Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 20 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
fake konta..
Autor Wiadomość
Pysik89 Offline
Podglądacz
**
Registered

Level: 1

Liczba postów: 39

Reputacja: 0

button-youtube

fake konta..
Hmm mam pytanie odnośnie Tych fake kont.. Co można rozumieć poprzez fake? nie mam żadnych lewych kont ale to zależy również co Lockerz uważa za fake? Czy na przykład gdy osoba przyjmie moje zaproszenie ale w danych wpisze tekst typu "asfna" to lockerz uzna go za lewe konto? Mam również jedno zaproszenie przyjęte z kompa o tym samym adresie IP "brat" i chyba z dwa konta z danymi typu "asfsadf" jednakże nie mam wpływu na to co ludzie wypisują w danych oczywiście te konta są od znajomych czyli na całkiem innych adresach IP- czy mam obawiać się utraty z-listera?
24.01.2010 18:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
emaerce Offline
Podglądacz
**
Registered

Liczba postów: 12

button-youtube

RE: fake konta..
Dołączam się do pytania.
24.01.2010 19:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sewer Offline
Stały Lockator
FullREG

Liczba postów: 165

Reputacja: 2

button-youtube

Ja mam pytanie, gdzie pisać jak mam 8 fake'ów? A tak wyszło że kumpel mnie okłamał powiedział że mogę mieć 10Big Grin, gdy sprawdzałem forum okazało się że 5 i założyłem o 3 za dużo, gdzie mam napisać. Gdy konta są z innego ip i mają fałszywe dane to raczej nie masz czego się obawiać.
24.01.2010 19:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pysik89 Offline
Podglądacz
**
Registered

button-youtube

Dodatkowo czy osoby które się zarejestrowały poprzez moje zaproszenie ale nie korzystające z konta zostaną uznane przez Lockerz jako fake? Przecież My jako osoby wysyłające zaproszenia nie mamy na to wpływu i nie wiemy jakie osoby korzystają z kont a jakie nie... Tak samo z danymi wpisywanymi podczas rejestracji... Jak każdy wie po akcji z pobieraczkiem wiele osób boi się wpisywać poprawnych danych podczas rejestrowania się...
Na przykład ja wysyłałem zaproszenia w większości do moich znajomych jednakże 2 osoby podczas rejestracji podały dane typu "asfda76" posiadam również jedne konto z tego samego adresu IP "brata" korzystał on przez pewien czas z lockerz ale mu się znudziło... co do reszty kont to nie mam pojęcia czy są one używane czy nie...

Zastanawiam się czy by na przykład nie napisać do Lockerz w imieniu całego forum meila z pytaniem:Jakie konta są uznawane przez nich jako Fake... wiecie głupio by było podczas zamawiania jakiejś nagrody zobaczyć napis BAN! lub stracić status Z-listera
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.01.2010 19:18 przez Pysik89.)
Bartuus Offline
Lockator
Registered

Liczba postów: 89

button-youtube

przyznajcie sie wszyscy ! gratuluje -.-
Fractal Offline
Stały Lockator
FullREG

Liczba postów: 895

Reputacja: 128

button-youtube

Takie konta mogą być traktowane jako fake i jednocześnie nie. To zależy od ekipy Lockerz. W zależności od ilości przewinień zostają Ci odjęte punkty bądź usunięci Ci 'sfafasf' znajomi. Oni wiedzą, że nie masz wpływu na to, co wpisują Twoi znajomi, ale spróbuj ich zrozumieć. Im więcej takich 'złych' czy nieprawidłowych kont tym większa szansa na nagrodę dla tego, kto ich zaprasza. Dodatkowo dochodzi fakt, że taki użytkownik, który zalogował się raz czy dwa nie da rady wzbogacić i rozwijać serwisu Lockerz.com, dlatego zależy im także na aktywności takiego usera. Twój przypadek nie jest pierwszym jednak bywają różne jego rozwiązania, tak więc spodziewaj się wszystkiego. Mimo wszystko możesz napisać jednego, składnego maila i zapytać o:

