Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja rekrutacji
Autor Wiadomość
alikosal Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Level: 1

Liczba postów: 1

Reputacja: 0

button-youtube

Propozycja rekrutacji
Witam otóż na forum nie ma działu rekrutacji do administracji serwera ilock.
Więc składam tą ową propzycję, ponieważ chciałbym zaapelować na stanowisko admina tego owego serwa.
19.07.2013 09:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
puchat Offline
♥ MC & CS Master
VIP

Liczba postów: 361

Reputacja: 405

button-youtube

RE: Propozycja rekrutacji
No cóż, widzę, że chciałeś się popisać swoim wysokim poziomem elokwencji oraz erudycji. Niestety, nie udało Ci się napisać nawet jednego zdania po polsku.

Administratorów na chwilę obecną jest wystarczająco jak na ilość graczy, która codziennie odwiedza serwer zforum.
Jeśli byłoby zapotrzebowanie na adminów, z pewnością zostałby ogłoszony nabór i wtedy mógłbyś złożyć swoje podanie.

Inną sprawą jest fakt, że jako ochotnik na administratora powinieneś wiedzieć, jak rozpoznać czitera. Dziś podczas gry mogłem zauważyć, że nie idzie Ci to najlepiej, skoro oskarżasz mnie i administratora mrklucha o posiadanie czitów.

Poćwicz jeszcze troszkę. Wink

Pozdrawiam,
puchat
19.07.2013 12:33
RRR Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 2

button-youtube

No cóż alikosal bardzo dobrze rozróżnia cheaterów gdyż razem z nim mam na innym serwerze admina.Hmm jeśli chodzi o ilość administratorów na serwerze powiem krótko komedia gramy z kolegami tam około dwóch tygodni i PO RAZ PIERWSZY widzieliśmy adminów...A jeśli chodzi o oskarżanie powiedz mi jakim cudem skanowaliście przez wszystkie ściany i zawsze trafialiście ? Wytłumaczenia są dwa pierwsze plik o nazwie opengl32.dll dzięki któremu można mieć wh na steam lub soft który również jest zabroniony.A rekrutacja powinna być otwarta ponieważ my na serwerze siedzimy każdego dnia.To by było na tyle z mojej strony
19.07.2013 19:56
puchat Offline
♥ MC & CS Master
VIP

Liczba postów: 361

Reputacja: 405

button-youtube

Status administratora na jakimś podrzędnym serwerze o niczym nie świadczy.
Admini są wtedy, kiedy ich potrzeba. Skoro od kilku miesięcy na serwerze jest zupełnie pusto, to po jakiego grzyba na niego wchodzić? Strzelanie w ściany po kilku sekundach staje się nudne.
My gramy tutaj od trzech lat, więc staż "troszkę" dłuższy. Poza tym, czas spędzony na serwerze nie jest żadną gwarancją otrzymania uprawnień administratora.
Nie wiem o jakim skanowaniu mówisz... Zapewne chodzi Ci o sytuację, kiedy ja sam zabiłem czterech przeciwników za pomocą AWP. Otóż wyjaśniam - ani razu wtedy nie skanowałem. Jedyne "wspomagacze" z jakich korzystałem to słuchawki + mysz. Nie jest żadną filozofią trafić w przeciwnika, jeśli słyszy się skąd biegnie.
Daruj sobie jakieś nędzne wypociny na temat niedozwolonych programów u adminów... To jest porządny serwer, nikt z nas nie potrzebuje czitów, bez nich dajemy sobie świetnie radę.
Chętnie będę Was codziennie odwiedzał i już z mniejszą chęcią wysłuchiwał kolejnych bezpodstawnych obelg i oskarżeń skierowanych pod moim adresem.

Na koniec złota rada: następnym razem nagrajcie demko, potem możemy dyskutować na temat oszukiwania w grze.

Pozdrawiam,
puchat
19.07.2013 22:49
RRR Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 2

button-youtube

Nie oskarżam cię o to że cheatowałeś gdy miałeś awp chcę żebyś wyjaśnił jakim cudem kiedy ktoś na mapie cs_assault wchodził do szybu od strony respa ct ty natychmiast strzelałeś i za każdym razem trafiałeś ?A szczerze mówiąc to wasz serwer jest podrzędnym śmieciem gdyż gra 0 osób a my posiadamy 8 serwerów na których ciągle jest zajęte ponad 3/4 slotów.
20.07.2013 10:47
19Szumi10 Offline
Szumi$
Super Moderators

Level: 5

Liczba postów: 1,402

Reputacja: 679

button-youtube 19Szumi10

"Puacz off" Big Grin
Dobra, a teraz na poważnie Smile
Nie potrzebujemy adminów, jeśli byśmy potrzebowali, na pewno byłby tutaj odpowiedni temat na forum w odpowiednim dziale Wink W życiu bym nie podejrzewał puchata ani kluchy o czitowanie, owszem czasem im mogłem tak napisać, ale w żartach żeby rozluźnić atmosferę Tongue Jeśli Ci chodzi o skanowanie na Assaulcie to zapewne było słychać jak spadasz do szybu i tyle, nie trzeba mieć bóg wie jakiego słuchu i słuchawek żeby usłyszeć takie coś, a wprawny gracz już potem wie gdzie strzelać żeby obić przeciwnika Wink
Dziękujemy również za przychylną opinię o naszym serwerze, jednak śmiem się z nią nie zgodzić Sad
Serwer co prawda czasy świetności ma już za sobą, ale głównie dlatego, że samo forum cienko przędzie, a normalnie można było codziennie spotkać NORMALNYCH graczy i grać z nimi długie godziny Wink Jak jednak się domyślacie CS i komputer to nie jest jedyne nasze zajęcie i mamy też własne życie osobiste, z którego nie powinniśmy się wam tłumaczyć. Generalnie chodzi o to, że teraz nie zawsze jest czas na wejście na serwer, nawet pomimo wakacji Wink Postaram się zwiększyć swoją aktywność, ale nic nie obiecuję Wink Pozdrawiam wszystkich hejterów i zapraszam do grania Wink

PS. Czity nie są mile widziane
Mam nadzieję, że wyjaśniłem wszystko co trzeba było wyjaśnić Wink

Temat pozwolę sobie zamknąć, jednak jakby ktoś miał coś do dodania (treściwego) to zapraszam na PW i chętnie otworzę temat ponownie Wink

[Obrazek: 7AAmrT7.png]
20.07.2013 14:49
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Aktualny czas: 18.07.2018, 02:05 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Schowaj