Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suplementy
Autor Wiadomość
Pokemon1 Offline
Lockator
FullREG

Level: 1

Liczba postów: 83

Reputacja: 0

button-youtube

RE: Suplementy
Ja kupuję odżywki białkowe http://bodyhouse.pl/pol_m_Suplementy_Odz...e-307.html zawsze w jednym i sprawdzonym sklepie. Teraz zbijam masę dlatego potrzebuję odżywek przed i po treningu. Efekty już są widoczne Smile
06.11.2017 00:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mermagda0 Offline
Podglądacz
**
Registered

Liczba postów: 14

button-youtube

Suplementy i odżywki to fajna sprawa jednak do tematu trzeba podejść jak do wszystkiego, czyli z głową. Pamiętajcie że zawsze lepsze jest naturalne jedzenie i takie przyjmowanie odpowiedni wartości odżywczych. Stosujcie takie rzeczy gdy jest to niemożliwe lub utrudnione. Najlepiej skonsultujcie się z dietetykami od www.kuźnia-zdrowia.pl oni dopasuja idealna do was dietę i suplementacje
10.11.2017 08:35
tozno Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 3

button-youtube

Mam trochę inne pytanie odnośnie suplementów, mianowicie na http://8wfz.pl/witaminy-dla-urody/ czytałem, że mogą one mi pomóc w walce z trądzikiem i problemami skórnymi. Powiedzcie mi proszę, jakie dokładnie suplementy należy używać aby poradzić sobie z problemami skórnymi?
15.11.2017 19:37
majka102 Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 5

button-youtube

najlepszym suplementem jaki miałam okazję stosować to faktycznie dicofer, działa szybko, uzupełnia niedobory żelaza i człowiek od razu ma chęci do zycia Smile
28.11.2017 18:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebastienn1 Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 3

button-youtube

ja jestem przeciwko suplementom :/
24.12.2017 00:18
ewelinkasa Offline
Podglądacz
**
Registered

Liczba postów: 14

button-youtube

Wiecie co, a może warto by rozejrzeć się po internecie za jakimiś dobrymi suplementami do włosów...? Co wy na to, zastanawialiście się w ogóle kiedyś nad tym tematem? To jest naprawdę ciekawa sprawa, bo okazuje się, że odpowiednia suplementacja może znacząco wpłynąć na kondycje naszych włosów. Jeśli nie wierzycie to sami sobie sprawdźcie na http://wspierajzdrowie.pl/wypadanie-wlos...e-cebulek/ .
29.12.2017 20:03
yafus Offline
Lockator
FullREG

Liczba postów: 142

button-youtube

Uważam, że z suplementów jak najbardziej korzystać warto. Gdy chcemy wyrzeźbić swoje ciało, powinniśmy natomiast zdecydować się na zakup odżywek, które przyspieszą ten proces. Na rynku nie brak miejsc, w których można dokonać ich zakupu. Jednym z nich jest https://glutamina-odzywki.pl/producent/activlab/
20.02.2018 17:17
heniutek Offline
Bywalec
FullREG

Liczba postów: 70

button-youtube

Jestem zwolennikiem preparatów tylko i wyłącznie naturalnego pochodzenia! Nie przekonują mnie żadne odżywki, czy super suplementy prosto z taśmy produkcyjnej. Ostatnim moim zakupem był magnez ze strony http://biowitalni.pl/93-magnez. Sama natura i do tego BIO. Po co zatruwać swój organizm czymś sztucznym?!
21.02.2018 13:36
serros Offline
Lockator
FullREG

Liczba postów: 81

button-youtube

Właśnie sporo jest teraz suplementów diety. Pomagają wam one? Trudno dzisiaj zapanować nad stresem. Widziałam w aptece Relaxina Panic. Jest dostępny bez recepty. Może pomóc na stres? Stosujecie takie?
24.02.2018 21:34
Aga42 Offline
Podglądacz
**
Registered

Liczba postów: 11

button-youtube

(24.02.2018 21:34)serros napisał(a):  Właśnie sporo jest teraz suplementów diety. Pomagają wam one? Trudno dzisiaj zapanować nad stresem. Widziałam w aptece Relaxina Panic. Jest dostępny bez recepty. Może pomóc na stres? Stosujecie takie?

Osobiście nie stosowałam, ale słyszałam pozytywy, że działa dość silnie, jak na same zioła. Wiadomo, że taki suplement nie załatwi sprawy, trzeba po prostu trochę zmienić w swoim zyciu i zniwelować ten stres, ale w okresie największego stresu taki suplement powinien wpłynąć pozytywnie na zrelaksowanie.
26.02.2018 16:38
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Aktualny czas: 22.07.2018, 11:31 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Schowaj