Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Księgowość w firmie - samemu, czy przez biuro rachunkowe?
Autor Wiadomość
america Offline
Podglądacz
**
Registered

Level: 1

Liczba postów: 22

Reputacja: 0

button-youtube

RE: Księgowość w firmie - samemu, czy przez biuro rachunkowe?
@Vegiz ma rację - dobry research to podstawa. Ja bym zdecydowanie postawiła na księgowość online. Od 2 lat współpracuję z macaccounting.pl której powierzyłam całą swoją księgowość,a także współpracujemy pod kątem usług doradczych. Zakres wspólpracy z roku na rok sie poszerza bo firma się rozwija a ja mam z tego dobre profity Smile dodatkowo pracują na nowoczesnych technologiach więc mam wgląd w swoją księgowość o każdej porze. Naprawdę polecam współprace z tą firmą
29.07.2017 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hektorka Offline
Podglądacz
**
Registered

Liczba postów: 22

button-youtube

Myślę, że to zależy od tego jak czujesz się w temacie księgowości. Ja nie ufam sobie na tyle żeby prowadzić ją samodzielnie, dlatego postawiłam na biuro podatkowe w Lublinie Lepiej w razie kontroli mieć wszystko w porządku, a samemu można popełnić wiele błędów.
18.09.2017 15:55
Fomijreka Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 3

button-youtube

Według mnie nawet przy małej firmie warto zlecić prowadzenie księgowości specjalistom. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy mamy doświadczenie i umiejętności w tym zakresie. Zgadzam się również z @vagiz, że zawsze warto sprawdzić kilka ofert przed podjęciem decyzji. Zachęcam też do przejrzenia opinii o konkretnych biurach rachunkowych w internecie oraz do weryfikacji płatniczej w biurze informacji gospodarczej. Zerknijcie sobie do tego artykułu https://erif.pl/promocja/jak-sprawdzic-firme-big/ . Jest w nim kilka cennych wskazówek, jak to zrobić. Sama też z nich korzystałam.
26.09.2017 13:09
rafaal091 Offline
Bywalec
FullREG

Liczba postów: 69

button-youtube

Wiele zależy od wielkości firmy, jeśli jest niewielka, to jej księgowością z powodzeniem można zająć się samodzielnie. Radzę zdecydować się jednak na księgowość online, nie tradycyjną - prowadzenie księgowości przez internet jest po prostu łatwiejsze, a koszty są znikome. Można ją prowadzić choćby na https://wfirma.pl - w razie problemów można liczyć na wsparcie różnych ekspertów, nie tylko od księgowości.
28.10.2017 11:41
ronin1 Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 4

button-youtube

Ja zdecydowałem się zająć wszystkim sam i teraz mam do was pytanie Smile Na jaką fundację przekazujecie swój jeden procent z podatku? Bo ja mam na oku tą fundację - http://www.podarujzycie.org/1_procent_podatku - ale jeszcze się nie zdecydowałem więc czekam na wasze propozycję, z góry dzięki Smile
08.11.2017 14:44
McGreg Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 4

button-youtube

Ja zdecydowałem się robić wszystko samemu i teraz szukam w sieci jakiś stron które pomogą mi rozliczyć się z podatku, może znacie coś przydatnego? Jak na razie znalazłem taką stronę - http://www.budnet.pl/Rozliczenie_przez_d...zytaj.html - ale jeżeli moglibyście mi coś jeszcze polecić to będę wdzięczny Smile
09.11.2017 13:09
Odpowiedz