Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 11 Głosów - 2.55 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odyss Amnesty – czyli ostatnia szansa dla „cheaterów”
Autor Wiadomość
Newsman Offline
Lockator
Registered

Level: 1

Liczba postów: 115

Reputacja: 0

button-youtube

Odyss Amnesty – czyli ostatnia szansa dla „cheaterów”
Atrakcyjne nagrody potrafią wielu ludziom zawrócić w głowie, a gdy ta jest w takim zawróconym stanie, zaczyna kombinować „jak tu zrobić by się nie narobić a zarobić”. Niestety zazwyczaj wiąże się to z nielegalnymi sposobami zdobywania PTZ (czy też znajomych). Użytkownicy, którzy tak oszukiwali dowiadują się o niepowodzeniu swoich pomysłów w momencie gdy dokonają zamówienia jakiegoś przedmiotu. Na drugi dzień zamiast potwierdzenia wysyłki otrzymują ostrzeżenie wraz z wyzerowanym kontem.

Czytaj całość na: Odyss Amnesty – czyli ostatnia szansa dla „cheaterów”
W tym temacie natomiast zapraszamy do komentowania. Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.11.2009 20:29 przez Corleone.)
03.11.2009 20:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
628 Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 8

button-youtube

RE: Odyss Amnesty – czyli ostatnia szansa dla „cheaterów”
ogolnie jestem ciekawa w jakis sposob to jest sprawdzane.
poniewaz jesli wedlug adresow IP to moze to sie okazac niedorzecznosci, np
ja mam statyczny a zaprosilam osoby z wlasnego domu. mimo fakty ze kazdy meil jest inny to i tak rejestracja zostanie nawiazana z tego samego IP, inna sytuacja znajomy rejestruje sie na moim kompie i co tak samo. jesli maja taki sposob to jest on bez sesnsu. a podejrzewam ze innego pomyslu nie maja.. za to osoby ze zmienny moga miec ciekawie Big Grin
04.11.2009 21:31
mateo_mateo Offline
Violator
Zasłużeni

Liczba postów: 1,018

Reputacja: 74

button-youtube

(04.11.2009 21:31)628 napisał(a):  ogolnie jestem ciekawa w jakis sposob to jest sprawdzane.
poniewaz jesli wedlug adresow IP to moze to sie okazac niedorzecznosci, np
ja mam statyczny a zaprosilam osoby z wlasnego domu. mimo fakty ze kazdy meil jest inny to i tak rejestracja zostanie nawiazana z tego samego IP, inna sytuacja znajomy rejestruje sie na moim kompie i co tak samo. jesli maja taki sposob to jest on bez sesnsu. a podejrzewam ze innego pomyslu nie maja.. za to osoby ze zmienny moga miec ciekawie Big Grin

Dlatego lepiej będzie jak napiszesz im maila, że z Twojego ip korzysta kilka osób, żebyś później podczas zamawiania nie miała problemów ;p
04.11.2009 21:48
628 Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

button-youtube

oczywiscie pewnie w wersji nagielskiej Big Grin.
ale teraz mi to wszystko dokladnie przetlumacz Big Grin
jak beda miec jakies ciekawe teorie to ja z checia poslucham Big Grin i moze obale ;p
04.11.2009 21:52
amelie Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 4

button-youtube

Bug RE: Odyss Amnesty – czyli ostatnia szansa dla „cheaterów”
U mnie w domu tez jest kilka osób korzystających z jednego kompa(czyli ten sam adres IP), bo zaprosiłam rodzine do Lockerz.Codziennie sie logują,tak jak ja.Nie są to konta fikcyjne.Moj chlopak nie ma neta,tez loguje sie na Lockerz z mojego kompa.Czyli kilka osob loguje sie z jednego adresu IP. Oczywiscie popieram sciganie osob,ktore oszukuja nabijajac sobie punkty nieuczciwie, ale uwazam, ze bledem bedzie karanie osob, ktore w rodzinie maja jednego kompa i wszyscy loguja sie z jednego adresu IP. Albo znajomi nie maja neta i przychodza do nas aby sie zalogowac. No a niby jak Ci z Lockerz moga sprawdzic kto NAPRAWDE zaklada konta fikcyjne a kto nie? TEN SAM ADRES IP NIE SWIADCZY JESZCZE O OSZUSTWIE! Bardzo mnie poruszyla ta akcja Odyss Amnesty, ale nie zgadzam sie na to aby odbierali punkty uczciwym osobom tylko dlatego, ze (np. tak jak w moim przypadku) kilka osob loguje sie z tego samego adresu IP.
04.11.2009 21:54
628 Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

button-youtube

Smile mozna by sie chyba odwolac do tego ze mozna zalozyc tylko "jedno konto na osobe",ze nie zostalo tam nic objasnione ze jedno konto na dom. Smile
04.11.2009 22:04
amelie Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

button-youtube

No wlasnie, zasada jest taka ze jedna osoba moze miec jedno konto.I u mnie tak jest. Kazdy ma swoje konto, tylko jedno.Po prostu Ci z Lockerz chyba nie przewidzieli ze moga byc takie sytauacje ze jeden adres IP=kilka osob ,kazdy ze swoim kontem. Ale gdyby mi zabrali punkty to bym sie wkurzyla, bo je uczciwie zbieram.
04.11.2009 22:14
Corleone Offline
Administrator
Administrators

Level: 4

Liczba postów: 1,219

Reputacja: 498

button-youtube

Przewidzieli:
"9. How many accounts can I have? Members are entitled to one account per person. Each person within a household can have their own account."

Czyli każdy w domu może mieć konto. Myślę, że bardziej chodzi o konta które zostały założone i od razu porzucone, poza tym o dużą ich ilość itd. Z tego co widziałem to ludzie mieli po 3-4 konta z tym samym IP i nie było problemów z wysyłką.

No ale jak ktoś mówi, że założył 15 kont dla całej rodziny (i kota sąsiada Tongue ) to już trochę naciągane, by wszyscy byli tak zainteresowani Lockerz. Wink
04.11.2009 22:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
amelie Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

button-youtube

Nie no fakt, 15 osob (sasiedzi, kuzyni z daleka, pani z warzywniaka) korzystajacy z jednego adresu IP to przegiecie.W moim przypadku sa to 4 osoby. Mysle ze Lockerz nie potraktuje mnie jak oszustke. Chodzi mi po prostu o to, aby oszusci faktycznie byli ukarani, ale tez zeby uczciwe osoby nie ucierpialy na calej akcji, ktora oczywiscie POPIERAM!!! Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.11.2009 22:32 przez amelie.)
04.11.2009 22:30
628 Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

button-youtube

w moim przypadku to jest akuratnie 6 kont rodzinka i znajomi niektrorzy.
pozatym wiekszosci raczej nie ma zamiary np sie bawic w wchodzenie na lockerz bo wiadomo jakie pogloski o takich stronach . niestety ja jako student informatyki tez nie jestem zbytnio przekonana o stronkach tego typu, ale wlasnei ta mam ochote przetestowac czy jest wiarygodna.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.11.2009 22:53 przez 628.)
04.11.2009 22:39
Odpowiedz