Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Ankieta: Czy zamierzasz kupić Grę "Don't Starve"?
Ankieta jest zamknięta.
Tak, najpewniej przed premierą. 0% 0 0%
Nie, nie interesuje mnie. 33.33% 2 33.33%
Zobaczę po premierze. 50.00% 3 50.00%
Już zakupiłem. 16.67% 1 16.67%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PC][Beta] Don't Starve
Autor Wiadomość
BlueMonster3000 Offline
Serwer H@
Serwer H@

Level: 3

Liczba postów: 67

Reputacja: 0

button-youtube

[PC][Beta] Don't Starve
[Obrazek: dont_starve.jpg]
Don't Starve - "dość nietypowy sandbox survivalowy" - tak w skrócie można streścić tą grę. Na początku wcielamy się w naukowca o imieniu Wilson(później można odblokować inne postacie), który z nieznanych nam przyczyn wylądował jak się zdaje na bezludnej wyspie.
Z początku możemy tworzyć tylko podstawowe itemy takie jak kilof, siekiera czy plecak, lepsze rzeczy możemy tworzyć dopiero w momencie gdy zdobędziemy złoto i stworzymy "science machine", a następne "alchmy machine". Grafika gry jest dość ciekawa i jednocześnie nietypowa, takie rysowane pół 2D Wink .
[Obrazek: dont-starve.jpg]
Jeśli zakupimy grę do 23 kwietnia(data oficjalnej premiery) na steam(12€/30zł - allegro) dostaniemy gratis 2 itemki do Team Fortress 2:
- The Wilson Weave,
- The Ham Shank
[Obrazek: banner.png]
Grę można zakupić również w chrome store(czy jakoś tak) za około 15zł.
Po premierze cena gry ma skoczyć do 15€.

PS. Jeśli możecie - wytknijcie mi błędy i rzeczy które w takich tekstach Was drażnią Big Grin .
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.03.2013 17:13 przez BlueMonster3000.)
20.03.2013 14:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Molek Offline
Serwer H@
Serwer H@

Level: 6

Liczba postów: 167

button-youtube

RE: [PC][Beta] Don't Starve
Ciekawa grafika Blink

Zapraszam na Serwer Cs 1.6 ilock.pl [4FUN][FastDL]:
IP: 80.72.36.251:27015
[Obrazek: b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png]

Zapraszam do gry League Of Legends
http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4...7353603947
20.03.2013 14:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BlueMonster3000 Offline
Serwer H@
Serwer H@

button-youtube

Aj tam, aj tam Wink .
20.03.2013 15:15
Molek Offline
Serwer H@
Serwer H@

Level: 6

Liczba postów: 167

button-youtube

Nie, nie, chodziło mi o to że jest pozytywna...
Lubie gry o wyraźnie innej grafice a nie wszędzie na full detalach jak bym w filmie był.

Zapraszam na Serwer Cs 1.6 ilock.pl [4FUN][FastDL]:
IP: 80.72.36.251:27015
[Obrazek: b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png]

Zapraszam do gry League Of Legends
http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4...7353603947
20.03.2013 17:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Faithy Offline
Podglądacz
**
Registered

Level: 1

Liczba postów: 17

button-youtube

A ja właśnie nie lubię takiej grafiki Wink gry typu machinarium czy borderlands mnie odstraszają właśnie takim komiksowym stylem bycia. Surowa grafika typu skyrim, czy fable 3-to jest to!Big Grin

Jeśli o błędy chodzi-moim zdaniem za mało informacji. Tyle samo poświęciłeś informacji o cenie gry, co o jej całemu opisowi. Z którego w sumie mało co wnioskuje.
21.03.2013 20:18
KamilGra Offline
Bywalec
Registered

Liczba postów: 48

button-youtube

Słyszałem o tej grze, jednak cena jest średnio przystępna jeżeli kupić ją chcemy jedynie dla siebie. Myślę, że warto albo teraz ją brać razem z kimś we 2 (dostaje się 2 klucze). Albo poczekać po premierze jak stanieje na świąteczną wyprzedaż Steam. Być może po drodze dodadzą do jakiegoś Humble Bundle Smile

Zastanawiam się jeszcze nad zakupem na Allegro, ale słyszałem, że te tanie wersje działają tylko na chrome, bez steam... a przeglądarka sama w sobie już wystarczająco mi muli. Smile

Mimo wszystko gra zapowiada się fajnie, ale raczej Minecrafta nie przeskoczy. Smile
12.04.2013 20:47
Corleone Offline
Administrator
Administrators

Level: 4

Liczba postów: 1,225

Reputacja: 498

button-youtube

W sumie zakupiłem tę grę (jako fan ogólnie niezależnych pomysłów Tongue) i muszę przyznać, ze jest niezła. Mieszane uczucia mam co do to tego, że po śmierci zaczyna się teoretycznie wszystko od nowa. Trochę ratują to zdobywane punkty doświadczenia i odblokowywane przez to postacie, jednak jakby ktoś chciał "posimować" to raczej ciężko Smile

Ma to też swoje uroki, cały czas walczymy o życie, jednak brakuje tu tego fenomenu Minecrafta, by znajomi mieli co podziwiać i wracać cały czas do swojego "domu". Za to to co się dzieje w terenie jest na pewno dużo ciekawsze. Mam nadzieję jednak, że autorzy w niedalekiej przyszłości urozmaicą jeszcze trochę rozgrywkę, a być może dodadzą tryb gry wieloosobowej, gdzie spokojnie możemy coś wydobyć, zbudować, a po śmierci powstać na nowo. Choć może tego nie oczekują fani gry Smile

Jeżeli chodzi o oprawę graficzną mi przypadła do gustu - wprowadza coś nowego do gatunku (?), choć na pewno wprowadza też ograniczenia co do pewnych rozwiązań.

