Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PC] Euro Truck Simulator 2
Autor Wiadomość
Molek Offline
Serwer H@
Serwer H@

Level: 6

Liczba postów: 167

Reputacja: 0

button-youtube

[PC] Euro Truck Simulator 2
[Obrazek: 37897420.jpg]
Uploaded with ImageShack.us

Euro Truck Simulator 2- to gra, w której będziemy mogli pojeździć ciężarówkami oraz stworzyć własną firmę transportową. Jest drugą odsłoną symulatora od SCS Software. W tej grze będziemy przejeżdżać tysiące kilometrów zwiedzając przy tym znane miasta głównie Europy. Rozgrywka polega głównie na dowiezieniu wyznaczonego ładunku we wskazane miejsce, robiąc to najlepiej w jak najkrótszym czasie oraz nie otrzymując uszkodzeń, które można doznać w wyniku wjechania na pobocze, stłuczki itd.

Wymagania systemowe:
Minimalne wymagania sprzętowe:
Procesor: Dual Core 2.5 GHz
Pamięć: 2 GB
Karta graficzna: Dedykowana karta graficzna o pamięci 256 MB(odpowiednik GeForce 7600 GT lub lepsza)
Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9, DirectX 9.0
Miejsce: 1,5 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Zalecane wymagania sprzętowe:
Procesor: Dual Core 3.0 GHz
Pamięć: 4 GB
Karta graficzna: Dedykowana karta graficzna o pamięci 1024 MB(odpowiednik GeForce GTS 450 GT lub lepsza)

[Obrazek: euro20truck20simulator2.jpg]Uploaded with ImageShack.us

Uciekając od zbędnych opisów: Let's play !
Pierwsze co musimy zrobić to stworzyć swój profil kierowcy, możemy tutaj nadać swoją nazwę, płeć, logo oraz nazwę firmy, wymarzony model naszej ciężarówki, język. Więcej na obrazku poniżej:

[Obrazek: 10956699.jpg]
Po utworzeniu profilu przechodzimy przez kreator, który dotyczmy naszego sterowania. ja zawsze go pomijam, ponieważ i tak można wrócić do edycji ustawień podczas gry. Następnie wybieramy nasze miasto początkowe i od tej chwili zaczyna się zabawa Blink. Od razu dostajemy pierwsze zlecenie, w którym najważniejsze jest dojechanie do miejsca docelowego.
Na początku nie mamy swojego pojazdu także musimy przyjmować "szybkie zlecenia", w którym nie potrzebujemy własnego sprzętu. Gdy już zarobimy trochę pieniędzy lub weźmiemy kredyt możemy zakupić swoją własną ciężarówkę u dilerów, których trzeba odkryć są widoczni na mapkach(na początku jako szare bloki z znakiem zapytania, a gdy przejedziemy koło nich to zmieni się to nam na logo firmy). Czasami może nam się mylić Dealer ciężarówek z Agencją reklamową(w niej zatrudniamy własnych kierowców, gdy mamy więcej ciężarówek oraz garaży).
Gdy już zakupimy pierwszą ciężarówkę możemy jeździć nią swobodnie bez zleceń(bez naczepy) ale trzeba ją naprawiać oraz tankować na stacjach benzynowych z własnej kieszeni.

W czasie przejeżdżania sporych ilości kilometrów, każdy kierowca zdobywa doświadczenie oraz umiejętności( 1 lvl = 1 pkt). Po każdym nowe wbitym lvl możemy oddać nasz 1 pkt w następujące umiejętności, wygląda to mniej więcej tak(gdzie kolorowe ikonki to oddane już w to miejsce punkty):

[Obrazek: 40570876053.jpg]
ADR na obrazku powyżej to szkolenia dzięki którym możemy przewozić rożne ładunki np: płyny łatwopalne, substancje trujące, gazy, środki trujące itd.
Pozostałe elementy to bonusy za przejechanie trasy.

Na koniec dodam, że jaki kierowca musimy być czujni ponieważ na drodze nie tylko musimy uważać na inne pojazdy ale także na fotoradary, których mandaty( mogą na początku nas przestraszy(możemy zostać ukarani także za nie włączone światłą, przejazd na czerwonym świetle). Na mapie istnieje także wiele miejsc parkingowych, są one stworzone dla naszej postaci, ponieważ jak każdy człowiek musi ona spać, a to są miejsca do tego wyznaczone.

