Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PS4 - dyskusja po konferencji oraz zapowiedź na 2013
Autor Wiadomość
YourImagine Offline
Podglądacz
**
Registered

Level: 3

Liczba postów: 32

Reputacja: 0

button-youtube

RE: PS4 - dyskusja po konferencji oraz zapowiedź na 2013
Raczej wygląda.. Wygląda na taki, który jest dostosowany do wygodnego trzymania w rękach i przyciskania przycisków Closedeyes ... Sam bym go przetestował już dziś Smile
27.02.2013 17:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Spino Offline
Stały Lockator
FullREG

Level: 2

Liczba postów: 234

Reputacja: 6

button-youtube

Nah, pewnie masz rację Tongue Jednak dalej będę się upierał, że na zdjęciach sprawia wrażenie ciężkiego i przepakowanego gadżetami. Grunt to aby dobrze miał wyprofilowany "grzbiet". Podobnie jest z gamepadem od WiiU, który kształtem niezbyt kusi, ale właśnie dzięki "plecom" jest (podobno) całkiem wygodny.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.02.2013 19:59 przez Spino.)
27.02.2013 19:56
YourImagine Offline
Podglądacz
**
Registered

button-youtube

Pady do Wii są bardzo ale to bardzo wygodne, przynajmniej dla mnie.. (u kumpla się pykało.. gitar hero i te sprawy ) . Dłuższa gra to też przyjemność a np te z normalne to strasznie odciskają się czy też szybko się w nich ręka poci, jeśli mówimy tu o emocjonalnej spince podczas np celowania w głowę w CoDzie Closedeyes
27.02.2013 20:12
Spino Offline
Stały Lockator
FullREG

button-youtube

Nie wątpie, że Wiiloty są wygodne, ale zauważ, że pisałem tu o WiiU, nie Wii Wink
27.02.2013 21:23
YourImagine Offline
Podglądacz
**
Registered

button-youtube

to sorka za małe niedopatrzenie.. w takim razie tego to jeszcze nie trzymałem w dłoniach Closedeyes
27.02.2013 23:15
Lukasz Offline
Error 505
VIP

Level: 1

Liczba postów: 2,077

Reputacja: 698

button-youtube

Wygląd nie zrywa z nóg, aczkolwiek na pewno parametry ma zapewne znacznie lepsze niż poprzednicy
02.03.2013 18:10
Molek Offline
Serwer H@
Serwer H@

Level: 6

Liczba postów: 167

button-youtube

Hmm ja tam myślę, że xbox będzie bardziej udany bo zawsze ma premierę po PS Blink

Zapraszam na Serwer Cs 1.6 ilock.pl [4FUN][FastDL]:
IP: 80.72.36.251:27015
[Obrazek: b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png]

Zapraszam do gry League Of Legends
http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4...7353603947
07.03.2013 21:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Corleone Offline
Administrator
Administrators

Level: 4

Liczba postów: 1,224

Reputacja: 498

button-youtube

(07.03.2013 21:27)Molek napisał(a):  Hmm ja tam myślę, że xbox będzie bardziej udany bo zawsze ma premierę po PS Blink

Jak mnie pamieć nie myli to PS3 wyszło około rok po X360. Dlatego też niektórzy mówią teraz, że Sony nie chce popełnić znów błędu bycia tym "drugim". Idealnego rozwiązania nie ma, bo z jednej strony "pierwszy" zgarnie dużą część rynku czekającą na next-geny i oni nie kupią już "drugiego", z drugiej strony wydając później można podejrzeć konfigurację i ją ulepszyć - choć myślę, że na to już za późno i takich zmian nie wprowadza się w kilka miesięcy czy rok przed premierą. W moim odczuciu również podzielam zdanie osób, którzy mówią, że lepiej być tym pierwszym. Wink
07.03.2013 22:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Spino Offline
Stały Lockator
FullREG

button-youtube

Natomiast ja myślę, że parametry X-a mogą być nawet nieco gorsze. Szczerze? Delikatnie mówiąc, wisi mi to. Nie mówię od razu, żeby nowy Xbox wyglądał przy PS4, jak Wii przy PS3, ale według mnie, to nie to się tak naprawdę liczy. Nie było by konsol bez gier. Nie zauważyliście, że praktycznie zawsze najlepiej sprzedawała się najsłabsza konsola?

PSX > N64
PS2 > Gamecube, Xbox, Dreamcast
Wii > PS3, X360
DS > PSP
3DS > PSV

Wydaje mi się, że wyżej wymienione wygrały z mocniejszą konkurencją za sprawą m.in. wielu świetnych exclusive'ów. Jeśli PS4 będzie miało więcej świetnych gier od Xboxa i WiiU, będzie się po prostu lepiej sprzedawać. A przynajmniej takie byłyby moje prognozy.
08.03.2013 14:50
Corleone Offline
Administrator
Administrators

Level: 4

Liczba postów: 1,224

Reputacja: 498

button-youtube

Myślę, że prócz gier wpływ na to miał fakt, że konsole na pierwszym miejscu podium oferowały coś nowego, albo zupełnie nowe doznania graficzne.

PSX - 95r i nieziemska grafika (sam pamiętam jak mieliśmy salony gier w mieście, gdzie za 5zł można było pograć godzinę na PSie Big Grin)

PS2 - znów grafika + marka wyrobiona na poprzedniku (tu jedynie szkoda Dreamcasta, ale to już wina polityki Segi)

Wii - dostaliśmy "Wiiloty" - coś zupełnie nowego w grach, wiele osób mając PS3/X360 (które w dużym stopniu są równorzędne, prócz krótkiej listy tytułów) kupiło Wii dla nowych doświadczeń, machania padem Smile Dodatkowo Nintendo miało niepowtarzalne gry nawet na PC`ta, tu też duży plus dla nich.

DS - Podobnie jak Wii, mamy ekran dotykowy w czasie, gdy mało który telefon jeszcze taki "bajer" oferował, dziś wydaje się to dziwne, ale wtedy robiło to ogromne wrażenie, że możesz w coś grać dotykając ekranu (rysikiem!), do tego dochodzą 2 ekrany. PSP to w dużej mierze, przerzucenie tego co znaliśmy z normalnej konsoli - choć nie ukrywam, że po premierze też odniosło wielki sukces, bo grafika jak na urządzenia przenośne wtedy miażdżyła, choć jak widać zabrakło czegoś w stosunku do DS`a Smile

3DS - idealnie wpasowała się w czas "3D-manii" no i dali ciekawe gry, PSV ciężko porównywać, bo to klęska i katastrofa na całej linii, zresztą czemu się dziwić jak na rynek nie dali nic ciekawego,a w dodatku konsolę lada moment przegoni możliwościami pierwszy lepszy smartfon.

Dlatego myślę, że w najbliższym czasie bój wygra ten który prócz gier i ekstra grafiki, zaoferuje coś nowego w rozgrywce, tym bardziej że nowy xbox i ps będą się pewnie pokrywać w wielu tytułach, a dla kilku exclusivów, mało kto kupi obie konsole.
08.03.2013 23:34
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Aktualny czas: 20.01.2018, 10:19 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Schowaj