Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 9 Głosów - 2.11 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skoro mówimy o przesyłkach...
Autor Wiadomość
Bungrav Offline
Stały Lockator
FullREG

Level: 1

Liczba postów: 205

Reputacja: 4

button-youtube

RE: Skoro mówimy o przesyłkach...
(27.11.2009 23:17)pulpet112 napisał(a):  Siemka!
Mam pytanko. mieszkam w malej miejscowosci gdzie nie ma ulic wiec w setting i przy zamawianiu na miejsce street - dalem nazwe miejscowosci. czy to bedzie dobrze???
a jesli tak to drugie pytanie: gdy zamawialem, w street dalem samą nazwe miejscowosci - bez numeru domu. i juz znam wasza odpowiedz - "napisz do nich ze sie pomyliles i chcesz poprawic" No dobra - tylko ze ja jestem totalnie zielony z angielskiego. czy ktos moglby mi pomóc napisac taki mail do nich? bardzo was prosze!

napisz w settings w street na przykład:

miasteczko 59 - bo na wsiach nad numerkami domów pisze miejscowość Wink

W mailach do użytkowników lockerz pisali, że właśnie jak będą błędy z adresem itp. to będą na podstawie settings wysyłać. Może niech ktoś to potwierdzi, bo nie jestem do końca pewny.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.11.2009 08:34 przez Bungrav.)
28.11.2009 08:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Majka90 Offline
Podglądacz
**
Registered

Liczba postów: 23

Reputacja: 0

button-youtube

Taaak, z firmami kurierskimi to czasami jest niezłe zamieszanie...Wiem, co mówię, regularnie wysyłam paczki za granicę i czasem to naprawdę nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać. Na szczęście znalazłam tę firmę https://www.globkurier.pl/ i w końcu wszystko dochodzi do adresata na czas, no i w takim stanie, w jakim wyszło ode mnie Wink Całe szczęście, ale o cyrkach, których byłam świadkiem przedtem to mogłabym książkę napisać.
06.10.2016 13:58
pyza Offline
Bywalec
Registered

Liczba postów: 47

button-youtube

Najgorzej jest z tymi przesyłkami za granicę... To dosyć kosztowna inwestycja i ciężko znaleźć dobrego kuriera, które oferuje taka usługę w atrakcyjnych cenach. Na szczęście jest firma Flypak, która ma podpisane umowy z różnymi przewoźnikami i może zaoferować korzystne ceny dzięki negocjacjom z poszczególnymi dostawcami. Sprawdźcie dokąd można z nimi nadać paczkę: https://www.flypak.pl/tani-kurier-do-holandii .
17.05.2017 11:43
martens Offline
Bywalec
FullREG

Liczba postów: 76

button-youtube

Możecie sprawdzić też korzystnie wycenić paczkę na stronie firmy Ebox24.pl - https://www.ebox24.pl/tani-kurier-krajowy . Mało ludzi ich kojarzy, a szkoda, bo oferują wyjątkowo tanie usługi np. nadając paczkę o wadze 10 kg i wymiarach 10x20x5 cm na ich stronie możesz już znaleźć kuriera od 12 zł netto, natomiast w ofercie ich przewoźników opłata za tę samą paczkę wynosi np. w UPS ponad 47 zł, w DHL ponad 60 zł. Prawda, że to bardzo się kalkuluje?
23.05.2017 09:25
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Aktualny czas: 22.08.2017, 15:42 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Schowaj