Gre polecam głównie ze względu na (czarny) humor i pomysły - ale raczej za połowę ceny. Czyli tak jak Kamil napisał, trzeba złożyć się z kolegą, póki jest do tego okazja Wink
15.04.2013 03:13
BlueMonster3000 Offline
Serwer H@
Serwer H@

button-youtube

Co do tej śmierci - w "wiosce świń" czasem jest taki ołtarz kwadratowy z ponabijanymi na pal głowami świń w kątach. Na środku leżą jakieś kamienie, jeśli ich dotkniesz zmienią się w jeden duży. Po śmierci(co prawda wypadną Ci itemki tak jak w MC) pojawisz się na miejscu tego kamienia, a po nim zostaną tylko szczątki.
Takie coś odkryłem podczas wczorajszej rozgrywki Big Grin .

A multi coś słyszałem, że ma być, póki co jest na to przynajmniej mod Smile .
15.04.2013 13:08
vstriker Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Level: 1

Liczba postów: 1

button-youtube

Jak można porównywać tą grę do minecrafta?! "jednak brakuje tu tego fenomenu Minecrafta". Ludzie już zaczynają rzygać tą grą.

Co do Don't Starve nie powinni niczego zmieniać. Jest to idealny survival - zginiesz raz koniec gry. Zmusza to gracza do ostrożniejszego eksplorowania świata co z drugiej strony napawa go ciekawością odkrycia jeszcze większego obszaru. Nawet, gdy wrócisz do swojego obozu to nadal czyhają na nas potwory z ciemności, które nie dadzą nam nawet "cienia" szansy na przeżycie. Jak by dali możliwość "wkopania się w ziemie i przeczekania nocy" to gra przestała by istnieć. Dla mnie - fana gier typu przetrwanie - jest to jedna z najlepszych. (wcześniej było to WarZ ale...gdy dowiedziałem się paru rzeczy to pożałowałem zakupu tej gry).

Warto też dodać, że soundtrack i wszystkie dźwięki w grze (zamiast głosu bohatera to jakieś odgłosy) są niesamowite! Przyjemnie mi się ogląda jak ktoś gra, przykładowo Rock, i chętnie zagrałbym w nią. Nadchodzą niby nowe patche typu jaskinie więc gra może podrożeć ale jak wspomniano wyżej warto poczekać do promocji.

Pozdrawiam.
23.05.2013 20:28
Corleone Offline
Administrator
Administrators

Level: 4

Liczba postów: 1,225

Reputacja: 498

button-youtube

(23.05.2013 20:28)vstriker napisał(a):  Jak można porównywać tą grę do minecrafta?! "jednak brakuje tu tego fenomenu Minecrafta". Ludzie już zaczynają rzygać tą grą.

Co do Don't Starve nie powinni niczego zmieniać. Jest to idealny survival - zginiesz raz koniec gry. Zmusza to gracza do ostrożniejszego eksplorowania świata co z drugiej strony napawa go ciekawością odkrycia jeszcze większego obszaru. Nawet, gdy wrócisz do swojego obozu to nadal czyhają na nas potwory z ciemności, które nie dadzą nam nawet "cienia" szansy na przeżycie. Jak by dali możliwość "wkopania się w ziemie i przeczekania nocy" to gra przestała by istnieć. Dla mnie - fana gier typu przetrwanie - jest to jedna z najlepszych. (wcześniej było to WarZ ale...gdy dowiedziałem się paru rzeczy to pożałowałem zakupu tej gry).

Warto też dodać, że soundtrack i wszystkie dźwięki w grze (zamiast głosu bohatera to jakieś odgłosy) są niesamowite! Przyjemnie mi się ogląda jak ktoś gra, przykładowo Rock, i chętnie zagrałbym w nią. Nadchodzą niby nowe patche typu jaskinie więc gra może podrożeć ale jak wspomniano wyżej warto poczekać do promocji.

Pozdrawiam.

Porównanie do Minecrafta wzięło się stąd, że tak była ta gra szufladkowana przez wielu graczy, na długo przed premierą. Smile A co do fenomenu, miałem na myśli liczbę sprzedanych sztuk. W porównaniu obu dla mnie DS wygrywa klimatem (oprawa wizualna i wspomniane dźwięki) i pomysłem, MC za to możliwością wiązania wielu elementów, tworzenie bramek logicznych, czy realizacji jakiś swoich pasji artystycznych/architektonicznych. Obie produkcje mają wady i zalety, choć bardziej bym to określił, że obie celują w innego odbiorcę. Na chwilę obecną DS to głównie Single Player, a MC to serwery multi. Sam więcej czasu spędziłem w Don't Starve, jednak po miesiącu częstej gry, wracam do niej na nowo już tylko wraz z nowymi patchami, by zobaczyć co dodali i jak to wpływa na rozgrywkę - myślę, że to zdrowa dawka. Smile
24.05.2013 00:31
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Aktualny czas: 31.10.2014, 09:16 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Schowaj