Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyjazd do Petersburga
Autor Wiadomość
socha_nina Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Level: 1

Liczba postów: 8

Reputacja: 0

button-youtube

Wyjazd do Petersburga
Znajomi wybierają się do Petersburga z Warszawy. Jest jeszcze miejsce, więc w teorii mogłabym się z nimi zabrać. Wyjazd dopiero w okolicy maja, więc czas na podjęcie decyzji mam. Termin jest taki, bo wtedy zaczynają się u nich słynne białe noce. Chciałabym to zobaczyć i doświadczyć jak to jest. Macie jakieś doświadczenie w tym zakresie?
07.01.2018 19:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nadja Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 1

button-youtube

RE: Wyjazd do Petersburga
Moi znajomi byli Dwa lata temu w czasie letnich wakacji w Petersburgu.Wrócili zachwyceni,wręcz zakochani w tym mieście.Piękne miasto położone na wyspach,połączonych mostami,co tworzy cudowny klimat.A białe nocy to podobno niezapomniane zjawisko.Ja niestety nie miałam oakzji tam byc,ale na Twoim miejscu na pewno bym się nie zastanawiałaSmile
10.01.2018 12:17
Bonox Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 6

button-youtube

(07.01.2018 19:56)socha_nina napisał(a):  Znajomi wybierają się do Petersburga z Warszawy. Jest jeszcze miejsce, więc w teorii mogłabym się z nimi zabrać. Wyjazd dopiero w okolicy maja, więc czas na podjęcie decyzji mam. Termin jest taki, bo wtedy zaczynają się u nich słynne białe noce. Chciałabym to zobaczyć i doświadczyć jak to jest. Macie jakieś doświadczenie w tym zakresie?
Petersburg to atrakcyjna propozycja wyjazdu, a już podczas białych nocy to naprawdę warto. Sam bym się tam wybrał gdybym znalazł fajną ofertę. A Wy sami się tam wybieracie?

Była dziedziczką popiołu i ognia, i nie będzie się nikomu kłaniać.
12.01.2018 20:48
socha_nina Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 8

button-youtube

(12.01.2018 20:48)Bonox napisał(a):  Petersburg to atrakcyjna propozycja wyjazdu, a już podczas białych nocy to naprawdę warto. Sam bym się tam wybrał gdybym znalazł fajną ofertę. A Wy sami się tam wybieracie?

Nie. Raczej samodzielnie do Rosji to się nie wybierzemy. Bezpieczniej jest jechać z jakimkolwiek biurem. Znajomi wypatrzyli taki wyjazd z Warszawy z Wytwórnią Wypraw. Cenowo jak porównywaliśmy to wypada korzystnie. Mam tylko obawy o te białe noce. Z jednej strony podobno to fajne zjawisko i fajnie je zobaczyć, ale słyszałam też, że niektórzy mają problemy ze snem i potem są trochę "rozprogramowani" przez to.
14.01.2018 20:38
zercia Offline
Stały Lockator
FullREG

Liczba postów: 552

button-youtube

Dokładnie. Bezpieczniej do Rosji jechać z biura podróży.
15.01.2018 12:00
Kar0l Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 1

button-youtube

Kilka miesięcy temu byli znajomi i mówią, że wycieczka warta każdej ceny. Oglądałem zdjęcia i mnie przekonali. Jadę w tym roku na wakacje Smile
15.01.2018 14:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz