Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 2.6 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mail do Lockerz w sprawie 2 anulacji - Podziałało !!!
Autor Wiadomość
19Szumi10 Offline
Szumi$
Super Moderators

Level: 5

Liczba postów: 1,402

Reputacja: 679

button-youtube 19Szumi10

Mail do Lockerz w sprawie 2 anulacji - Podziałało !!!
Oto moje mejle w sprawie 2 anulacji :
Cytat:Hello,
I am writing about next cancellation of prize I redeemed (25$ PayPal). I confess that I had fake friends, but if I got one cancellation, then I should be clear and not get another cancellation, but I did. I spend some money to get into these redemptions, can you tell me why I got cancellation again? I am truly sorry that I cheated and I promise not to do this again and I hope that I won't get cancellation anymore.

Best,
oraz

Cytat:Hello there!

I am writing, because you sent to me cancellation of my 25$ PayPal prize. I say: I have fake e-mails on my account. This is my 2nd cancellation - please delete fake PTZ and get my account 100% legal. I am paying a lot of money for you - I want have something for this.

Wysyłałem to na support, Contact US i do Kathy . Dostałem odpowiedź botem od support, potem od Kathy, że się nie zajmuje takimi sprawami, ale później dostałem jeszcze jednego mejla od Kathy:
Cytat:I will send this to the Tech team to check on, Konrad.

Cheating is disrespectful to the entire community, and unfair to everyone. We expect better of you.

We do believe in second chances, however. Our Fraud Team will review your account, and set things straight. They will delete the illicit PTZ, and then your account will be good to use again. We will not send an e-mail, just go ahead and use it, after you see that it has been done.

Protect your account by not cheating, especially now—we have even bigger and better things coming up in the next couple months, (hint hint), and we don’t want you to miss out! :-)

Thanks for being a member of Team Lockerz.

Best,
Kathy

--
Kathy Savitt
CEO, Lockerz.com

Ten temat powinien być przypięty, aby każdy kto dostał 2 anulację pisał meile na wzór mojego. Teraz jestem szczęśliwy. Mam nadzieję, że więcej anulacji nie będzie Big Grin

[Obrazek: 7AAmrT7.png]
20.09.2010 21:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
grub63 Offline
Stały Lockator
FullREG

Level: 1

Liczba postów: 305

Reputacja: 88

button-youtube

RE: Mail do Lockerz w sprawie 2 anulacji - Podziałało !!!
19Szumi10 napisał(a):Ten temat powinien być przypięty

Popieram Smile
21.09.2010 13:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty