Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suplementy
Autor Wiadomość
Pokemon1 Offline
Bywalec
Registered

Level: 1

Liczba postów: 49

Reputacja: 0

button-youtube

RE: Suplementy
Ja kupuję odżywki białkowe http://bodyhouse.pl/pol_m_Suplementy_Odz...e-307.html zawsze w jednym i sprawdzonym sklepie. Teraz zbijam masę dlatego potrzebuję odżywek przed i po treningu. Efekty już są widoczne Smile
06.11.2017 00:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mermagda0 Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 8

button-youtube

Suplementy i odżywki to fajna sprawa jednak do tematu trzeba podejść jak do wszystkiego, czyli z głową. Pamiętajcie że zawsze lepsze jest naturalne jedzenie i takie przyjmowanie odpowiedni wartości odżywczych. Stosujcie takie rzeczy gdy jest to niemożliwe lub utrudnione. Najlepiej skonsultujcie się z dietetykami od www.kuźnia-zdrowia.pl oni dopasuja idealna do was dietę i suplementacje
10.11.2017 08:35
tozno Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 4

button-youtube

Mam trochę inne pytanie odnośnie suplementów, mianowicie na http://8wfz.pl/witaminy-dla-urody/ czytałem, że mogą one mi pomóc w walce z trądzikiem i problemami skórnymi. Powiedzcie mi proszę, jakie dokładnie suplementy należy używać aby poradzić sobie z problemami skórnymi?
15.11.2017 19:37
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Aktualny czas: 18.11.2017, 18:40 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Schowaj