Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 9 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z hostingiem (000webhost.com)
Autor Wiadomość
DeathGod72 Offline
Non omnis moriar...
Zasłużeni

Level: 1

Liczba postów: 976

Reputacja: 1285

button-youtube

Problem z hostingiem (000webhost.com)
Witam.
Pewien czas temu, będąc zafascynowany zarobkami innych zarejestrowałem się na stonce FireCash.org . Po przestudiowaniu kilkunastu poradników, zuploadowaniu kilku plików i przygotowaniu do nich filmików, uznałem, iż najwyższy czas założyć bloga.
Wiele osób polecało mi wordpress'a i blogspot'a, zatem założyłem tak po jednym. Po pewnym czasie blog na wp został zablokowany, zaś ten, który pozostał zaczęło odwiedzać coraz więcej ludzi. Aczkolwiek bezpłatna domena ********.blogspot.com wiele ludzi zniechęcała. Wówczas postanowiłem zakupić jakąś domenę i podpiąć ją pod darmowy hosting. Tak też zrobiłem.
Na stronie az.pl zakupiłem domenę *******.com za 7,90zł za pierwszy rok i podpiąłem ją pod hosting 000webhost.com . Początkowo miałem problemy z opanowaniem stronki i wrzuceniem plików, ale Olaaaxpp wówczas mi w tym pomogła i po pewnym czasie storna była gotowa. Wówczas wziąłem się za promowanie stronki. Katalogi, precle, backlinki, itp. - wszystkie te czynności spowodowały, że dziennie moją stronkę odwiedzało ponad 100 unikalnych użytkowników. Pierwszy miesiąc stronki zatem zakończył się bardzo miło.

Pierwszy tydzień kolejnego tygodnia również wydawał się pomyślny. Aż do któregoś dnia. Gdy próbowałem przejść na mojego bloga, zostałem przeniesiony do jakiejś stronki z reklamą pewnego programu. Początkowo sądziłem, że to chwilowy błąd (na hostingu często zdarzały się takie czasowe zaniki połączenia ze stronką (bywała ona przez pewien czas niedostępna), zatem postanowiłem odczekać. Aczkolwiek, mimo upływu kilku godzin stronka nadal nje działała. Wówczas wszedłem w ustawienia konta i ujrzałem taki komunikat:

Cytat:Suspended (Account sent more than 1000 email messages and only gets 0 visitors per day. This overloads our mail server. If you need to send more emails and to get your account re-activated, please upgrade to our premium UNLIMITED hosting at http://www.hosting24.com)

Zdziwiło mnje to, gdyż z konta mailowego wysłałem może 5 wiadomości (maksymalnie), a odwiedzin miałem, jak już wcześniej pisałem ponad 100 dziennie. Postanowiłem zgłosić błąd. Na mój komunikat otrzymałem taką odpowiedź:

Cytat:Hello,

If your account was suspended due to terms of service violation, it could be unsuspended only after upgrade.

Please upgrade your account and submit new support ticket requesting to unsuspend your free account. Please note that if your account was suspended and you upgraded it, you could NOT ask for money back in case you decide to cancel your new upgraded account.

Kind Regards,
Helpdesk Staff
http://www.000webhost.com

I zgłoszenie zostało zamknięte. Wówczas napisałem zgłoszenie jeszcze raz, podkreślając, że to nje mój, a ich błąd doprowadził do blokady, a oferta hostingu jaki mnje interesował i jaki zamówiłem u nich jest darmowa, więc nje zamierzam za nią płacić. Na co w odpowiedzi otrzymałem tą samą wiadomość.
Zapomniałem dodać, że po zablokowaniu stronki nje tylko przestała ona być widoczna dla odwiedzających, ale również straciłem dostęp do plików, które są na serwerze.
Na każdą próbę kontaktu odpowiadają tym samym, zmuszając mnje do płacenia za bezpłatny hosting. Gdy ktoś napisał o tym na ich forum (ja nie jestem jedyną ich "ofiarą"), jego temat został zamknięty i nakazano mu napisać zgłoszenie - takie, jakie ja pisałem - i czekać mu na odpowiedź.

Teraz moje pytanie do Was:
Czy istnieje jakaś instytucja, do której mogę się zgłosić, by zaskarżyć firmę 000webhost.com o oszustwo i zmuszanie mnje do płacenia za ich błędy? Dodam, żę mam dowód na to, ze dziennie miałem ponad 100 odwiedzin (raport z google analystic).

[Obrazek: cyanide_and_happiness_by_fyi_sus-d3dkvpa.gif]
18.12.2011 13:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz