Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projektowanie wnętrz
Autor Wiadomość
hektorr89 Offline
Bywalec
FullREG

Level: 1

Liczba postów: 62

Reputacja: 0

button-youtube

Projektowanie wnętrz
Warto wynająć kogoś do aranżacji wnętrz w mieszkaniu? Znacie może jakieś sprawdzone firmy lub osoby zajmujące się projektowaniem wnętrz?
21.02.2016 11:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
izabelaa93 Offline
Podglądacz
**
Registered

Liczba postów: 24

button-youtube

RE: Projektowanie wnętrz
Jeśli cię na to stać, to oczywiście warto (moim zdaniem) - takie mieszkanie wygląda rewelacyjnie (widziałam kilka mieszkań urządzonych przez specjalistów). Sprawdź sobie firmę 370Studio (na stronie http://370studio.com można znaleźć przykłady ich prac) - od znajomych słyszałam, że są dobrzy (działają chyba w całym kraju).
22.02.2016 12:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
moniek Offline
Stały Lockator
FullREG

Liczba postów: 537

button-youtube

Pewnie, że wygląda to dobrze. Tylko bardzo "katalogowo". Moim zdaniem lepiej urządzać samemu.
23.02.2016 14:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michael363 Offline
Podglądacz
**
Registered

Liczba postów: 10

button-youtube

Oczywiście, że warto wynająć kogoś do aranżacji wnętrz. Pamiętaj, że trzeba mieć na taką osobę pieniądze.

http://www.ebmia.pl/naped-lancuchowy-kol..._1344.html
26.02.2016 13:19
moniek Offline
Stały Lockator
FullREG

Liczba postów: 537

button-youtube

To prawda. Myślę, że takie usługi są bardzo kosztowne.
02.03.2016 15:06
zalesky Offline
Podglądacz
**
Registered

Liczba postów: 20

button-youtube

(23.02.2016 14:11)moniek napisał(a):  Pewnie, że wygląda to dobrze. Tylko bardzo "katalogowo". Moim zdaniem lepiej urządzać samemu.

Zgadzam się. Chodzi w końcu o twoje mieszkanie, a nie kogoś.

http://vivese-senso.pl/
14.03.2016 15:34
Ivysaur Offline
Lockator
FullREG

Liczba postów: 83

button-youtube

Wiesz to zależy, my podpisujac umowe z http://vantage-sa.pl/ umawialiśmy się na odbiór mieszkania w stanie developerskim. I o ile o meblach czy akcesoriach zdecydujemy sami, w tyle w kwestii wykończenia poradzimy się chyba jakiegoś specjalisty. W koncu to coś co powinno nam służyć przez długie lata.
16.03.2016 15:49
Samantha Offline
Stały Lockator
FullREG

Liczba postów: 531

button-youtube

Ja wolę sama projektować i urządzać. Lubię sama tworzyć i wymyślać określone aranżacje. Dobrze się wtedy czuję i sprawia mi to dużo przyjemności. Dlatego jak przyjaciółka poprosiła mnie o pomoc w urządzeniu pokoju dziecięcego, to od razu się zgodziłam. W pierwszej kolejności wybrałyśmy z oferty atbmeble.pl łóżeczek dziecięcych bo to był pierwszorzędna kwestia, dopiero potem przyszła kolej na inne meble, kolory ścian, dodatki i wszelkie potrzebne akcesoria. Bo kolory ścian są tak na prawdę na drugim planie, najważniejsze to wysoka jakość mebli. Pokój wygląda mniej więcej tak:

[Obrazek: 0000_548x266_tip-top_1.jpg]
20.03.2016 15:25
olgaa884 Offline
Podglądacz
**
Registered

Liczba postów: 29

button-youtube

(23.02.2016 14:11)moniek napisał(a):  Pewnie, że wygląda to dobrze. Tylko bardzo "katalogowo". Moim zdaniem lepiej urządzać samemu.

Nie wszyscy znają się na aranżacji i nie wszyscy mają na to czas, dlatego warto się zastanowić nad zleceniem tego komuś, kto się na tym zna - koszty są raczej w zasięgu większości osób. Co do "katalogowego" wyglądu takich mieszkań, to można przecież uczestniczyć w aranżacji z projektantem, pokazywać co nam się podoba, a co nie, co jest w naszym stylu. Gdybyście szukali kogoś do aranżacji bardziej komercyjnych wnętrz, np. biur, to sprawdźcie sobie ich http://370studio.pl
16.07.2016 11:28
Ivysaur Offline
Lockator
FullREG

Liczba postów: 83

button-youtube

Prawda jest taka ze wszystko zależy od twoich osobistych gustów i upodobań bo jeden pokój można na dobra sprawę urządzić na tysiące rożnych sposobów. Osobiscie stawiam na praktyczne rozwiazania wiec wybierając podłoge do domu kierowałam sie przede wszystkim wygoda przy montażu i uzytkowaniu. Padło na takie modele korkowe: http://www.melagu.pl/podlogi-korkowe które świetnie imitują drewno. Jak wam sie podobają?
25.07.2016 07:44
Odpowiedz