- 'sfasfasfasfas' - czy jest to rozumiane jako fake i jeśli tak to czy mogą takiego delikwenta usunąć z Twojej listy znajomych
- i napisać, że oczywiście nie masz wpływu na to, co robią po otrzymaniu zaproszenia Twoi znajomi i zapewnij ich, że nadal będziesz w społeczności Lockerz i możesz zagwarantować aktywne uczestnictwo. [Takie lanie wody - może przychylniej spojrzą na Twój problem Wink]

Podczas 'weryfikacji' konta sprawdzają:

- poprawność danych ['sfasfasfasfas']
- ilość kont z jednego komputera domowego [czy np. nie ma w rodzinie nagle 30 dzieci i 5 ojców]
- 'wygląd maili' [zamiast normalnego, np. aaaaaaa@gmail.com
- hasła, na które założono te konta [czy nie są takie same]
- aktywność [najgorzej jak na 15 czy 20 osób żadna nie będzie aktywna i porzuci stronę zaraz po założeniu konta i zalogowaniu]

Mam nadzieję, że Ci pomogłem. Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.01.2010 19:23 przez Fractal.)
24.01.2010 19:20
ChEsTeR Offline
переход на быка
VIP

Liczba postów: 138

Reputacja: 213

button-youtube

Kont z jednego ip możesz mieć maksymalnie do 5 (Mama tata siostra brat) ale najlepiej mieć 1 konto bez obawy że coś wykryją więc nie masz się co obawiać .
A co do
Cytat: Czy na przykład gdy osoba przyjmie moje zaproszenie ale w danych wpisze tekst typu "asfna" to lockerz uzna go za lewe konto?
To można w łatwy problem rozwiązać niech ta osoba zaproszona loguje się co jakiś czas.
PzDr
24.01.2010 19:22
sewer Offline
Stały Lockator
FullREG

Liczba postów: 165

Reputacja: 2

button-youtube

(24.01.2010 19:16)Bartuus napisał(a):  przyznajcie sie wszyscy ! gratuluje -.-

No cóż zdarza sięTongue A z pobieraczkiem nie rób sobie nic, nie podpisywałeś umowy pisemnie więc mogą sobie pisać i pisać, ja e-maila od nich dodałem do spamuBig Grin i jakoś nie przyszedł mi nawet od nich list, w wiadomości napisałem do nich że umowa nie była pisemna itp i się odwaliliBig Grin. A co do lockerz to osoby rejestrują się przez twoje zaproszenia i nie masz na nich wpływu, z jednego ip może być 5 kont, dla całej rodzinyBig Grin.
24.01.2010 19:23
Pysik89 Offline
Podglądacz
**
Registered

button-youtube

Nie chodzi tu o przyznawanie się tylko o to co Lockerz uważa za FAKE... wiesz sam na pewno nie chciałbyś podczas zamawiania jakiejś większej nagrody ujrzeć komunikatu BAN!

sewer: Nie przejmuje się pobieraczkiem,również nie przejmowałem się ich straszeniem (bo to właśnie straszenie-straszyli dzieci a one prosiło rodzica o zapłacenie rachunku i tak parę ludzi się nabrało) Jednakże nie o to chodzi, chodzi o to, że co niektórzy po prostu nie chętnie chcą podawać swoje prawdziwe dane
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.01.2010 19:26 przez Pysik89.)
Fractal Offline
Stały Lockator
FullREG

Liczba postów: 895

Reputacja: 128

button-youtube

Cytat:Zastanawiam się czy by na przykład nie napisać do Lockerz w imieniu całego forum meila z pytaniem:Jakie konta są uznawane przez nich jako Fake... wiecie głupio by było podczas zamawiania jakiejś nagrody zobaczyć napis BAN! lub stracić status Z-listera

To jest mimo wszystko sprawa bardzo indywidualna i opisanie tego w jednym ogóle mogłoby zawierać zbyt wiele nieścisłości. Ilu bad userów tyle różnych przypadków. Sam mam 22 znajomych, jednak czuję, że połowa z nich po początkowej ekstazie zakończyła działalność na Lockerz.com Sad
Odpowiedz