Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Księgowa jak wybrać?
Autor Wiadomość
natkawal76 Offline
Podglądacz
**
Registered

Level: 1

Liczba postów: 17

Reputacja: 0

button-youtube

Księgowa jak wybrać?
Każdy z nas kto ma firmę wie jak trudno jest rozliczać co miesiąc setki papierów. Nikt z nas nie ma na to czasu aby godzinami nad nimi ślęczeć. Dlatego większość z nas zatrudnia biuro rachunkowe , które wykona za nas pracę. Ze swojego doświadczenia wiem, ze nie jest prosto znaleźć firmę,która rozliczy nasze dokumenty dobrze. Niby każdy oferuje podobne usługi, ale i ceny za nie są rożne jak i zakres obowiązków. Ja wiem, że kiedy zakładam działalność chciał oczywiście zaoszczędzi i wzięłam księgowa tanią i okazało się, ze połowa dokumentów zakupowych nie została wpuszczona w koszty, co wiązało się z wyższym podatkiem dla mnie i dużą stratą finansową. Chciałam tanio to płaciłam mało a za to podatki były wysokie. Dlatego polecam Państwu sprawdzone usługi księgowość Radom. Sprawdzone od lat kobiety, bardzo dobre podejście do klienta. Rozliczają szybko papiery, więc nie ma problemu. Teraz oferują również pliki JPK co bardzo ułatwi sprawę, jeżeli chodzi o US. Polecam wybierać ludzi z polecenia, a jeśli nie macie takich to poczytać troszkę na forum, abyście nie mieli tak jak ja kiedyś.
12.12.2017 09:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
serros Offline
Bywalec
FullREG

Liczba postów: 73

button-youtube

RE: Księgowa jak wybrać?
Teraz wiele osób korzysta z tego serwisu https://wfirma.pl/ i sami prowadzą księgowość swojej firmy. Jest to świetne rozwiązanie, bo można wystawiać faktury, zarządzać magazynami, rozliczać pracowników. Takie rozwiązanie jest bardzo tanie i wygodne.
05.01.2018 21:02
hauki Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 1

button-youtube

Ja jestem zdania, że najlepiej to jest sobie wziąć po prostu biuro rachunkowe

05.01.2018 22:46
AnnaMarie711 Offline
Podglądacz
**
Registered

Liczba postów: 17

button-youtube

Jeżeli macie swoje firmy to zastanówcie się również nad biurem rachunkowym/księgowym. Jest to też bardzo atrakcyjna forma rozliczania księgowego dla firm. W końcu zawieracie umowe z firmą a nie osobą więc nie ma mowy tu o jakiś pomyłkach raczej. Również cenowo to lepiej wychodzi, zobaczcie na stronie https://yourtax.pl/uslugi-rachunkowe/ksiegowosc-spolek/ jak to wygląda i co mogą wam takie firmy zaoferować
11.01.2018 09:49
socha_nina Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 6

button-youtube

Samodzielne prowadzenie księgowości, nawet ze wsparciem jakiś tam platform, obarczone jest ryzykiem. Taka platforma nie daje gwarancji, ze wszystko jest ok, że nie ma błędu. Bo to nie usługa księgowej. Biuro rachunkowe to najlepsze rozwiązanie. Oczywiście sprawdzone. No i takie, które ciągle się doszkala (przepisy i interpretacje się zmieniają). Mam to szczęście i współpracuję z takim biurem, który mocno stawia na wiedzę i nowości. Ostatnio się zdziwiłam jak w trakcie rozmowy wprowadzili cały stos faktur papierowych jakie przyniosłam. Było tego ponad 50 faktur kosztowych. A oni w parę minut wszystkie wprowadzili do systemu i mi je oddają. Stoję zdziwiona i pytam "Jak to? Już?" No i już. Mała kawka i wszystko zaksięgowane. Dla mnie rewelacja. Zawsze im zostawiałam faktury do następnej wizyty a tu zainwestowali w skaner i oprogramowanie InvoiceDigitizer (http://elementia.pl) które skanuje i automatycznie rozpoznaje dane księgowe na fakturach. Pełna automatyzacja. Rewelacyjne rozwiązanie jak dla mnie.
13.01.2018 18:30
mrowkazet Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 3

button-youtube

jeśli chcesz żeby księgowość była prowadzona jak trzeba to nie oczekuj, że ofera za 100 zł ci to da bo tak nie jest Big Grin księgowość to też spora odpowiedzialność, więc 200 zł to takie minimum jak dla mnie łącznie z obsługą podatkową. Jak chcesz to rzuć okiem tu http://www.tewaimpex.com.pl/ masz tu ich cennik i to powiem ci, że są naprawdę niskie ceny jak na Wawę.
12.03.2018 18:19
yafus Offline
Lockator
FullREG

Liczba postów: 96

button-youtube

Myślę, że najrozsądniej będzie jeśli księgowością zajmiesz się samodzielnie. Możesz przy tym skorzystać z oprogramowania od https://wfirma.pl/ które znacznie ją uproszczą. Istnieje możliwość ich bezpłatnego wypróbowania - żal byłoby nie skorzystać!
13.03.2018 16:27
Odpowiedz