Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga na admina Offiner
Autor Wiadomość
puchat Offline
♥ MC & CS Master
VIP

Level: 1

Liczba postów: 361

Reputacja: 405

button-youtube

Skarga na admina Offiner
Nick zgłaszającego: puchat
Nick zgłaszanego: Offiner
Data/godzina zdarzenia: 07.04.2013 ok. godz. 15:50
Opis sytuacji:

Generalnie chodzi tutaj o całokształt zachowań admina Offiner. To znaczy, że przedstawiona tutaj sytuacja nie była jedyną, ja sam spotkałem się z co najmniej kilkoma innymi, podobnymi przypadkami.
Wszedłem dzisiaj na serwer i na liście graczy zauważyłem Offiner'a. Jak każdy wie (albo właśnie teraz się dowie), człowiek ten bardzo lubi zmieniać swoje nicki, gdy tylko jego K/D Ratio spadnie poniżej 1.
Mając to na względzie napisałem na czacie tylko i wyłącznie: "nick zmien" "bo zapomnisz". Reakcja była natychmiastowa - zostałem wykopany z serwera z powodem "Obrazasz". Wszedłem więc ponownie na serwer i napisałem: "jeszcze jedna taka sytuacja i stracisz admina". Offiner po chwili odpisał to, co można przeczytać na screenie (moją odpowiedź także tam widać).

Abstrahując jednak od opisanej sytuacji, przejdźmy do ogólnego zarysu Offiner'a jako admina.
Po pierwsze: nie posiada lub nie gra na koncie Steam. Jest to fakt raczej wstydliwy dla serwera, że posiadamy takich "szarych" administratorów.

Druga sprawa: nie gra zbyt często. Jak mu się nudzi to czasem wejdzie na serwer, dostanie lanie (tudzież zmieni nick) i wyjdzie. Dodam jeszcze, że bardzo często dokonuje tzw. "reconnectu" na serwerze, by zacząć grę od nowa, z wyzerowanymi statami. Nie tak powinien się zachowywać admin. Jego pracą jest czuwanie nad ogólnym przebiegiem gry i wyciąganie konsekwencji na podstawie negatywnych zachowań innych graczy (wyzywanie, czitowanie, etc.), lecz jeszcze nie zauważyłem, by admin ten miał kiedykolwiek okazję zareagować na tego typu sytuacje.

Jak już wspomniałem, Offiner bardzo lubi zmieniać swój nick by nie spaść w rankingu, gdy akurat trafi na lepszych od siebie graczy. Dzięki temu zajmuje czołowe miejsca ze swoim "głównym" pseudonimem. Chyba każdy grający się ze mną zgodzi, że takie postępowanie jest dziecinne, nie przystaje administratorowi publicznego serwera.

Ostatnią rzeczą, jaką chcę poruszyć w tym poście, jest sam fakt nadania praw admina Offiner'owi. Nie wiem skąd on wziął takie uprawnienia, ani na jakiej podstawie je otrzymał, gdyż niczym się nie wyróżnia. Podejrzewam, że uruchomił swoje znajomości wśród innych członków administracji i w ten sposób teraz może się wywyższać, kickując niewinnych graczy, którzy przyszli mu jedynie popsuć statystyki.

Link do demka/screenów/dowodów: http://img7.imageshack.us/img7/7789/14191207.jpg

Nie jestem jedyną osobą z takimi poglądami nt. wyżej wymienionego osobnika. Znam jeszcze co najmniej dwie inne osoby (są to w dodatku również admini), którzy się ze mną zgodzą w każdej z opisanych kwestii.
Proszę o wyciągnięcie jakichś konsekwencji, upomnienie lub czasowe zawieszenie praw admina Offiner'owi. Niech przemyśli swoje zachowanie i zacznie wreszcie prawidłowo wypełniać swoje obowiązki.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam wszystkich serdecznie,
puchat
07.04.2013 16:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Molek Offline
Serwer H@
Serwer H@

Level: 6

Liczba postów: 167

Reputacja: 0

button-youtube

RE: Skarga na admina Offiner
Hmm, bardzo ładny referat szkoda, że akurat nie lubię czytać czegoś w czym są tam liczne powtórzenia i błędy składniowe .

btw. Podam przyczyny dla których jak dla mnie admin Offiner jest nam potrzebny:
1. Admin Offiner był ogólnie pierwszym graczem(nie licząc mnie) na serwerze, która pomagała mi go rozkręcać oraz wchodziła na serwer w czasie testowania pluginów etc.
2. Ok, zmienia nicki dla rankingu to jest dopuszczalne, bo i tak każdemu z nas to się zdarza, ja osobiście zmieniam nick by nie mieć admina(co pozwala szybciej wyłapywać cziterów itd.
3. Rzadko gra na serwerze? hmm zastanawiał się co masz na myśli. Patrząc na jego ranking(TOP1) posiada około 6k zabójstw do 3,5k zginięć, to chyba mówi samo za siebie, że jest stałym graczem na serwerze ilock'owym. Drążac ten temat dalej aktualnie nie gra, gdyż ma uszkodzony komputer.
4. Nieposiadanie konta Steam. Offiner nie posiada konta steam co nie oznacza, że jest cziterem, bądź słabym graczem. Zobacz sobie na http://www.ban.ilock.pl połowa graczy zbanowanych to gracze Steam. Ja osobiście także nie korzystam z konta steam z powodu częstych aktualizacji oraz tzw. lagów.
5. Jeżeli chodzi o to że go poniosło oraz otrzyma upomnienie.
6. Do "puchat" ty też nie jesteś bez "grzechu", sam nie jednokrotnie mnie zdenerwowałeś.

O czymś zapominałem? ahh no tak Offiner wyłapuje cziterów bez problemu .

Zapraszam na Serwer Cs 1.6 ilock.pl [4FUN][FastDL]:
IP: 80.72.36.251:27015
[Obrazek: b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png]

Zapraszam do gry League Of Legends
http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4...7353603947
07.04.2013 17:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
kamykpro Offline
Moderator
VIP

Level: 4

Liczba postów: 1,570

Reputacja: 145

button-youtube

Na naszym pysznym serwerze cs miałem okazję grać podczas gdy był admin Offiner,
wiem tyle że strasznie gwiazdorzył, od razu się z nim pokłóciłem bo zaczął mieć pretensje o wszystko

potem wchodziłem czasami na serwer i nigdy go nie spotkałem (może to i lepiej)

Obroń się teraz mistrzu Smile
07.04.2013 17:44
offiner Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Level: 1

Liczba postów: 1

button-youtube

Od kiedy pamiętam to ty puchat od zawsze miałeś do mnie jakiś problem. Z żadnym graczem nie miałem takich problemów jak z tobą. Zawsze kiedy wchodzisz na serwer słyszę coś w stylu "zmień nick, na tej mapie dostaniesz w piz*e, itp.". Kicka dostałeś z tego powodu, że od dłuższego czasu wchodzisz na serwer i denerwujesz mnie na czacie, piszesz jakim to nie jesteś dobrym graczem. Nieraz widziałem, jak robisz reconnecta, a nick można zmieniać kiedy się chce i na jaki się chce (oczywiście nie można przy tym reklamować innych serwerów, i używać przekleństw) . Radzę tobie puchat zamiast pisać referaty, poczytać w tym czasie regulamin.

Pozdrawiam

Dodam jeszcze, że puchat pomimo dzisiejszego incydentu dalej zachowuje się w arogancki sposób na serwerze i namawia innych graczy do wypisywania złych opini na mój temat na tym forum.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.04.2013 18:56 przez offiner.)
07.04.2013 18:28
kamykpro Offline
Moderator
VIP

Level: 4

Liczba postów: 1,570

Reputacja: 145

button-youtube

hahahah namawia do pisania złych opinii ?
a co innego można o tobie napisać ?
Chamski i zarozumiały
No ale co poradzić, tak to jest jak się daje admina po znajomości Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.04.2013 23:26 przez kamykpro.)
07.04.2013 23:26
Molek Offline
Serwer H@
Serwer H@

button-youtube

nie chce nikogo obrazić ale czy ty kamykpro ślepy jesteś czy niewidomy ?
"1. Admin Offiner był ogólnie pierwszym graczem(nie licząc mnie) na serwerze, która pomagała mi go rozkręcać oraz wchodziła na serwer w czasie testowania pluginów etc.
3. Rzadko gra na serwerze? hmm zastanawiał się co masz na myśli. Patrząc na jego ranking(TOP1) posiada około 6k zabójstw do 3,5k zginięć, to chyba mówi samo za siebie, że jest stałym graczem na serwerze ilock'owym. Drążac ten temat dalej aktualnie nie gra, gdyż ma uszkodzony komputer."

Wracając do znajomości to bym musiał wszystkim pozabierać adminów czyż nie ?

Nie mam więcej uwag prócz jednej "Use your fckin brain pls."

08.04.2013 06:32
Molek Offline
Serwer H@
Serwer H@

button-youtube

(07.04.2013 23:26)kamykpro napisał(a):  hahahah namawia do pisania złych opinii ?
a co innego można o tobie napisać ?
Chamski i zarozumiały
No ale co poradzić, tak to jest jak się daje admina po znajomości Smile

Dodając jeszcze powyższe pokazałeś jak lubisz zaczepiać innych.

Jakbyś nie wiedział o czym mówię:
"Obroń się teraz mistrzu "

---------------------------
Wracając do tematu,
Offiner zostanie adminem na tym serwerze,
ale także otrzyma upomnienie,
ponieważ przyznam racje, że trochę go poniosło a jako osoba,
która powinna świecić przykładem nie powinno się to zdarzyć.

ZAMYKAM.

08.04.2013 10:57
19Szumi10 Offline
Szumi$
Super Moderators

Level: 5

Liczba postów: 1,404

Reputacja: 679

button-youtube 19Szumi10

Temat niby zamknięty, ale wczoraj mnie nie było Poker Face a miałbym coś do dodania, chociaż to już i tak nie ważne, ale może Offiner weźmie to pod uwagę Tongue

Mnie osobiście strasznie irytuje to o czym już z resztą wspomniał wyżej puchat, a mianowicie zmiana nicków zależna od formy w aktualnej grze oraz te reconnecty. Jest to bardzo irytujące i według mnie takie zachowanie jest dla admina niedopuszczalne, po prostu adminowi nie przystoi Sad

Jeśli chodzi o sprawowanie się Offinera jako admina, no to ogólnie nie mam jakichś tam uprzedzeń czy zastrzeżeń, chociaż no faktycznie nie widziałem jeszcze jak kogoś banował, ale to może wynikać z faktu, że gramy o różnych porach czy nie możemy na siebie trafić jak jakiś cziter czy troll grasuje na serwerze Tongue

Podsumowując chciałbym, aby Offiner zmienił swoje zachowanie na serwerze jeśli chodzi o tę zmianę nicków i reconnecty oraz chciałbym, aby taka sytuacja więcej się nie powtórzyła i wszyscy na serwerze byli zadowoleni (no dobra nie wszyscy, cziterzy zawsze mają przekichane Wink )

Temat zamykam, jednak jak ktoś chciałby coś dodać w tej sprawie, wtrącić swoje 3 grosze to proszę o PW to mu otworzę Wink

Pozdrawiam Szumi$

[Obrazek: 7AAmrT7.png]
08.04.2013 21:06
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Aktualny czas: 25.09.2017, 23:24 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Schowaj