Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 12 Głosów - 3.08 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc między użytkownikami ilock'a !!!
Autor Wiadomość
19Szumi10 Offline
Szumi$
Super Moderators

Level: 5

Liczba postów: 1,402

Reputacja: 679

button-youtube 19Szumi10

Exclamation Pomoc między użytkownikami ilock'a !!!
Zrobiłem ten temat, bo myślę, że dużo osób na forum szuka pomocy, ale nie wie do kogo się zgłosić . W tym temacie piszcie w czym jesteście dobrzy i w czym jesteście chętni pomóc innym użytkownikom ilock'a potrzebującym pomocy w rożnych dziedzinach. Czekam na wasze odpowiedzi !!!
Wszystko co napiszecie będę wrzucał do pierwszego posta żeby łatwiej było znaleźć !!! A jeśli chodzi o nagrody za pomoc to jak wiadomo nasza "waluta" forumowa to iPTZ tylko nie dawajcie tych iPTZ za byle co !!! W tym wątku nie zadajemy pytań tylko każdy pisze w czym jest dobry !!!
Szczerze mówiąc to jestem za przypięciem tego tematu, ale o tym nie ja decyduje Tongue

Ja zacznę
19Szumi10 - pomogę w przejściu niektórych gier, znajdę w internecie to czego wy znaleźć nie potraficie, zrobię wam forum na pun.pl,Windows Movie Maker, Amatorska Edycja Zdjęć, BBCode, HTML, jak jeszcze mi się przypomni w czym jestem dobry to wyedytuję posta.
Klary - Edycja Filmowa, Montaż Filmów Scenariusze - Brawurowa Jazda rowerem[Drifty] Kamerzysta. Aktor. Otwarty na propozycje.
ddk - Pisanie w języku HTML i PHP oraz odnajdywanie błędów w tych kodach i usuwanie ich. Grafika komputerowa. Telefony komórkowe. Konsole PSP. Problemy ze STEAM.
adrianeQ1337 - Grafika komputerowa, Konsole PS3, XBOX360, Pisanie w języku HTML, PHP, z lekksza w AJAX, CSS, Problemy z komputerem (wszelakie)
emj - HTML, Grafika komputerowa (GIMP, Photoshop), Aplikacja STEAM oraz Counter Strike 1.6, Pomoc z Sony Ericssonem, Sprawy teleinformatyczne (telekomunikacja + informatyka), php by Przemo (instalacja, modyfikacje, style itp.)
sloniasek - Diagnoza problemów komputerowych, Dobieranie podzespołów komputerowych, Telefonia komórkowa, Gry MMORPG, Ogarnięty wiedzą komputerową i internetową
WrzesieŃ - Amatorska zabawa Photoshopem, Windows Movie Makerem, wiedza o PSP i innych konsolach
qwed - Matematyka> all
VanKosiara - Gry MMORPG, Wiedza o hackach do mmo etc., Robię boty, Amatorska wiedza o dobieraniu części do komputera.
Wichura - Amatorsko zajmuje się Movie Makerem, Proste tłumaczenia z języka Hiszpańskiego i Katalońskiego(Morze się komuś przyda Big Grin), Spora wiedza motoryzacyjna (nie mylić z mechaniką)
Smoczuś - Podstawowa znajomość HTML , Pomoc w założeniu strony z CMS, Lub bez, porady zwiazane z darmowymi hostingami, Robienie grafiki (Avatarow, userbarów), Podstawowe znajomości tworzenia animacji.
mateopila - Kodowanie stron w xHTML + CSS, Programowanie PHP, JS i AJAX, Ogólna pomoc z zakresu informatyki i obsługi komputera, Pomoc ze stylizacją zdań w języku polskim, Tłumaczenia ANG -> POL i POL -> ANG, Tłumaczenia RUS -> POL i POL -> RUS
MArcyl - Amatorska zabawa grafiką. Mam trochę różnych gotowych sprawdzianów w gimnazjum.
szympek - Gry komputerowe, sprzęt audio/video, pomoc ze sprzętem komputerowym. Overclocking, modding, poprawa wydajności PC, ceny, pomoc z allegro.pl Do tego: Tłumaczenia ANG - POL i odwrotnie. A i jeszcze - pomoc w zakresie obsługi skryptu Wordpress, forów dyskusyjnych SMF oraz PHPBB by przemo
MooN - Sadystyczne żarty, czarny humorJack (nie wiem po co ja to dodaję)
Danny - Zajmuję się serwisowaniem Sony Ericssonów,modele po 2006roku. Pomogę rozwiązać problemy software jak i hardware.
amzer - Windows. Rozwiązywanie prawie każdego problemu. Znajomość Windows 94/100
Piortechnika. Wybuchy, fajerwerki, bomby na telefon.
CROTATOR - Ja się mogę polecić w znajomości historii powszechnej i historii Polski.
loony - Ja mogę pomóc w grafice (photoshop, corel), obróbce zdjęć, sam osobiście jestem fotografem więc na pewne pytania mogę odpowiedzieć związane z fotografią (cyfrową i analogową).
