Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 12 Głosów - 3.25 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Napisz coś o sobie.
Autor Wiadomość
Ma7eusz Offline
maŻyciel yt
FullREG

Level: 1

Liczba postów: 544

Reputacja: 107

button-youtube

Napisz coś o sobie.
Wiec tak Big Grin
Mam na imię Mateusz. Urodziłem się 4 maja 1995r w Białymstoku, ciągle w nim mieszkam Smile. Uczęszczam do II klasy gimnazjum. Interesuje się freestyle footballem Big Grin. Prócz tego lubie sobie pograc w quake 2 czy w jakies inne gierki najchetniej wojenne takie jak cod itp Smile. Pozdrawiam i zachęcam do wpisywania się.
31.01.2010 18:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adrian Offline
Młody cffaniak
FullREG

Liczba postów: 736

Reputacja: 411

button-youtube

RE: Napisz coś o sobie.
Wiec tak Big Grin
Mam na imię Adrian. Urodziłem się 4 sierpnia 1997r. w Bielawie, ciągle w niej mieszkam. Uczęszczam do 6 klasy podstawówki. Interesuje się webmasteringiem. Prócz tego lubie sobie pograć w NFS'y czy inne gierki najchętniej przygodowe itp Big Grin. Pozdrawiam i zachęcam do wpisywania się.
31.01.2010 18:15
Ma7eusz Offline
maŻyciel yt
FullREG

Liczba postów: 544

Reputacja: 107

button-youtube

(31.01.2010 18:15)Adrian1337 napisał(a):  Wiec tak Big Grin
Mam na imię Adrian. Urodziłem się 4 sierpnia 1997r. w Bielawie, ciągle w niej mieszkam. Uczęszczam do 6 klasy podstawówki. Interesuje się webmasteringiem. Prócz tego lubie sobie pograć w NFS'y czy inne gierki najchętniej przygodowe itp Big Grin. Pozdrawiam i zachęcam do wpisywania się.

Fajne ksero Surprised Jack
31.01.2010 18:19
WrzesieŃ Offline
Ojciec dyrektor.
FullREG

Liczba postów: 1,054

Reputacja: 311

button-youtube

No to tak Jack :
Zwę się Marcin. Rodzice poczęli mnie jakoś w marcu, a pojawiłem się na świecie 28 grudnia 1996 roku w Płocku Jack . Chodzę do 1 klasy gimnazjum, interesuję się grafiką komputerową i piłką nożną, ręczną.
31.01.2010 18:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Vegio Offline
Slash
FullREG

Liczba postów: 324

Reputacja: 78

button-youtube

no to stylem Września :
Jestem Olek, rodzice mnie poczęli jakoś w grudniu 1995r., na świat przyszedłem dokładnie 1 września 1996r. w Lublinie, ale mieszkam w Tarnobrzegu, chodzę do 1 gimnazjum, lubię gry komputerowe np. GTA, NFS (ale tylko Underground 2) itp. Interesuję się komputerami, elektroniką i takimi tam...
31.01.2010 19:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
InTeR Niedostępny
Wszechmogący

Liczba postów: 406

button-youtube

Vegio ale fajnie się urodziłeś.. Ty świętujesz a inni narzekają, że do szkoły muszą iść XD
01.02.2010 14:41
Nygger Offline
Podglądacz
**
Registered

