Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 9 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamykanie tematów.
Autor Wiadomość
qwed Offline
Fan majonezu
Registered

Level: 1

Liczba postów: 294

Reputacja: 102

button-youtube

Zamykanie tematów.
Witam, tak zacząłem przeglądać starsze tematy na forum, i zauważyłem że nie są one zamykane, na każdych forach widziałem jak stare topic'i były zamykane aby nikt nie odświeżał.
10.01.2010 11:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mateo_mateo Offline
Violator
Zasłużeni

Liczba postów: 1,018

Reputacja: 74

button-youtube

RE: Zamykanie tematów.
Po pierwsze, u nas nikt nie odświeża starych tematów. Mówiąc stare mam na myśli te w których już od minimum od tygodnia nie było nic pisane.
Po drugie, takich luźnych tematów nie musimy zamykać, to jest prawie pewne że nikomu już tam się nie będzie chciało pisać. Będzie wolał założyć nowy temat.
Zamykamy natomiast tematy, które są narażone na spam. Gdy widzę, że kilka userów zaczyna prowadzić konwersację, jakby byli w shoutboxie, to wtedy close.

Sprawa wygląda tak, że zamykamy według uznania. Przynajmniej w moim przypadku Closedeyes
10.01.2010 11:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Werwi Offline
Stały Lockator
Registered

Liczba postów: 201

Reputacja: 5

button-youtube

Jeśli już o zamykaniu mowa, dobrym pomysłem byłoby zamykanie tematów w dziale Dailies tzn. jeśli mamy dziś 11 stycznia, to reszta tematów powinna być zamknięta. Niektórzy odkopują nawet z 24 grudnia, po co ? W celu nabicia postów(chyba że tam nie nalicza ich, nie zwróciłem uwagi).
11.01.2010 15:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Corleone Offline
Administrator
Administrators

Level: 4

Liczba postów: 1,219

Reputacja: 498

button-youtube

(11.01.2010 15:31)Werwi napisał(a):  Jeśli już o zamykaniu mowa, dobrym pomysłem byłoby zamykanie tematów w dziale Dailies tzn. jeśli mamy dziś 11 stycznia, to reszta tematów powinna być zamknięta. Niektórzy odkopują nawet z 24 grudnia, po co ? W celu nabicia postów(chyba że tam nie nalicza ich, nie zwróciłem uwagi).

bardzo dobry pomysł, wprowadzony w życie od kilku miniut - co prawda trochę zmodyfikowałem do możliwości rozmowy na tematy do 5 dni wstecz, tak by prowadzić i kończyć ewentualne dyskusje Wink
11.01.2010 20:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Aktualny czas: 23.04.2018, 21:59 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Schowaj