Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 9 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PayPal] i kilka pytań
Autor Wiadomość
Fractal Offline
Stały Lockator
FullREG

Level: 1

Liczba postów: 895

Reputacja: 128

button-youtube

[PayPal] i kilka pytań
Witam. Z racji, iż na ostatnim restocku "wygrałem" (wcale nie było trudno Big Grin ) 25$ na PayPal mam w związku z tym 'bankiem' kilka pytań.

Mianowicie konto zostało założone na 'nie do końca' prawdziwe dane. Teraz pytanie:

1. Czy nie będzie problemu, jeśli będę chciał wypłacić pieniądze na zwykłe konto bankowe?
2. Nie są to dane typu 'afsfasfas' tylko delikatnie mówiąc fikcyjne nazwisko, adres itp. O ile adres mogę zmienić to nazwiska już nie. Czy będą problemy przy wypłacie?
3. Czy można pozostawić takie dane i o nic się nie bać?
4. Na stronie dotyczącej wypłacenia pieniędzy na konto widnieje takie coś:

Cytat:Wprowadź imię i nazwisko dokładnie tak, jak jest ono podane na wyciągu z Twojego rachunku bankowego. W przypadku rozbieżności wypłata zostanie anulowana oraz zostanie naliczona opłata za zwrot.

Może ktoś mi wytłumaczyć co to oznacza? Czy będą problemy jeśli dane konta bankowego w Polsce, na które chcę wysłać pieniądze są kompletnie inne?

5. Zapytam dla pewności. Czy bez weryfikacji karty itp. (pominięcie tego etapu - tak, jak w poradnikach tutaj na forum czy gdzieś indziej) konto PayPal może w pełni funkcjonować?

Nie chcę stracić tych 25$ zwłaszcza, że dałem za nie 300PTZ. Dodgy

Mam nadzieję, że wybrałem dobry dział. W razie czego można przenieść do prawidłowego.
03.02.2010 17:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
qwed Offline
Fan majonezu
Registered

Level: 1

Liczba postów: 294

Reputacja: 102

button-youtube

RE: [PayPal] i kilka pytań
1. Raczej nie jeśli podałeś prawdziwy nr konta.
2. J/w
3. Nie ma 100% pewności czy będzie dobrze. Raczej nie powinieneś się bać, ale lepiej założyć na poprawne dane. Dane przez PayPal nie są wykorzystywane nigdzie dalej
4. Jeśli dane (imię i nazwisko) będą inne niż na wyciągu, który dostajesz co miesiąc będą inne to pieniądze nie zostaną poprawnie przelane, przez to naliczą Ci opłate która wynosi 5 złoty lub 6.50. Ten proces jest dla uwierzytelnienia czy prawdziwe jest wszystko
5. Jeśli zapłacisz z konta PayPal za coś w internecie to nie powinno byc problemów, jeśli chcesz przelać na polskie konto w złotówkach, to nie może sie obejść bez tego kroku.

Dział jak najbardziej dobry. Pytania i problemy, a Ty właśnie miałeś problem.
03.02.2010 18:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty