Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeprowadzka
Autor Wiadomość
kkoziol Offline
Stały Lockator
FullREG

Level: 1

Liczba postów: 156

Reputacja: 0

button-youtube

Przeprowadzka
Planuje przeprowadzkę do Gdańska, dlatego też poszukuje dobrej firmy zajmującej się przeprowadzkami. Możecie mi kogoś polecić? Bo mi przy poszukiwaniach udało się znaleźć tą http://www.elektron-trans.pl/oferta-prze...ki-gdansk/ firmę. Sądzicie że są godni zainteresowania ?
05.01.2017 01:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rococa Offline
Bywalec
FullREG

Liczba postów: 75

button-youtube

RE: Przeprowadzka
Chcesz przeprowadzić się w dużo łatwiejszy sposób, to masz - jak nadać paczkę dhl
Nie sądzisz, że wysłanie kilku paczek jest wygodniejsze niż zatrudnianie firm transportowych?
10.03.2017 07:00
Pretka Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 9

button-youtube

Z doświadczenia wiem, że jednak wynajęcie firmy przeprowadzkowej to najlepsze rozwiązanie, gdy nie chcemy by natłok zadań i obowiązków związanych ze zmianą miejsca zamieszkania nas przytłoczył. Tu masz namiar na specjalistów w tej dziedzinie, czyli firmę TDU Przeprowadzki http://www.przeprowadzki-poznan-24.pl/cennik.html, dzięki którym przeprowadzka odbędzie się łatwo, szybko i bez zbędnego obciążenia dla Ciebie. Oprócz transportu i wyniesieniu / wniesieniu wszystkich rzeczy, zajmują się także rozkręcaniem, zabezpieczaniem i składaniem mebli już na miejscu. Na stronie masz też przejrzysty cennik, więc od razu wiesz czego się spodziewać, a w razie dodatkowych pytań możesz spokojnie pisać lub dzwonić.
20.03.2017 21:15
karolina_61866 Offline
Podglądacz
**
Registered

Liczba postów: 38

button-youtube

Stawki są bardzo różne więc trzeba pytać indywidualnie. Można też trafić w okres gdzie nie mają zbyt wielu klientów i zrobią to taniej. Ja korzystałam z relokum http://relokum-przeprowadzki.pl/ Miła obsługa i sprawnie poszło
22.03.2017 19:06
Odpowiedz