Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krzesło do kuchni.
Autor Wiadomość
Gontek Offline
Podglądacz
**
FullREG

Level: 1

Liczba postów: 36

Reputacja: 0

button-youtube

Krzesło do kuchni.
Jakie krzesła do kuchni poleciacie? Chodzi mi czy tradycyjne niskie, czy może jakieś obrotowe, a może coś w kierunku holterów? W sumie jak patrze na stronie - https://www.centrumkrzesel.pl/kuchnia-/138/c to jest tego ogrom, kuchnie mamy troszkę w stylu prowensalnym więc będziemy celować w drewno i biel, ale jakie?
03.10.2017 12:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Waldii Offline
Podglądacz
**
Registered

Liczba postów: 10

button-youtube

RE: Krzesło do kuchni.
Uwielbiam połączenie bieli i drewna. Z jednej strony to rozwiązanie nowoczesne, ale drewno daje nieco klasyki i ciepła. Super wybór. Co od krzeseł mi projektanci doradzili zwykłe standardowe krzesła. Jednak wszystko zalezy od Twojego wnętrza. Moim zdaniem jeśli masz dylemat i nie możesz się zdecydować powinieneś udać się do specjalistów po poradę. Jeśli miałbym Ci polecić jakąś firmę to nieźle rozwiniętą sieć salonów meblowych ma Max Kuchnie. Ich punkty znajdziesz w całej Polsce. Osobiście korzystałem z usług salonu w Kędzierzynie-Koźle.
09.03.2018 10:07
Margo Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 6

button-youtube

Jeśli chodzi o kuchnię to ja jestem na etapie wyboru piekarnika, już przejrzałam ofertę na rynku i jestem pod wrażeniem piekarnika Candy Watch&Touch.
Podoba mi się jego 19-calowy panel dotykowy na froncie i zintegrowana kamera w środku, dzięki której można podglądać w czasie rzeczywistym, jak piecze się konkretne danie.
Piekarnik jest nowoczesny, doskonale zaprojektowany i wykończony z dbałością o każdy detal. Czy ktoś ma już może w domu ten sprzęt? jestem ciekawa Waszych opinii.
12.03.2018 18:34
onka Offline
Stały Lockator
FullREG

Liczba postów: 256

button-youtube

Może takie, które będą pasować do stołu i wystroju?
15.03.2018 10:53
Inatka93 Offline
Bywalec
FullREG

Liczba postów: 72

button-youtube

Kuchenne krzesła, szafki a także wyposażenie powinno sprawiać, że w tym miejscu chce się być. Niektórzy z nas przecież bardzo dużo czasu tam spędzają, dokarmiając resztę domowników. Osobiście uważam, że pomyślnym rozwiązaniem są meble tworzone na wymiar. Jago http://www.jago-kuchnie.com.pl/kontakt.html , jako jedna z firm trudniących się taką profesją, wie o tym, że ważny jest wybór i pozwala klientowi na dowolność w wyborze.
25.06.2018 14:53
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Aktualny czas: 23.07.2018, 16:28 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Schowaj