Tak mniej więcej wygląda mapa po której się poruszamy:

[Obrazek: 20121026173908.jpg]

A to dla tych których jeszcze nie udało mi się zachęcić do gry:

Zapraszam na Serwer Cs 1.6 ilock.pl [4FUN][FastDL]:
IP: 80.72.36.251:27015
[Obrazek: b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png]

Zapraszam do gry League Of Legends
http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4...7353603947
16.02.2013 11:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
admin234 Offline
Support
Administrators

Level: 3

Liczba postów: 461

Reputacja: 42

button-youtube iLockTV

RE: [PC] Euro Truck Simulator 2
Gra mi się bardzo podoba, szkoda tylko że nigdy nie miałem czasu żeby w nią zagraćSad
Mam nadzieję, że gdy znajdę chwilkę wolnego czasu, to o niej nie zapomnę i w końcu sobie trochę pozwiedzam trasySmile
16.02.2013 13:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Molek Offline
Serwer H@
Serwer H@

button-youtube

Heh, ja pracuje nad znalezieniem kierownicy do tej gierki i wytestowania tego połączenia.

16.02.2013 13:10
ChEsTeR Offline
переход на быка
VIP

Level: 1

Liczba postów: 138

Reputacja: 213

button-youtube

Ta gra jest na prawdę fajna grą ale jednak po pewnym czasie sie nudzi Big Grin jak każda w sumie , a kierownica by się przydała i to bardzo Big Grin na pewno super się jeździ , Molek jak znajdziesz to sie wypowiedz Big Grin .
01.03.2013 17:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
DeathGod72 Offline
Non omnis moriar...
Zasłużeni

Liczba postów: 976

Reputacja: 1285

button-youtube

Szczerze 'mówiąc' nie widzę sensu grania w samochodówkę, która nie polega na wyścigach... Tongue Osobiście mi nie ETS2 się nie podoba, zaś np. mój współlokator, gdy zdobył tę grę, przed ponad 5 godzin nie wstawał od lapka.

Zatem jeśli od dziecka marzyłeś, by poczuć się jak kierowca ciężarówki - to gra dla Ciebie. W innym przypadku - raczej strata czasu.

[Obrazek: cyanide_and_happiness_by_fyi_sus-d3dkvpa.gif]
02.03.2013 23:25
19Szumi10 Offline
Szumi$
Super Moderators

Level: 5

Liczba postów: 1,402

Reputacja: 679

button-youtube 19Szumi10

Grałem w 1 część i to bardzo dużo Tongue Miałem powgrywaną masę modów, a przede wszystkim pełną mapę Polski Tongue
Potem jeszcze gierczyłem w German Truck Simulator, ale już mniej mi się podobała Wink
Ogólnie gierka ciekawa, zabija nudę, a to najważniejsze Big Grin

[Obrazek: 7AAmrT7.png]
03.03.2013 00:44
geekmaster Offline
Podglądacz
**
FullREG

Liczba postów: 14

button-youtube

Gra świetna. Lepsza od 1 części Smile Jedynie przeszkadzają mi wirtualne mandaty. Bardziej widowiskowo byłoby gdyby policja zatrzymywała za przekroczenia Smile
03.03.2013 15:36
Corleone Offline
Administrator
Administrators

Level: 4

Liczba postów: 1,219

Reputacja: 498

button-youtube

(02.03.2013 23:25)DeathGod72 napisał(a):  Szczerze 'mówiąc' nie widzę sensu grania w samochodówkę, która nie polega na wyścigach... Tongue Osobiście mi nie ETS2 się nie podoba, zaś np. mój współlokator, gdy zdobył tę grę, przed ponad 5 godzin nie wstawał od lapka.

Zatem jeśli od dziecka marzyłeś, by poczuć się jak kierowca ciężarówki - to gra dla Ciebie. W innym przypadku - raczej strata czasu.

W sumie nie siadając do gry też mam takie wrażenia. Z drugiej strony pamiętam jak chyba jeszcze w poprzednim wieku (99 rok? Big Grin) zagrywałem się całymi dniami w Hard Truck`a i co z tego, że przez godzinę jechałem z jednego końca na drugi i nic specjalnego się nie działo. A jak doszła do tego kierownica... Devil
Więc coś w tym musi być Smile
03.03.2013 15:50
Molek Offline
Serwer H@
Serwer H@

button-youtube

Ja tą grę udoskonaliłbym trybem ONLINE Blink

PS. Kierownicy nadal nie znalazłem ;p

03.03.2013 17:29
Cygan02 Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 6

button-youtube

Grałem w to i gram dalej
gra jest extraaa
po dodaniu kilku modów gra sie jeszcze lepiej Awesome
04.04.2013 17:58
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Aktualny czas: 19.04.2018, 14:56 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Schowaj