Royu - Pomoc w aplikacji STEAM, Pomoc we wszystkim, co związane z CS'em 1.6, Tłumaczenia z ang na polski i odwrotnie, Pomoc w fizyce, Pomoc w układaniu równań i rozwiązywaniu układów na elektrotechnike, Spora wiedza o motorach
Exer123 - Pomoc w dobieraniu części do kompa/ skutera, Pomoc w photoshopie, Filmiki w Sony vegas pro, Znajomość html, Pomoc w wyborze hostingu www, Pomoc przy forach (phpbb , phpbb by przemo), Moge zrobić stronke www, Pomoc dot. PSP, Pomoge przy awarii kompa ;D, Pomoge w mechanice przy skuterach i motorach.
buka99 - Pomoc w dziedzinach muzycznych. Spora wiedza o telefonach komórkowych.
ciacheczko - Odpowiem na wszelakie nurtujące was pytania(Tak, widziałem małego gołębia!), Pomogę w grafice bo jakiś czas w niej siedziałem(jedna z prac w podpisie), pomogę z grami RPG(Gothic, Wiedzmin, Risen) bo to mój konik
Pomogę w sprawach awarii kompa, Udzielę pomocy w sprawach związanych z Samsung Avila, bo wiem, że owe są choć to bardzo łatwy w obsłudze telefon, Pomogę w doborze filmu na wieczór, noc filmową itp...naoglądałem się ich w życiu wiele i ogólnie znam te klimaty, Pomogę we wszystkim związanym z lockerz(każdy kto ma ode mnie zapa zawsze dostaje odpowiedzi na wszystkie jego pytania), Udzielę pomocy w grze Plemiona(byłem tam parę razy w TOP, dla chcącego nic trudnego), Pomogę w doborze muzyki na imprezkę(techno, trance, elektro)
Little_Jacob - Mogę pomóc jeśli ktoś ma problemy z programowaniem w LUA. Znam też się trochę na PSP.(oczywiście też pomogę)
Bartuus - programowanie, udostępnię swój hosting, motorowery, tłumaczenie
Vegio - Pomoc w matematyce (zakres do 1 gim oraz całej podstawówki), Pomoc w informatyce (HTML, CSS, troszkę PHP), Drobna pomoc w grafice, Tłumaczenia (angielski), Pomoc w naprawie i flashowaniu Sony Ericssonów, Pomoc z Lockerz i grą TheCrims, Pomoc z wieloma grami komputerowymi (prócz strategi i gier typu Metin czy Wiedźmin), Pomoc z gitarą
Ravier - Matematyka, zakres podstawowy oraz rozszerzony szkoły średniej. Głównie Logarytmy i wszystkie funkcje. Fizyka, zakres podstawowy oraz rozszerzony.
KaKtuS - Jedynie przerobienie PSP (nie da się PSP Go) każdy model z softem 5.03 lub niższym
medkuba - Znam się doskonale na telefonach(software i hardware), PSP (przerobionym i też nie), Duża znajomość tytułów gier komputerowych i konsolowych Tongue. Ogólnie staram się pomóc we wszystkim.
simoon95 - Sprawy związane z komputerami. Gry komputerowe (w szczególności WarRock), Telefony komórkowe
Daram - Gry komputerowe i konsolowe (oprócz MMO), Zaawansowana wiedza nt. XBOX'A 360 oraz gier na niego
szmitz - Mogę pomóc:
W wyborze internetu mobilny( Iplus play mobile itd) czy stacjonarny posiadam bardzo duża wiedzę na temat łącz tzn. mogę powiedzieć po parametrach kabla telefonicznego jaka będzie prędkość max. ), Geografia, przedmioty budowlane, w zamontowaniu satelity lub kabli do telewizora ( przez gg lub ts )
n3cr0bp - Zarabianie w internecie i zdobywania gadżetów w nim za freeko (dziesiątki stron), amatorka pirotechnika np. Bomby wodorowe, tradycyjny karmelek itp. Big Grin , Gry online np. Metin2 / CS
woj503 - Grafika komputerowa(photshop) poziom srednio zaawansowany
Pasiq - matematyka,fizyka,historia zakresie do 3gim, tłumaczenie z francuskiego,bądź na francuski, pomoc przy grach z serii CoD,XBOX360, fajerwerki (amatorskie)
kamilos93 - Glownie moge pomoc przy grach wyscigowych (nie wiem czy jest cos tam do pomocy ale zawsze sie przyda XD), info o najnowszych wyscigowkach + o co w nich chodzi (np. NFS: World), matma z calego gimnazjum + I liceum, tak samo informatyka. Troche znam C++. Moge takze pomoc przy wyborze sprzetu do okreslonej kwoty (albo i bez). Bede staral sie pomagac kiedy tylko bede mogl. Moge jeszcze dorzucic, ze znam sie w miare na telefonach komorkowych XD
Hubson - Porady i sztuczki związane z counter strike: source, najszybsze farmienie PTZ na lockerz.
mrgawronski - problemy z gitarami & wzmacniaczami, pomoc z PSP
ColdGold - Pomoc z PSP, Komputerem, grami ( cracki , poradniki itp. ) - na każdą platformę, telefonami

[Obrazek: 7AAmrT7.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.06.2010 18:18 przez 19Szumi10.)
01.03.2010 16:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
klary Offline
Stały Lockator

Level: 1

Liczba postów: 224

button-youtube

RE: Pomoc między użytkownikami ilock'a !!!
Edycja Filmowa, Montaż Filmów Scenariusze - Brawurowa Jazda rowerem[Drifty]
Kamerzysta.
Aktor.
Polecam się .
Jestem otwarty na wszelkie propozycje.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.03.2010 17:02 przez klary.)
01.03.2010 17:01
DDK Offline
Jem zupe
FullREG

Liczba postów: 541

Reputacja: 121

button-youtube

Pisanie w języku HTML i PHP oraz odnajdywanie błędów w tych kodach i usuwanie ich.
Grafika komputerowa.
Telefony komórkowe.
Konsole PSP.
Problemy ze STEAM.
01.03.2010 17:07
Adrian Offline
Młody cffaniak
FullREG

Liczba postów: 736

Reputacja: 411

button-youtube

Grafika komputerowa,
Konsole PS3, XBOX360
Pisanie w języku HTML, PHP, z lekksza w AJAX, CSS
Problemy z komputerem (wszelakie)
01.03.2010 17:12
emj Offline
Banned

Liczba postów: 261

button-youtube

HTML
Grafika komputerowa (GIMP, Photoshop)
Aplikacja STEAM oraz Counter Strike 1.6
Pomoc z Sony Ericssonem
Sprawy teleinformatyczne (telekomunikacja + informatyka)
php by Przemo (instalacja, modyfikacje, style itp.)
Pomogę skręcić spliffa/jointa i wyzerować pół litra
01.03.2010 17:16
sloniasek Offline
Roots and Culture
FullREG

Liczba postów: 1,336

Reputacja: 233

button-youtube

Diagnoza problemów komputerowych
Dobieranie podzespołów komputerowych
Telefonia komórkowa
Gry MMORPG
Ogarnięty wiedzą komputerową i internetową Big Grin
Ja mogę pomóc w paleniu lolków Tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.03.2010 18:07 przez sloniasek.)
01.03.2010 18:06
WrzesieŃ Offline
Ojciec dyrektor.
FullREG

Liczba postów: 1,054

Reputacja: 311

button-youtube

Amatorska zabawa Photoshopem, Windows Movie Makerem, wiedza o PSP i innych konsolach
01.03.2010 18:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
qwed Offline
Fan majonezu
Registered

Liczba postów: 294

Reputacja: 102

button-youtube

LOL nice topic.
Matematyka> all
@topic
Matematyka
01.03.2010 18:21
VanKosiara Niedostępny
Ich Keine Kekse!!
FullREG

Liczba postów: 1,106

Reputacja: 147

button-youtube

Gry MMORPG
Wiedza o hackach do mmo etc.
Robię boty
Amatorska wiedza o dobieraniu części do komputera.

Społeczność graczy MMORPG | Forum o MMORPG

Jedyna społecznosc graczy MMO.
02.03.2010 13:15
Wichura Offline
Lockator
FullREG

Liczba postów: 96

Reputacja: 17

button-youtube

Amatorsko zajmuje się Movie Makerem
Proste tłumaczenia z języka Hiszpańskiego i Katalońskiego(Może się komuś przyda Smile)
Spora wiedza motoryzacyjna (nie mylić z mechaniką)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.03.2010 19:43 przez Wichura.)
02.03.2010 14:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz