Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Studium kosmetyczne
Autor Wiadomość
bytek Offline
Stały Lockator
FullREG

Level: 1

Liczba postów: 156

Reputacja: 0

button-youtube

Studium kosmetyczne
Witajcie Dziewczyny ! potrzebuję Waszej porady Smile zastanawiam sie nad wyborem jakiejś szkoły kosmetycznej , chciałabym rozwijać swoje pasje i zdobyć większą wiedzę z kosmetologii wizażu i stylizacji . Strasznie mnie to interesuje. Pracuję już w zawodzie ale wiecie jak to jest im więcej wiedzy i doświadczenia tym lepiej :)Czytałam wiele o Międzynarodowym Studium Dziewulskich http://www.dziewulscy.pl/wydzial-wizazu-stylizacji/ opinie mają świetne .Co Wy o tym sądzicie ?Ktoś był z Was lub wybiera się ?
03.07.2017 13:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Latina89 Offline
Podglądacz
**
Registered

Liczba postów: 21

button-youtube

RE: Studium kosmetyczne
Mając na uwadze studium kosmetyczne z pewnością już wiecie jak istotne jest kupno właściwych produktów kosmetycznych jak i przyborów. Fajne oferty widziałam ostatnio w sklepie Puderek więc jak szukacie czegoś naprawdę wysokiej jakości to warto tam się rozejrzeć. Ja z pewnością kupię sobie zestaw pędzli do makijażu https://puderek.com.pl/pedzle-jessup/559...ijazu.html bo nie tylko pięknie się prezentuje, ale pędzle mają miękkie i gęste włosie.
20.03.2018 19:52
karolinadomi Offline
Podglądacz
**
Registered

Liczba postów: 12

button-youtube

Szkoła kosmetyczna to dobry pomysł, jeżeli kosmetologia to twoja pasja. Wtedy nauka będzie przyjemnością i może będą z tego fajne efekty Smile

Dobry plecak do latopa 15 cali, notebooka, w cenie maksymalnej 129PLN? To nie MIT. Teraz plecaki na notebooki i nie tylko, brytyjskich marek, dostępne są w polskim sklepie Brytyjka.
23.03.2018 11:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tenorek Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 1

button-youtube

a robota po tym bedzie ?

Allemeble.com
12.04.2018 15:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
juhen Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 1

button-youtube

nigdy nie korzystałem z czegoś takiego jak studium kosmetyczne, nie wydaje mi się to ciekawe

______
http://www.unidentunion.pl
18.04.2018 14:21
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Aktualny czas: 23.04.2018, 18:39 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Schowaj