Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 22 Głosów - 2.32 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PORADNIK] Zaoszczędź nawet kilka sekund na restocku! ReChaptcha.
Autor Wiadomość
olaaaxpp Offline
wara od mojego tytułu!
FullREG

Level: 1

Liczba postów: 1,447

Reputacja: 962

button-youtube

[PORADNIK] Zaoszczędź nawet kilka sekund na restocku! ReChaptcha.
Przedstawiam Wam poradnik jak szybciej przepisywać reCaptchę, to jest bardzo przydatne na restockach, w oglądaniu filmików a także innych.
Wiadomo, na restockach liczą się każde sekundy, a mając długą Captchę wpisując ją całą tracimy cenne sekundy.
Naoglądałam się sporo filmików i przyczaiłam jak poprawnie wpisywać jedno słowo aby szybciej móc np. zalogować się na ptzplace.

+Gdy w reCaptchie mamy znaki interpunkcyjne ( .,():; etc. ), numery lub liczby, dziwne znaki ( np. chińskie ) to przepisujemy jedynie słowo które widnieje na obrazku, nawet jeśli są 2 słowa, ale któreś ma przy sobie znak interpunkcyjny to pomijamy je.
Przykłady:
[Obrazek: kapcza7.png]
[Obrazek: kapcza5.png]
[Obrazek: kapcza10.png]

+Jeżeli jakieś słowo jest w innym języku (np. francuski, niemiecki, chiński i inne z nietypowymi literami) to pomijamy je.
Przykłady:
[Obrazek: kapcza10.png]
[Obrazek: kapcza3.png]

+Gdy w reCaptchie znajdują się 2 słowa, które nie są jakoś dziwnie napisane, lecz jedno ma 3litery a drugie większą ilość to słowo 3-literowe pomijamy.
Przykłady:
[Obrazek: kapcza4.png]

+Następnie gdy w reCaptchie są 2 słowa, o tej samej ilości liter lecz jednak jedno słowo budzi jakieś podejrzenia ( mam na myśli inna czcionka niż zazwyczaj, mniej wyraźne jest czy coś innego) to także je pomijamy.
Przykłady:
[Obrazek: kapcza1.png]

+Gdy jedno słowo jest napisane drukowanymi literami, mimo że jest dłuższe od drugiego słowa pomijamy to napisane drukowanymi literami.
Przykłady:
[Obrazek: kapcza9.png]

+Jeżeli jakieś słowo w reCaptchie jest napisane jakąś inną czcionką niż zazwyczaj w reCaptachie także je pomijamy, bez względu na to czy jest dłuższe czy nie.
Przykłady:
[Obrazek: kapcza6.png]
[Obrazek: kapcza2.png]

+Gdy jedno słowo jest napisane z dużej litery ( rozpoczyna się tylko dużą literą ) to pomijamy je, nawet gdy drugie słowo ma np. 4/5 liter.
Przykłady:
[Obrazek: kapcza8.png]

Mam nadzieję, że się to przyda.
Ja wyżej pisałam na restockach jest ważna każda sekunda, aby coś lepszego wyrwać.
Na obrazkach napisałam które słowo trzeba wpisać, jeden pominęłam przez pomyłkę, wybaczcie Big Grin
Na początku radzę wszystko popróbować na filmikach w PLAY, przypatrzeć się dokładnie jaka przeważne czcionka jest i czy wszystko co napisałam działa jak należy.

Widziałam tu już podobne poradniki - żeby wpisywać jedno dłuższe słowo, ale to nie zawsze działa.
Ja opisałam dokładnie kiedy które słowo przepisywać w zależności jaką dostaniemy Captchę.
Jeżeli komuś się nie spodoba poradnik, bądź uzna go za niepotrzebny - wywalcie do śmieci, ja tylko daję Wam sposób aby szybciej móc się zalogować na restocku Wink

Jeżeli macie jakieś spostrzeżenia do poradnika, coś się nie zgadza - piszcie, postaram się to sprawdzić dokładnie.

Poradnik jest napisany przeze mnie jedynie dla forum.iLock.pl, zabraniam kopiowania i rozpowszechniania na inne fora. Jeżeli to zrobisz, czeka Cię kara Big Grin

Pozdrawiam.
23.09.2010 14:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adkam12 Offline
Stały Lockator
FullREG

Liczba postów: 695

Reputacja: 102

button-youtube

RE: [PORADNIK] Zaoszczędź nawet kilka sekund na restocku! ReChaptcha.
Mi sie nie przyda ale innym napewno IPtz!
23.09.2010 16:07
samisamione Offline
Lockator
Registered

Liczba postów: 98

Reputacja: 10

button-youtube

Dobre IPTZ leci , ale znane - ja tak bynajmniej robię Wink
23.09.2010 16:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
grub63 Offline
Stały Lockator
FullREG

Liczba postów: 305

Reputacja: 88

button-youtube

Na pewno się przyda, iptz poleciał Smile
Do tej pory zawsze wpisywałem oba słowa pomijając jedynie te, które miały w sobie jakieś nieznane mi znaki diakrytyczne lub były pisane czcionką chińską lub innymi krzakami Tongue
23.09.2010 16:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukasz Offline
Error 505
VIP

Liczba postów: 2,076

Reputacja: 698

button-youtube

znane tylko to nie zawsze dziala bo jak są 2 wyrazy po 6 liter to nie mozna jednego z nich wpisać. trzeba oba.

[Obrazek: flags_0]
23.09.2010 17:18
olaaaxpp Offline
wara od mojego tytułu!
FullREG

Liczba postów: 1,447

Reputacja: 962

button-youtube

Jak są 2 wyrazy, które nie zaliczają się do powyższych wyjątków to należy wpisać ten wyraz który jest 'większy' w sensie większą czcionką napisany.
Ale rzadko się w sumie zdarzają takie przypadki, że 2 wyrazy z tą samą liczbą liter się pojawią. Smile
23.09.2010 17:30
ciko92 Offline
Stały Lockator
Registered

Liczba postów: 704

Reputacja: 143

button-youtube

Przyda się tym, którzy o tym nie wiedzieli Smile IPTZ poszedł Tongue
24.09.2010 18:18
Odpowiedz