Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
orginalny prezent pod choinkę
Autor Wiadomość
natkawal76 Offline
Podglądacz
**
Registered

Level: 1

Liczba postów: 17

Reputacja: 0

button-youtube

orginalny prezent pod choinkę
Coraz bliżej święta i zastanawiamy się co kupić naszym najbliższym. Wszędzie można spotkać gotowe świąteczne zestawy, które będą idealnie pasowały pod drzewko jednak czy o to chodzi. Ja osobiście wolę prezenty unikalne jak np. własnoręcznie zrobiona czapka od babci itd. Dlatego chciałam Wam zaproponować oryginalny prezent nie tylko na święta ale i na urodziny czy rocznice jak statuetki. Możemy ja zmówić takie jak chcemy. Wybrać materiał, kolor, grawer i wielkość. Będą idealnie komponowały się również pod choinką p jak wspólny prezent dla rodziców od dzieci z ich wizerunkami. Dostawa jest szybka i pod wskazany adres, dzięki czemu wysłać możecie je w każde miejsce na ziemi. Jest to dość innowacyjne rozwiązanie i jak rozumiem nie każdemu się spodoba, ale na pewno jest o wiele lepsze niż kolejny szampon czy perfuma nie w naszym guście. Statuetki na pewno nie kupimy za 50 zł jednak można zawsze troszkę oszczędzi i zamówić, aby sprawić wszystkim radość właśnie w tym jednym magicznym dniu.Pomyślcie jest to na pewno coś unikatowego, co raczej się nie spotyka na co dzień, a wrażenie uwierzcie mi robią.
29.11.2017 14:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Inatka93 Offline
Bywalec
FullREG

Liczba postów: 72

button-youtube

RE: orginalny prezent pod choinkę
Mój oryginalny prezent pod choinkę, a w sumie obok choinki znalazłam na stronie /https://www.listymikolaja.pl/ . Wiecie o czym mówię? Ja kupiłam zestaw z listem,bo moim zdaniem był bogatszy, ale każdy woli co innego Wink . Oczami wyobraźni już widzę radość mojej pociechy, hehe.
08.12.2017 10:28
Rebeka12 Offline
Podglądacz
**
Registered

Liczba postów: 14

button-youtube

Myślę, że takim oryginalnym prezentem będzie unikatowy zegarek firmy Atlantic http://protime24.pl/product-aar-46620-Ze...wkowy.html Mama kupiła ojcu na rocznicę ślubu. Chyba popłyną łzy wzruszenia Wink W końcu to nie byle jaki zegarek Smile
10.12.2017 19:04
Magdula88 Offline
Podglądacz
**
Registered

Liczba postów: 11

button-youtube

Ja zastanawiam się właśnie nad prezentem dla mojej siostry i męza. Bardzo blisko sie trzymamy wiec tez musimy sie postarac przy wyborze prezentu. Wlasnie wprowadzaja sie do nowego domu wiec chcialabym cos w tym kierunku poszukac. Namawiam męża na Hefra.pl Sztućce posrebrzane, konkretnie to taki elegancki zestaw. Mysle ze bedzie to fajny pomysl na prezent
15.12.2017 11:24
klika Offline
Podglądacz
**
Registered

Liczba postów: 21

button-youtube

Ciekawym prezentem lub dodatkiem do prezentu będzie np piwo smakowe, nie dawno u nich znalazłam ciekawą opcję http://cydrlubelski.pl Sama zastanawiam się nad taką opcją.
20.12.2017 13:45
dwudziesta Offline
Podglądacz
**
Registered

Liczba postów: 11

button-youtube

Ja ostatnio zainteresowałam się ozdobami do domu takimi jak sztuczne bukiety. Choinkę też mam sztuczną, jakoś żywe rośliny nie potrafią się utrzymać w moim domku. Smile Uważam, że sztuczne kwiaty są teraz tak ładnie wykonane, że mogą konkurować z żywymi egzemplarzami. Pod choinkę zażyczyłam sobie więc trochę ozdób do domu.
26.12.2017 11:32
moniek Offline
Stały Lockator
FullREG

Liczba postów: 445

button-youtube

Ja nie siliłabym się na oryginalność. Moim zdaniem wystarczy funkcjonalność.
27.02.2018 22:18
norko Offline
Lockator
FullREG

Liczba postów: 110

button-youtube

Dla mojej najlepszej przyjaciółki kupiłam na ostatnią gwiazdkę zestaw do manicure hybrydowego. Taki z lampą UV do paznokci, dzięki któremu może sobie zrobić hybrydy samodzielnie w domu.
12.03.2018 09:12
zuzia.gola Offline
Bywalec
FullREG

Liczba postów: 59

button-youtube

Ja z prezentami sama zawsze mam spory problem. Teraz np. zastanawiam się, czy taki rożek niemowlęcy sprawdzi się jako prezent z okazji narodzin dziecka. W sumie to przydatna rzecz. Można otulić maluszka który w takim rożku niemowlęcym czuje się przytulnie i bezpiecznie. No i można używać go na wiele różnych sposobów. Myślę, że zarówno dziecko jak i rodzice będą zadowoleni z takiego rożka niemowlęcego.
17.07.2018 19:27
yafus Offline
Stały Lockator
FullREG

Liczba postów: 162

button-youtube

Pod choinkę często kupuję kosmetyki, mamie ostatnio zamówiłam balsam do ciała a tacie perfumy. Takie prezenty zawsze się przydadzą, więc są uniwersalne. Sama też lubię dostawać.
18.07.2018 14:40
Odpowiedz