Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
meble
Autor Wiadomość
serros Offline
Bywalec
Registered

Level: 1

Liczba postów: 44

Reputacja: 0

button-youtube

RE: meble
Trzeba przemyśleć wybór mebli, bo dobrze dobrane stwarzają fajny klimat w mieszkaniu. Świetne są takie meble https://meble24sklep.pl/lozka-do-sypialni-83 W tym salonie można sobie umeblować całe mieszkanie. Na pewno któreś się wam spodobają.
03.01.2018 15:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jatokto Offline
Podglądacz
**
Registered

Liczba postów: 11

button-youtube

Ja jakoś nie mam przekonania do zakupu mebli przez internet...
05.01.2018 08:52
atroninia Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 5

button-youtube

Cześć wszystkim forumowiczom Smile Poszukuję jakiegoś sprawdzonego i porządnego sklepu z meblami na obszarze Krakowa... Czy jesteście w stanie mi coś w tym temacie doradzić? Ja właśnie robię remont mieszkania i chciałbym je urządzić w stylu nowoczesnym. Problem niestety w tym, że niezbyt się na tym wszystkim znam, przez co trudno mi dobrać odpowiednio te meble. Dlatego też zależy mi na sklepie, który oferuje doradztwo w zakupie mebli. Z tego co wyczytałem, to w tym sklepie jest taka usługa http://www.meblelargo.pl/ Co o tym myślicie? Może znacie jeszcze jakiś ciekawy sklep, który oferuje tego typu doradztwo przy zakupie mebli? Z góry wielkie dzięki za porady w tym obszarze tematycznym Smile Z całą pewnością mi się przydadzą Smile

Niezdrowa dusza wymaga zdrowego ciała.
06.01.2018 13:31
AnnaMarie711 Offline
Podglądacz
**
Registered

Liczba postów: 21

button-youtube

Meble najłatwiej szuka się w necie. Możecie wygodnie siąść w łóżku z laptopem i przeglądać wygodnie oferty sklepów internetowych Smile Takie zakupy to ja najbardziej lubie. Zobaczcie dlatego sobie co oferuje wam sklep https://www.meblosklep24.pl/pl/c/Pietrow...tresole/28 jeżeli chodzi o meble do pokoju dziecka, maja bardzo praktyczne łóżka piętrowe, ale i także zestaw zróżnicowanych mebli stylistycznie do każdego innego pomieszczenia
15.01.2018 11:40
Mila59 Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 1

button-youtube

Moim zdaniem meble czy oświetlenie, barwy w domu powinno dobierać się odpowiednio do wnętrza.

lampy wiszące
Wczoraj 17:04
Odpowiedz