Liczba postów: 31

Reputacja: 0

button-youtube

Moje imię brzmi Maciej Big Grin. Jestem z jakże cudownego rocznika '94, tak więc po krótkim obliczeniu można wywnioskować, że uczęszczam do klasy III gimnazjum. Urodzonym jest 2 kwietnia w Bielsku-Białej, zamieszkały w Jaworzu. Zainteresowany mocno muzyką, równie mocno matematyką, a już chyba najbardziej mocno koszykówką Tongue. Wracając do pierwszego gram na pianinie już przeszło siódmy rok, najchętniej "wykonuję" bluesy, a moim ulubionym pianistą (właściwie organistą) jest Booker T. Nawiązując do drugiego, obaj moi rodzice uczą matmy, więc w genach się przeniosło Big Grin. Nawet w tym roku, nie chwaląc się, przeszedłem do II etapu z olimpiady (z matmy oczywiście), niestety dalej Szef zabronił Tongue. Ale za to mam z matmy na semestr... +5! Tak, zabawna sytuacja Big Grin. Co do trzeciej sprawy, czyli kosza, to nie interesuje mnie praktycznie zupełnie to, kiedy, gdzie i jak grają jakiekolwiek reprezentacje, czy to Polskie, czy Kazahstańskie, interesuje mnie tylko gra. Jeśli chodzi o gry komputerowe, to najchętniej trawię FPSy, takie jak S.T.A.L.K.E.R., Battlefield czy Battlefront. Oczywiście nie pogardzę pobiegania CJ'em czy Bezimiennym. Odbiegając troszkę od tematu blaszaków, do niedawna nałogowo grałem w Star Wars Miniatures, ale coś ostatnio mi się znudziło. Czytuję CDA od jakichś 3-4 lat i chyba ostatnią rzeczą jaką chciałbym się z Wami podzielić, to to, że kupiłem sobie 3 dni temu słuchawki Skullcandy Hesh White Big Grin. Mam nadzieję, że jutro albo w środę dojdą... To chyba tyle o mnie, troszku się rozpisałem, tak więc dziękuję za cierpliwość w czytaniu mojego małego opowiadania, tyle że bez fabuły Tongue.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.02.2010 19:30 przez Nygger.)
01.02.2010 19:24
Jack Offline
Dziękuję, dobranoc!
FullREG

Liczba postów: 260

Reputacja: 145

button-youtube

(01.02.2010 19:24)Nygger napisał(a):  Moje imię brzmi Maciej Big Grin. Jestem z jakże cudownego rocznika '94, tak więc po krótkim obliczeniu można wywnioskować, że uczęszczam do klasy III gimnazjum. Urodzonym jest 2 kwietnia w Bielsku-Białej, zamieszkały w Jaworzu. Zainteresowany mocno muzyką, równie mocno matematyką, a już chyba najbardziej mocno koszykówką Tongue. Wracając do pierwszego gram na pianinie już przeszło siódmy rok, najchętniej "wykonuję" bluesy, a moim ulubionym pianistą (właściwie organistą) jest Booker T. Nawiązując do drugiego, obaj moi rodzice uczą matmy, więc w genach się przeniosło Big Grin. Nawet w tym roku, nie chwaląc się, przeszedłem do II etapu z olimpiady (z matmy oczywiście), niestety dalej Szef zabronił Tongue. Ale za to mam z matmy na semestr... +5! Tak, zabawna sytuacja Big Grin. Co do trzeciej sprawy, czyli kosza, to nie interesuje mnie praktycznie zupełnie to, kiedy, gdzie i jak grają jakiekolwiek reprezentacje, czy to Polskie, czy Kazahstańskie, interesuje mnie tylko gra. Jeśli chodzi o gry komputerowe, to najchętniej trawię FPSy, takie jak S.T.A.L.K.E.R., Battlefield czy Battlefront. Oczywiście nie pogardzę pobiegania CJ'em czy Bezimiennym. Odbiegając troszkę od tematu blaszaków, do niedawna nałogowo grałem w Star Wars Miniatures, ale coś ostatnio mi się znudziło. Czytuję CDA od jakichś 3-4 lat i chyba ostatnią rzeczą jaką chciałbym się z Wami podzielić, to to, że kupiłem sobie 3 dni temu słuchawki Skullcandy Hesh White Big Grin. Mam nadzieję, że jutro albo w środę dojdą... To chyba tyle o mnie, troszku się rozpisałem, tak więc dziękuję za cierpliwość w czytaniu mojego małego opowiadania, tyle że bez fabuły Tongue.
Korva Jack Nygger witaj sąsiedzie Big Grin
01.02.2010 22:01
Nygger Offline
Podglądacz
**
Registered

Liczba postów: 31

Reputacja: 0

button-youtube

Też mieszkasz w tym zadupiu? Czy w Bielsku? Big Grin
01.02.2010 22:10
Jack Offline
Dziękuję, dobranoc!
FullREG

Liczba postów: 260

Reputacja: 145

button-youtube

(01.02.2010 22:10)Nygger napisał(a):  Też mieszkasz w tym zadupiu? Czy w Bielsku? Big Grin

Ani tu, ani tu Smile

(To chyba nie będzie traktowane jako spam? Tongue W końcu to hydepark Jack)
01.02.2010 22:16
Odpowiedz