Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 19 Głosów - 3.05 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Otwarcie strony i nowe możliwości zdobywania PTZ
Autor Wiadomość
Fractal Offline
Stały Lockator
FullREG

Level: 1

Liczba postów: 895

Reputacja: 128

button-youtube

Otwarcie strony i nowe możliwości zdobywania PTZ
Witam.

Od dawna intryguje mnie pewna rzecz. Mianowicie gdzieś wyczytałem, że jednego dnia będzie można zdobyć nawet kilkadziesiąt PTZ. Niby wszystko gra, ale czy będzie to fair w stosunku do zwykłych użytkowników, którzy miesiącami zbierali znajomych i PTZ do nagrody? Nagle po nowym roku zarejestruje się nowy user i w kilka dni uzbiera równowartość punktową starego użytkownika. Jak myślicie - czy jest to dobre rozwiązanie czy może być trochę niesprawiedliwe? Na moje oko powinni dla każdego aktualnie zarejestrowanego użytkownika dać bonus 500 PTZ bo inaczej to nici nam po tych punktach, które zbieraliśmy przecież przez tyle miesięcy. A co wy o tym sądzicie? Smile
01.01.2010 12:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
FastMan Offline
miszcz fszystkih miszczuf
Registered

Liczba postów: 298

Reputacja: 34

button-youtube

RE: Otwarcie strony i nowe możliwości zdobywania PTZ
sprawiedliwe to jest, bo stary użytkownik nawet mając 100ptz to jest już 100ptz na plusie.
01.01.2010 12:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bartek1415stg Offline
Lockator
Registered

Liczba postów: 83

Reputacja: 0

button-youtube

Myślę ,że masz racje .. mogli by dać nam te 500 ptz ale wiesz jak to lockerz .. wątpie w to ze cokolwiek nam dadzą.. chociarz według mnie fajnie ze nagrody będą dostępne cały czas i więcej możliwości zarabiania tych ptz ..
01.01.2010 12:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Okosmoka Offline
Stały Lockator
Registered

Liczba postów: 218

button-youtube

Pomyśl jak oni będą mogli zdobyć więcej PTZ to i ty, więc też więc będzie cie staćnp. na 3000$$ Big Grin

Cytat:fajnie ze nagrody będą dostępne cały czas

niewydaje mi się by kiedykolwiek byly wszystkie nagrody dostepne caly czas chyba ze zrobili by jakies ograniczenia w zamowieniach.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.01.2010 12:48 przez Okosmoka.)
01.01.2010 12:47
Fractal Offline
Stały Lockator
FullREG

Liczba postów: 895

Reputacja: 128

button-youtube

Nagrody mogłyby być dostępne cały czas, ale tylko pod warunkiem podniesienia cen 4x i nie umożliwienia innych opcji zdobywania PTZ, wtedy bym uwierzył, ale wątpię. że na takie PSP będziemy mogli uzbierać PTZ w miesiąc i od razu kliknąć Reedem Now. Na takie ilości użytkowników ciężko mi w to uwierzyć.

Cytat:chyba ze zrobili by jakies ograniczenia w zamowieniach.

Tak też może być. Skoro tak bardzo cisnęli w ten niezapowiedziany restock to nie zdziwiłbym się, jakby nagrody rzucili raz czy dwa razy na cały dzień (i to bardzo niewielką ilość) i tylko szczęśliwcom udałoby się coś zdobyć. Smile

Cytat:bo stary użytkownik nawet mając 100ptz to jest już 100ptz na plusie.

Jeśli faktem okaże się, że dziennie będzie można zdobywać nawet kilkadziesiąt PTZ to taki nowy użytkownik uzbiera to w pare dni i 100 PTZ to będzie nic. Smile

Mimo niepowodzenia w ostatnim restocku (poszedłem się bawić a nie koczować przed kompem) nie zraziłem się aż tak do Lockerz. Mam ponad 350 PTZ i mam nadzieję, że już w tym miesiącu będzie z tego jakikolwiek pożytek. Smile
01.01.2010 12:53
chojnas93 Offline
Podglądacz
**
Registered

Liczba postów: 10

button-youtube

Ale stary użytkownik też uzbiera w pare dni dużą sumke więc i tak będzie na plusie Big Grin
01.01.2010 13:06
(L)iszczu Offline
Jestem który jestem
Zasłużeni

Liczba postów: 165

Reputacja: 1

button-youtube

Będziecie na plusie zobaczycie, oglądanie filmów, słuchanie muzyki, odpowiadanie na dailes, za logowanie również, zbierać się będzie tak samo jak kiedyś, nawet lepiej.
01.01.2010 13:08
Kaka Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 9

button-youtube

Myślę że jeśli ptz będzie łatwiej zdobywać to 'ceny' nagród będą wyższe Smile Nie ma nic za darmo .
01.01.2010 13:14
adamos564 Offline
Stały Lockator
FullREG

Liczba postów: 501

Reputacja: 31

button-youtube

to wiecie kiedy te otwarcie??
01.01.2010 13:16
pulpet112 Offline
Stały Lockator
FullREG

Liczba postów: 439

button-youtube

wydaje mi sie ze nagrody jednak beda 24/7 i to wszystkie bo oni tez beda cos z tego mieli bo jesli tak latwo bedzie klikac w reedem now to 95% populacji ludzkiej bedzie zbieralo ptz a jakies 5 miliardow uzytkownikow na stronie to niezly sukces nie? na nagrody faktycznie beda musieli wydac kupe kasy ale uzytkownikow bedzie duuuuuuuuuuuzo wiecej. i jeszcze jedno: oni beda mieli sklep internetowy i prawdopodobnie wszystkie rzeczy tam beda bardzo drogie ale i tak kupa ludzi bedzie tam kupowala bo prawdopodobnie za kupowanie u nich w sklepie bedzie PTZ wiec na tym sklepie tez beda zarabiac. poza tym gwiazdy muzyki beda placic lockerz za włożenie swojego kawalka zeby go wypromowac. a my napewno bedziemy sluchac tego bo dostaniemy za to ptz... a nuz jakis kawalek nam sie spodoba i kupimy plyte??? co o tym sądzicie?
01.01.2010 13:23
Odpowiedz