Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy z niskim libido
Autor Wiadomość
emmma Offline
Bywalec
Registered

Level: 1

Liczba postów: 46

Reputacja: 0

button-youtube

Problemy z niskim libido
Czy któraś z koleżanek już to może przerabiała wcześniej? Chodzi o problemy z zaburzeniami libido W dużym skrócie objawia się to zerowym apetytem na kontakty z facetami ;/
Kiedyś miałam większy, teraz słabo w tym jest. Jestem pomiędzy 20 a 30 r.ż.
Nie wiem czy to przejściowe, czy np związane z ospałą porą roku jaką jest jesień?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.11.2016 12:11 przez emmma.)
10.11.2016 12:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
slit Offline
Podglądacz
**
Registered

Liczba postów: 34

button-youtube

RE: Problemy z niskim libido
Nie jestem dziewczyną, ale problem dotyczył mnie jakiś czas temu. Mianowicie moja narzeczona zupełnie straciła zainteresowanie tymim sprawami. Na początku mysleliśmy,ze jest to wina tabletek ona z nich zrezygnowała. Nic się jednak nie zmieniło. Mówiła mi ,ze nie chce się zmuszać, sam nie wiedziałem o co chodzi. Seks normalnie raz w miesiącu ( juz zastanawiałem się nawet czy ma kogoś na boku...). Po kilku kłótniach doszliśmy do wniosku,ze jednak trzeba coś z tym zrobić i dziewczyna postanowiła wybrac się do lekarza ginekologa. Ginekolożka poleciła jej zbadać hormony i brać tabletki na libido ( Libido therapy). Są bez recepty. Możesz sobie kupić bo u mojej laski okazały się skuteczne. Jakby co to hormony również miała w porządku.
14.11.2016 08:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paseczek Offline
Stały Lockator
FullREG

Liczba postów: 189

button-youtube

Kurcze może warto skonsultować się ze specjalistą? Na pewno Ci pomoże.
17.11.2016 14:40
zercia Offline
Stały Lockator
FullREG

Liczba postów: 511

button-youtube

No właśnie, warto pójść do seksuologa.
22.11.2016 12:05
Iwo2 Offline
Bywalec
FullREG

Liczba postów: 56

button-youtube

Jak dotąd nie miałem w związku takich problemów, ale czytałem o tym na : zabawy w łóżku . Poczytaj, może znajdziesz tam odpowiedż na swoje pytanie. Myślę, że każdy może mieć takie problemy i należy im przeciwdziałać wszelkimi możliwymi sposobami. Lepiej coś tym zrobić, zanim związek zacznie się sypać z tego powodu.
28.06.2017 21:48
Golba Offline
Podglądacz
**
Registered

Liczba postów: 32

button-youtube

Problemy z libido mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi dlatego warto skonsultować je z ginekologiem i porobić badania. U mnie problem polegał na nieodpowiednio dobranej antykoncepcji przez co miałam właśnie problemu z libido oraz tyciem. Od momentu zmiany na wkładkę hormonalną levosert problemy ustały. Więc jeśli stosujesz antykoncepcję warto powiedzieć o tym ginekologowi.
02.07.2017 15:51
jurmix Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 5

button-youtube

seksuolog na pewno pomoże. umów się na wizyte

Jeśli mówisz prawdę, nie musisz niczego pamiętać.
04.07.2017 23:01
martens Offline
Bywalec
FullREG

Liczba postów: 79

button-youtube

Wiem, że niektórzy Panowie mają kompleksy na punkcie swojego przyrodzenia i to może powodować ich brak libido i niechęć do zbliżeń. Ale ja uważam, że liczy się bardziej technika aniżeli wielkość Smile W przypadku jednak, gdy problem stanie się dla nich bardzo uciążliwy i powoduje poczucie wstydu, zawsze mogą oni sięgnąć po bezpiecznie i efektywne metody powiększania swojego przyrodzenia: https://erozkosz.pl/_blog/67-Jak_powiekszyc_penisa.html . O tym warto mówić otwarcie i nie wstydzić się!
13.07.2017 09:56
1rychu1 Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 4

button-youtube

Dokładnie tak jak powiedział @martens- najczęściej to kompleksy na punkcie małego penisa sprawiają, że libido spada. Jest sporo źródeł informacji, jak chcecie poczytać o powiększaniu penisa to generalnie ja mogę wam podrzucić tą stronkę - http://www.secretive.pl/powiekszanie-penisa/ trafiłem tam w sumie przypadkiem, kupując gadżety erotyczne w sexshopie SECRETIVE Big Grin i nie będę się chwalić jak długiego teraz mam penisa, bo będziecie zadrośni Closedeyes
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.07.2017 21:32 przez 1rychu1.)
14.07.2017 21:31
mldy787 Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 5

button-youtube

Forumowicze, czy ktoś stosował prasteron w tabletkach na problem z erekcją? Szukam jakiegoś leku i już mam mętlik... Trafiłem na taki tekst http://wylecz.to/pl/seks/problemy-z-libi...cepty.html i wygląda sensownie, ale szczerze wolę poczytać opinie ludzi którzy stosowali, może ktos miał okazje? Rozumiem że bez recepty kupię bez problemu? Jeśli ktoś zna coś innego a sprawdzonego, to piszcie, im więcej opinii tym lepiej. Już mnie to męczy i chce coś naprawdę skutecznego

Nic nie zdoła ukrócić skrzydeł jej wyobraźni ani przytłumić świata jej marzeń
30.07.2017 21:22
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Aktualny czas: 23.09.2017, 01:26 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Schowaj