Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysł na wyjazd
Autor Wiadomość
matidzi01 Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Level: 1

Liczba postów: 5

Reputacja: 0

button-youtube

RE: Pomysł na wyjazd
Mi się wydaje, że warto byłoby zostawić ten temat specjalistom i ich się doradzić. Dzięki temu można sobie oszczędzić wielu problemów...

Autentyczne, stuprocentowe uczucie, które z latami zmienia kolor jak kameleon, ale cały czas TRWA
09.04.2018 17:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
azalia Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 1

button-youtube

Ja Wam powiem, że najważniejsza jest nie pogoda, a towarzystwo Smile Zresztą razem zawsze łatwiej wymyślić jakieś fajne miejsce Smile Ja takie miejsca opisuję u siebie na blogu o podróżach:
http://www.rentandgo.pl
Jakbyście chcieli podzielić się ze mną sugestiami, gdzie warto pojechać, piszcie śmiało Smile
18.04.2018 09:35
yafus Offline
Lockator
FullREG

Liczba postów: 91

button-youtube

Zawsze staram się spędzać wakacje w taki sposób, aby móc je wspominać przez cały rok! W tym roku wraz ze znajomymi chcemy udać się w rejs po Chorwacji. Czarter jachtu najprawdopodobniej wykonamy przez https://www.punt.pl/jacht/Oceanis-35.1/ - co ważne, Chorwacja jako jeden z nielicznych krajów nie wymaga od osób sterujących posiadania stopnia Jachtowego Sternika Morskiego - wystarczy odbyć szybki kurs i zdać egzamin teoretyczny.
20.04.2018 14:27
Meduza_Bluza Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 4

button-youtube

Ja wyjeżdżam bardzo często i niestety nieraz się zdarzają jakieś problemy z pieniędzmi. Ile razy każdy z nas spotkał się z jakąś dodatkową prowizją za płatność kartą albo innym ukrytym podatkiem. Jak sobie z tym radzić? Kilka ciekawych sposobów na to jak sobie z tym poradzić znajdziecie na www.pieniadzezagranica.pl. Ja już kilka razy wykorzystałem te sposoby, przez co zaoszczędziłem kilka groszy Smile
20.04.2018 18:51
rukau Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 1

button-youtube

mysle ze to strzal w 10 !

Kamagra Sklep
21.04.2018 13:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Aktualny czas: 21.05.2018, 07:58 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Schowaj