzie zazdrosny! Wink Jeśli się mylę proszę mnie poprawić.
Pozdrawiam!
12.01.2010 14:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Matthew Offline
Stały Lockator
Registered

Liczba postów: 316

Reputacja: 6

button-youtube

RE: Komunikat z lockerza
To z listonoszem to zrozumiałem hehe mają poczucie humoru XD
12.01.2010 23:56
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Aktualny czas: 17.07.2018, 22:06 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Schowaj