Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 11 Głosów - 2.55 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamiast 2 potweirdzenia>
Autor Wiadomość
lowcajeleni Offline
Lockator
Registered

Level: 1

Liczba postów: 106

Reputacja: 2

button-youtube

Zamiast 2 potweirdzenia>
dostalem to dzisaij o 5:44, a potwierdzenia nie ma :/ :

Dear Z-Lister,

Thank you for your patience as we spent the last two plus weeks sorting through all prize redemptions that have been impacted by our technology glitch during the November Z-list only redemption. These orders were very difficult to research because they were missing critical information including exact product information or a receipt number. Plus, in some cases PTZ had not been deleted from members' accounts.

While we were able to recover and fill the vast majority of those orders impacted by problems, the item you ordered was so over-redeemed due to the tech problems that we cannot restock your prize in a reasonable amount of time. We are truly sorry to let even a few hundred members down despite filling thousands of orders in one redemption.

To show you how truly sorry we are to disappoint you, we are fully refunding your PTZ (if they were deleted in the first place) as well as sending you a free gift card for $50 to amazon.com. This is our way of showing you how much you mean to us. These will be sent in e-card form to you shortly.

We are also going to allow all of your PTZ to stay valid a full 30 days longer than the normal 12 month period so you are not penalized in any way for missing a redemption.

Beginning with our next redemption, we are introducing a whole new system that should avoid and fix the tech issues that have plagued our previous efforts. As you may know, we're a very young site that's still in beta, and the redemption process is still evolving. While we're grateful and appreciative of the many members who complimented the progress we made on this redemption, we will remain dissatisfied and will not rest until we provide a bug-free, reliable experience to each of our founding members on Lockerz.

Again, our apologies, and please enjoy your gift certificate.
16.12.2009 06:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
FastMan Offline
miszcz fszystkih miszczuf
Registered

Liczba postów: 298

Reputacja: 34

button-youtube

RE: Zamiast 2 potweirdzenia>
Nie ma po co tego tłumaczyć, ale ogółem treść jest taka:

Mieli za dużo problemów, nie mogli się z tym uporać i nie wyślą twojej nagrody, w zamian za to wysyłają ci bon na 50$ na amazon.com, i dodatkowo na twoim koncie punkty zostaną 30 dni więcej zamiast 12 miesięcy będziesz miał 13 do czyszczenia konta
16.12.2009 06:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lowcajeleni Offline
Lockator
Registered

Liczba postów: 106

Reputacja: 2

button-youtube

juz zdarzylem podedukowac i poczytac na FC ;/ no trudno, chociaz gift za free ;d niektorzy musieli na niego 200 PTZ oddac Wink
16.12.2009 06:31
kapo0205 Offline
Stały Lockator
Registered

Liczba postów: 181

Reputacja: 0

button-youtube

(16.12.2009 06:31)lowcajeleni napisał(a):  juz zdarzylem podedukowac i poczytac na FC ;/ no trudno, chociaz gift za free ;d niektorzy musieli na niego 200 PTZ oddac Wink

Powiedz, co mi po takim Gifcie?!
Już wolę dać te 325 PTZ i mieć iPoda!
Oni strasznie w chu*a walą.
Nie ma co!
16.12.2009 08:57
Werwi Offline
Stały Lockator
Registered

Liczba postów: 201

Reputacja: 5

button-youtube

Mieli straszne bugi podczas restocka, i myśle że nagród wygrało więcej ludzi niż mieli ich na magazynie, stąd takie wiadomości.
16.12.2009 10:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kapo0205 Offline
Stały Lockator
Registered

button-youtube

W dupie to mam czy mieli bugi czy nie.
Ja się męczyłem, żeby zbierać punkty po tym, żeby wziąć nagrodę, a oni z takim czymś?!
Pokazali, jaką są profesjonalną firmą...
16.12.2009 10:28
Werwi Offline
Stały Lockator
Registered

button-youtube

Rozumiem twoją złość, pewni czułbym to samo na twoim miejscu.
Chociaż gifta dostaniesz za freeTongue
16.12.2009 10:30
kapo0205 Offline
Stały Lockator
Registered

button-youtube

Ale co ja za niego kupie? Powiedz mi...
16.12.2009 10:38
Werwi Offline
Stały Lockator
Registered

button-youtube

Wczytałem się właśnie w komentarze do ostatniej wypowiedzi Lockerz na Facebooku i nie tylko Polacy mają takie problemy, wszyscy się tam skarżą.
16.12.2009 11:47
stan19 Offline
Bywalec
Registered

Liczba postów: 50

button-youtube

Ja też dostałem takiego maila..NO COMMENT
16.12.2009 12:09
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Aktualny czas: 21.07.2018, 03:01 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Schowaj