Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.13 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie było tak źle...
Autor Wiadomość
Newsman Offline
Lockator
Registered

Level: 1

Liczba postów: 115

Reputacja: 0

button-youtube

Nie było tak źle...
Pierwsze nagrody już za nami i mimo ogólnego strachu przed przeciążeniem serwera Lockerz, atakami, masowym wykupieniem itd. Można było złowić ciekawe nagrody. Kto miał nieco więcej szczęścia w Polsce zamówił nawet PSP czy MacBook`a.

Jak relacjonuje jeden z naszych moderatorów (Kacper): „ Wchodząc na stronę ok. 2.30 miałem dostęp do zamówienia tańszego MacBook`a, czy gry – gdybym nie zbierał na coś grubszego (pewnie za rok uzbieram Tongue ) zresztą wróć… Gdybym miał wystarczającą ilość punktów pewnie zamówiłbym sprzęt od Apple – z tego co obserwowałem spokojnie wisiał w ofercie jeszcze do 2.40 później udałem się na kolację bo mnie z zazdrości w żołądku zassało Tongue ”.

Jednak dostępność w ofercie nie oznaczała 100% wygranej... wielu mimo wybrania zamówienia później zobaczyli tylko pustą stronę a po odświeżeniu przeglądarki „Fresh Out”. To znak dla Lockerz, że jeszcze muszą dopracować całe przedsięwzięcie.

W każdym bądź razie GRATULUJEMY zwycięzcom, a pozostałych zachęcamy do dalszej zabawy.

Na zachętę obrazek taki co by się kliknąć chciało Wink

[Obrazek: nagrody_1-300x144.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.10.2009 00:42 przez Corleone.)
19.10.2009 00:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Aktualny czas: 18.07.2018, 09:59 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Schowaj