Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór sklepu z elektroniką
Autor Wiadomość
piotrowski29 Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Level: 1

Liczba postów: 5

Reputacja: 0

button-youtube

Wybór sklepu z elektroniką
Cześć wszystkim. Słuchajcie, mam do Was pytanie. Mieszkam w Rudzie Śląskiej i szukam jakiegoś sprawdzonego sklepu z elektroniką... Chodzi o różnego rodzaju kabelki, złącza i tak dalej. Często potrzbuję tego typu rzeczy i szukam sklepu, który jest naprawdę dobrze wyposażony. Czy macie w tym zakresie jakieś doświadczenie i moglibyście coś polecić? Zależy mi przede wszystkim na tym, żeby asortyment sklepu był bardzo szeroki i żeby ceny były przyzwoite.

Z tego co sprawdziłem na szybko w Internecie, to całkiem niezłą ofertę wydaje się mieć https://sklep.pckliper.pl/ Co o tym myślicie? Czy ta propozycja rzeczywiście jest warta uwagi? A może ktoś z Was miał z nimi styczność i jest w stanie coś polecić? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady i sugestie w tym obszarze tematycznym Smile

Nigdy się nie powstrzymuj.
24.06.2018 11:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz